Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема 'Ми като написах че мангалчетонови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано25.03.11 20:41



е станало с гъза нагоре и сере от челна стойка БАШ това имах предвид: Темите от първата страница ги направих статични снощи малко преди 20,00. Истрещялото мангалче обаче продължи да пуска нови теми с няколко от 8те си нови акаунта до към 20,30. Последните от тях изтрих, после реших да ги оставя: Може би иринка да иска да се увери че онуй мангалче ги дриска, а не някое зелено човечЕ от съзвездието Алфа Кентауер.

И тази заран мангалчето си регна над десетина нови регистрации, с част от тях си отвори към 50 прозорчета с нова тема във всяко, написа нещо с копи пейст и пусна лайномета. Темите от днес са на втора и трета страница. Само че след толкоз време (към 2 часа да регистрира над 10 нови Емейла + още толкоз регистрации, и да отвори толкоз теми) е забравила къде падат лайната като сере от челна стойка.




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MитpeШoпa на 25.03.11 22:12.



Тема Както е казал пророк Ко'елет: Нищо ново няманови [re: Mitre6opa]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано26.03.11 18:35



И днес мангалчето е инвестирало над два часа да изпляка над 140 нови спам теми

и 'сите от втората страница нататъкПомолих комодераторите да не ги трият, от съпричастие към изтрещялото мангалче дето кОпа ли кОпа дупка в морето, без никой да му обърне Фнимание.

П,С, Иринке, все още ли се съмняваш кой се опитва да осере клуба?

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Впечатляваш се!нови [re: Melany99]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:04



Май ти липсвам много


За мен е комплимент, че така добре си запомнила и ме цитираш точно толкова време след като спрях да си губя времето с местните малоумници.
Айде приятно къпане и сране по непознати - разбрахме че това са ти единствените ценности, пък за друго и време не ти остава като гледам.




Тема нещо диранови [re: jensen-110062]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:08



ми е прецакал ника. Ама аз съм си де, да не решиш че се крия нещо






Тема ми така денови [re: 4ereshka2]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:13



каква причина може да има чист човек да се къпе (изключваме плуване, джакузи и т.н. водни процедури за удоволствие и релакс)


По твоята логика хората, които се къпят по 3 пъти на ден имат къпещите се по веднъж за адски нечистоплътни




Тема кво става с ника минови [re: jensen-110062]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:16



защо се променя непрекъснато




Тема Re: Както е казал пророк Ко'елет: Нищо ново няманови [re: MитpeШoпa]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано31.03.11 23:27



И днес (31/3) изтрещялото мангалче е изплякало 115 (с думи - сто и петнайсе' ) теми. Ама от втората страница нататък, където никому не пречат.



Не коментирам що за малоумие е това, всеки да си вади изводите. Като неизлечим оптимист очаквам Иринка да коментира явлението.

П.С. Ако някой има проблеми с постване на мнения - да драсне бележка/Емейл на модераторите.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Както е казал пророк Ко'елет: Нищо ново няманови [re: Mitre6opa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано31.03.11 23:38



Като неизлечим оптимист очаквам Иринка да коментира явлението.

И аз, и аз... !!!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Я не се бутай на опашката и пререждай!нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано31.03.11 23:46



'Зимай си номерче и си изчаквай реда. Ама май ще стигнем до отговора за "ветераните парт' членове - комунисти", като в онзи виц


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.