Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Мила мамо я кажи [re: Фиши]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано02.03.11 18:40



... рокерите "добрите" ли са или "лошите"




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕ [re: dymo]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано02.03.11 18:57



Снимката в "попържните" вече я няма. Значи някой си върши работата все пак. Но да парафразирам един умен човек, пишещ и тук: "с технически средства социални (и/или психиатрични) проблеми не могат да бъдат решени". Да дойде партайгеносинката ирини да ти даде отговор на другите въпроси в този ти пост или в другата ти тема.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Мацке, регардс [re: dymo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.03.11 20:49



казвам го без грам ирония. Знаеш, че не сме си взаимни фенове от едно време, но това не пречи да призная, че имаш разум в главата си. Знаеш какво имам предвид.
Колкото до алтавата понемчена свиня(тук следва справедливо възмущение на малоумните патки), просто ми давайте линкове без да се обяснявате- ясно е, че мунювците са нелечими и чистим.



Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: Мила мамо я кажи [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано02.03.11 23:10



Рокер с главна буква и с усмивка може ли да е лошо нещо, моето момче





Тема 'ми не знам та [re: Фиши]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано03.03.11 00:20



попитах

Рокер съм по душа, още от времето когато заглушаваха "западните" радиостанции. И когато ни разпаряха "кюнците" (тесните панталони) по Ръкси стр' и околността. В течение на времето музикалните ми предпочитания се измениха но си останах бунтар в душата, и нонкомформист. Плитката (то си беше буйна конска опашка де, заплетена в плитка с гумена финтифлюшка накрая, за да не ми пречи на шофиране с отворен прозорец) беше беше една от малкото външни белези. За който обръщаше внимание - имах си и други. Почти както го казал аФтора на сигнатурата ми


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: 'ми не знам та [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано03.03.11 08:43



Младостта е прекрасно нещо. Така вярва в някои неща!





Тема Re: Мацке, регардс [re: Kиpo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.03.11 10:24



ами благодаря, не следва да си злопаметен Кире, позитивен и устремен в бъдещето без мрачни мисли за отминалото,
всичко тече , всичко се променя

днес е 3 март, завиждам тайно... в България е хубав почивен ден

радвайте му се



Тема Re: [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано03.03.11 10:38



Жалко, че не си плешив.

За мен е супер секси ако един мъж е плешив, нисък, дебел с коремче.Поне коремче имаш ли?



Тема Re: [re: 4ereshka2]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано03.03.11 10:51



Ами по нашенско, кат' си поддържах кратунката лъскава по седмица две лятос, изглеждах плешив

Имам си и бирено шкембенце вече. А дали на 173 см съм нисък или не...'ми не знам, то си е субективно.

П.С. Забравих да добавя, ПИН кода на двете ми СИМ карти е 0000, ПУК'а не ги помня, нося обувки 42-44 номер...Други въпроси?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от Mitre6opa на 03.03.11 11:36.



Тема Re: [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано03.03.11 11:41



Е значи лятото малко ще се доближиш до идеала ми.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.