Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Да,нови [re: _Jess_]  
Автор Father1 (АйнЦвайнДрън)
Публикувано22.03.10 00:40



Джейми, душко, не знам как го постигаш, но често ми става жал за теб

Има един американски лаф за теб.....
- Ти си същинстка Мадър Тириза.



Накрая да не се окаже, че както те е жал за всички, ти си най-за оплакване.


Не си играй със съдбата ти.



Тема Re: Говор ли загуби,нови [re: jamie]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано22.03.10 00:42



Говор ли загуби, модераторе?
Не можеш да ми отговориш и затова само трийкаш ли?


Ако държиш ПАК да ти го напиша нЕма проблем: Престани да обиждаш пишещите тук, това е нарушение на правилата. Предупреден си формално, ако продължиш ще получиш още един бан.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Тема Re: Далинови [re: himbeer]  
Автор Father1 (АйнЦвайнДрън)
Публикувано22.03.10 00:42



Тук единствената, която прави нещо, свързано с интеграцията на чужденци, които са я избрали е Джесс, но добре че сте се разбрали с нея

Незнам ама съвсем скоро и аз мисля да интегрирам някоя хубава Българка или Индонезийка или друга жена в Северна Америка и с едно хубаво бебе, ще я интегрирам аз в корема......че нещо биологичния часовник взе, че почна да ми се обажда баси, освен че остарявам и косата побелява и се усещам, че още повече устарявам лоша работа





Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.03.10 00:43



Може би повече хора действат в същата област, ама ти не подозираш за това?


Разбира се, че когато си интегриран, участваш активно във всякакви мероприятия, които са ти интересни (в това се включва и изразяване на мнение, отношение, съучастие и съвместни дейности с други хора).
Тук за осми март например имаше богата програма с много интересни събития и срещи и много ме е яд, че не успях да се възползвам от поканата да участвам в две конкретни, защото съвпаднаха с другите ми ангажименти.
Но още не съм открила начин да съм на две места едновременно

Do what works or do what's right?

Тема Re: Далинови [re: Father1]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано22.03.10 00:44



Това животно съм азе, сбърках ника дето го ползвам в други клубове, така става с виртуалното раздвоение на личността.





Тема Ахахаха маймунееенови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.03.10 00:45



дължа ти оня виц за подквасването на морето значи






Тема Re: Далинови [re: XищниK]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано22.03.10 00:47



Добре че поясни, направо ме хварли в див размисъл кой пък е тоя Фадър, след като аз съм Мадър Тириза



Редактирано от _Jess_ на 22.03.10 00:48.



Тема За пръв път чувамнови [re: Father1]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.03.10 00:48



На мъж да му тика часовника



По-скоро да е достигнал някаква позиция, но за часовник, абсурд!

Но иначе те разбрах


by himbeer

Тема Re: Далинови [re: _Jess_]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано22.03.10 00:48



Да пиша из едни по-"нормални"(или по-скоро така изглежда отстрани) клубове, че ползвах друга регистрация, ама се обърках нещо, та така здраве да е.





Тема Re: Ахахаха маймунееенови [re: jamie]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано22.03.10 00:49



Дължиш ми да, и ми дължиш следващата ти кола да е европейска или американска, или твърде много искам?






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.