Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано05.03.10 11:31



В отговор на:

П.С. Сигурен съм че съм третия от "списъка" ти.




Не, не си. Ти си един от готините. Пък и нали си на градска тарифа с господа. Готино е да имаш такъв човек поне за виртуален познат.

В отговор на:

Щот съм от "лаещите кучета на англоамериканския колониализм и на ционисткия милитаризм". А, и серифициран (от народния съд, задочно) предател на родината.



А това ако е истина, с радост ще те чакам да изпием по една нациналистико-шовинистична ракия като си дойдеш в България .
Не мога да понасям лицемерието и наглостта нито на едните, нито на другите




Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: lrini_ex]  
Автор Frenger (She)
Публикувано05.03.10 11:42



В отговор на:

в последните дни гледам по българските клубове едно злорадство за състоянието на гръцката икономика




хаха отвори последните броеве на The Economist и хептен ще ти се стъжни...лъсна истината ,че гърците сами са си виновни за състоянието на икономиката си в момента..не се знае,знае ли се каква ще е гръцката съдба оттук насетне



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Frenger]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано05.03.10 11:48



На тях всички са им виновни, само не самите те.
А най голямата глупост е
"Да вярно лъжехме, ама те знаеха, че лъжем"

.

От гърците по големи комунисти няма. Ако може само да се стачкува за по високи заплати те ще са шампиони... И са шампиони




Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано05.03.10 11:53



И Аз съм от "англоХ'американския" отбор. За циона много не ми пука... Определението беше: "Изменник на родината"!

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Frenger]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано05.03.10 11:55



Абе ти остави... нещо за продажби се чува... някои от островите... акропула...



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано05.03.10 12:22



"Май много бързо се "погърчи""

Не съм. Просто по рождение съм и българка и гъркиня.
Ако и на Митре му кажеш след малко, че целокупният израелски народ е агресор и е виновен за нищета на всички околни арабски народи, така ще ти отговори, че ще си промениш мнението и за него. Каквото повикало - такова се обадило.

"измести темата започвайки с "Мързела" на българския майстор под чийто знаменател, постави цял един народ. "

Нито съм изместила темата /отговорих ти защо аз съм решила, че не мога да приложа своя опит в България, в отговор на запитване от темата ти /, нито съм поставила един цял народ под един знаменател /ако се върнеш, ще видиш, че говоря за строителни работници /. Не бих могла да поставя целия български народ под един знаменател, защото и аз съм част от него и не се смятам за мързелива.
Ти постави един друг народ под един знаменател и го нарече крадци, мошеници, мързеливци....

"А какво ще кажеш за същите гърци, които отвориха фабрики по цяла южна България и плащат мизерни заплати за 12 часов работен ден без осигуровки"

Ще кажа, че тогава и в България липсва контрол върху наемането на работници и изплащането на осигуровки и ако в скоро време не наложи подобен, ще се озове, подобно на Гърция, с празни осигурителни каси, огромен дефицит в бюджета и т.н. , с всички произтичащи от това последствия, да чукна на дърво да не го видя и това.

Какво мислиш за мен, въобще не ме интересува.
Айде, лек ден. Повече няма да ти отговарям, защото ми писна да се занимавам с теб.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.03.10 12:38



Май много бързо се "погърчи"

В качеството си на какъв даваш тази оценка? На прогледнал сляп?



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: ZainGadol]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано05.03.10 12:43



Ако се интересуваш, да ти изпратя проспекти....
Ще се изкефя максимално ако разпродадат всички така наречени "врахонисидес" /скалисти островчета/ на мераклии от Европа, ама искам да има скрити камери, когато решат да ги облагородяват за да се нанесат . И после да ги видя като започнат да си плащат местните данъци и такси.

Приказката за продажбата на Акропол-а е местен виц, за да се посмее народа. Какво друго му остава!



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: lrini_ex]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано05.03.10 13:11



"...Ако и на Митре му кажеш след малко, че целокупният израелски народ е агресор и е виновен за нищета на всички околни арабски народи, така ще ти отговори, че ще си промениш мнението и за него. Каквото повикало - такова се обадило...."

ТЦЪ!

В първото си мнение обяснявам, сравнително кротко. Второто мнение ми е малко по...уточняващо фактите (не тези извадени от контекста) по сензационните новини а истинските, колкото и неприятни да се те.
Третото мнение е сритване по кратунките на патологичните лъжци, дисинформатори и клеветници, винаги придружено с ТОЧЕН цитат подкрепен с линк.

Като например как мойта нетърпимост към оплюващите емигрантите (кой чете и помни го знае) се превърна (в твой пост) на "открита враждебност към новата вълна емигранти". Сега КОЕ беше причината за това още не изясни:
1. Не си чела ама като сритах дриймчева (АКА никифин) се 'фърли по матросовски на амбразурата.
2. Прочела си нещо ама не си го разбрала.
3. Хем прочела, хем разбрала, ама реши да пробваш дисинформация бетер комунярите и да пооклеветиш някого. Това защото не си разбрала че имам и нетърпимост към лъжи и клевети изиПщо, и по мой адрес специфично.

П.С. Още очаквам нЕк'во обяснение за...метаморфозите за мойте нетърпимости в твоя пост (искаш ли линк или помниш какво си писала). Изсулване като пръдня в гащи от рода "ами Барби да ми изтрие поста" е неприемливо. Алтернативите:

А. Писала си нещо - аргументирай го.

Б. Бъди достатъчно морална да напишеш в открит пост че си сгрешила - никой не е имунизиран от грешки.

Г. Бъди готова да ти го припомням, не понасям комунярски дисинформатори и клеветници.

П.П.С. целокупният израелски народ е агресор и е виновен за нищета на всички околни арабски народи,
Забрави да споменеш че ционистите пият кръвта на 'ристиянски деца вече 4000 години. По великденските празници!

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: DarkSide]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано05.03.10 13:42



Винаги е било така... в живота.или си "чук".или "наковалня"! Както и ако няма балами няма да има тарикати...



["How much do you want for all of them?" ]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.