Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: _Jess_]  
Автор Demon... (мистичен)
Публикувано06.03.10 19:35



Абе и къщата никога не е достатъчно голяма и хубава, колата също... Според мене не си струва човек да се вманиачава в тия неща, ако имат способности и амбиции децата ти и сами ще си спечелят стипендия в Станфорд или ще пробият където трябва и без да ги подпираш с кеш толкова.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор Demon... (мистичен)
Публикувано06.03.10 19:36



Аз имах предвид едни конкретни мутренски фенове наводнили форума, така че изобщо не съм далече от истината а просто ти не си в час



И впрочем онзи човек чието мнение за телефоните преразказах по принцип е сред най-умните хора от своя набор, в момента печели около половин милион годишно и според мене не е мултимилионер само защото не му е излязъл късмета и може би поради някои особености на характера, така че споко с миячите на чинии, лошата преценка съвсем не се ограничава до тях

Телефоните като статус символ не ги коментирам, суетата няма граници но не ми е особено интересна.



Тема Re: Абе нали знаешнови [re: Фиш]  
Автор Demon... (мистичен)
Публикувано06.03.10 19:39



Чакаме моментът в който да не си влизаш редовно във Фейсбук профила ще изглежда толкова социално неадекватно, колкото да нямаш мобилен телефон днес.



Тема Re: Пооочти.нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Demon... (мистичен)
Публикувано06.03.10 19:39



Напротив, точно аз съм го писал и никого не цитирам.

Защо се занимавате с троловете само не мога да разбера...



Тема Re: Абе нали знаешнови [re: Demon...]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано06.03.10 19:46



Фейсбука е най голямата идиотия.
Да замениш личния контакт с приятел от детинство или с близък роднина, като го сведеш до суха реплика във фейсбука си е идиотия






Тема Re: Абе нали знаешнови [re: Пaлaч®]  
Автор Demon... (мистичен)
Публикувано06.03.10 19:51



Да, същата идиотия е да си говориш с приятелите по телефона вместо да ги видиш на бира



Едното не замества другото, а го допълва.



Тема малки скобинови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 21:16



Като започна да наричаш децата по имена



"донякъде и Гадоля" аз бих го сложила изцяло Дори се е получило нещо много по-добро от местните (поне за мен, запазването на европейската нотка е с приоритет при мен)


by himbeer

Добре, добре, другите сигурно ще го прочетат правилно, но няма да изтривам поста
п.п. Джейми го е сложил, но аз не съм прочела запетайката

Редактирано от himbeer на 06.03.10 21:20.



Тема Re: Абе нали знаешнови [re: Demon...]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано06.03.10 21:58



Напротив, телефона е да си чукнете среща за по бира, фейсбука е постнеш на стената на приятел, близък роднина дебилно поздравление за новата му работа например .
Някак си с напредването на технологиите забравяме какво е бирата с приятел, или рождения ден на близък роднина.




Тема Re: малки скобинови [re: himbeer]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано06.03.10 23:04



"донякъде и Гадоля" аз бих го сложила изцяло Дори се е получило нещо много по-добро от местните (поне за мен, запазването на европейската нотка е с приоритет при мен)"

ГадолЯ (оригинална транскрипция на ник'а му

) е 110% ОК с интеграцията си, въпреки че може би (предполагам) ругае туземците на "ваШТА мама азиатска". Европеец?!? Не, ама е на добра позиция като "българин" изобщо и сред руско' румънската "мафия" в ел' компанията (хеврат' а'хашмал) специфично, с която има 'земане даване като жичкаджия.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 06.03.10 23:06.



Тема Re: Кротко,нови [re: jamie]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано06.03.10 23:04



Това Химбийр някакъв бременски диалект ли е или е по аналогия на Тиберий






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.