Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Чудесна градинанови [re: _Jess_]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.03.10 10:12



Много ми хареса



Има хора, на които им приляга и могат да правят градини, в които цветята да са подбрани така, че през всеки сезон да има цъфнали, и да неса в прави, скучни лехи

п.п. Сега като видях снимките от улицата, заочнах да разбирам какво ми пишеш В германски град може би под 100 жители, понякога турските магазини са по-привлекателни от дискаунтерите


by himbeer

Тема Re: интеграциятанови [re: _Jess_]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.03.10 10:39



Браво

И аз съм тъкмо на вълна зимна градинада орежа изсъхналите листенца, клончета и да се подготвя за лятото.

Вървят ти китките!И другите неща така да ти цъфтят



Тема Re:нови [re: _Jess_]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.03.10 13:54



Имаше тук едни гръцки студенти на обменни начала, е откачиха от радост по снега и непрекъснато бяха навън да се въргалят и замерват със снежни топки


Много ти е хубава градината

Do what works or do what's right?

Тема Re: Чудесна градинанови [re: himbeer]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано20.03.10 14:48



Eeeee, не е така, пък и Франкфурт ми е на хвърлей камък

. Магазини каквито и колкото щеш.



Тема abe една приятелка на сестра минови [re: _Jess_]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.03.10 14:53



преди около половин година се премести от Бремен във Франкфурт на Майн и само мрънка, че било по-селски тип от Бремен

И един от проблемите беше именно пазаруването (2ро съвпадение ме кара да се подсмихвам )

Аз съм била за малко във Франкфурт и някакси не усетих 100 хил. разлика в жителите


by himbeer

Тема Re: интеграциятанови [re: XищниK]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано20.03.10 16:12



а бре Хишо,
как не ти писна на всички да се опитваш да натрапиш твоят вкус ... на мен честно ми писна да чета едно и също като развалена плоча си



Сега знаем, че си най-най ....твоят вкус е най добър; твоят избор на място е най-успешен; ти си най-великият и ние много ти завиждаме
Адиииии мирясай върви си играй с играчките кротко без да вдигаш джабула .

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: интеграциятанови [re: _Jess_]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано20.03.10 16:39



Явно, че имаш gruenen Daumen


При нас дойде пролетта, zайчетата са вече повече от котките, а мърzеливи птички като мен се радват на таzи красота




Тема Re: abe една приятелка на сестра минови [re: himbeer]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано20.03.10 16:45



Че то кой живее в самия град? Всичко живо се е разположило в околностите. И точно това има значение, в коя околност си - важното е да не си на изток от Франкфурт.



Тема Може ли таканови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.03.10 18:08



да му пречиш на интеграцията на човека






Тема Re: интеграцията [re: Kyмиko Янaka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано20.03.10 18:44



Хм
я ми кажи на тебе, май ти обичаше ските и зимните паркове.


На 2 часа с кола от там където си можеш ли да караш ски целогодишно.
На 2 часа с кола можеш ли да се къпеш в окена и радваш на слънце целогодишно.
А забравих, дори и за теб може да се намери нещичко,
т.е на 2 часа с кола отиваш на местенце с повече от 200 дъждовдни дни целогодишно.


Как човек може да живее на място където вали повече от 200 дни годишно според уикипедия.........ума ми не ми го побира, ама хора всякакви.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.