Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано04.03.10 15:03



Ем убаво, аз предварително се извиних. Всъщност кръгъл идиот съм



П.П. щом четеш пусни някоя тема. Интересно ми е недвижимостите по света как се движат ;)




Редактирано от Пaлaч® на 04.03.10 15:04.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано04.03.10 15:30



Е извинявай

ама не прочетох до края темата, праснах отговора веднага като прочетох цитирания пост. ВИНОВАТ.

Недвижимостите: За по света не знам точно, по нашенско има средно качване (доларово) към 3-4% последната година. Як спад от предишната (8-10%). Става въпрос за средноаритметично, суперлуксозните имотипоскъпяват малко повече но броят им е по малък. Спад...освен в злополучната Шдерот/Сдерот няма никъде. Бил е прав бащата на Марк Туейн дет' му казал: Синко, купувай земи. Спряха производството преди 6000 и кусур години. В Дубай направиха опит да подражават на дЕдо боже и да създават изкуствени земи. Да видим как ще се развият нещата там.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано04.03.10 15:49



щом е хубаво, кво ще кажеш ако дойда във недивижимостите, предварително се извиня, а после напиша че всички агенти са мошеници, които нищо не разбират, а само гледат да си пипнат комисионните и че сега сме в световна финансова криза именно благодарение на алчните агенти по недвижими имущества





Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: DarkSide]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано04.03.10 15:53



Напълно ще се съглася с теб, защото и аз съм на това мнение.
Тук изпусна лакоми инвеститори и черен капитал ;).
Иначе заповядай в клуба. Той не е ВИП и може да си пишеш на воля ;)




Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.03.10 15:53



Ами...няма да си единсвеният

Но Палача веднага посича



Тема Re: Клуб Недвижимостинови [re: DarkSide]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано04.03.10 16:00



"...кво ще кажеш ако дойда във недивижимостите, предварително се извиня, а после напиша че всички агенти са мошеници, които нищо не разбират, а само гледат да си пипнат комисионните..."

Напълно ще се съглася с теб, защото и аз съм на това мнение.

Там е превъплъщението на 'Радио 'Ереванския вариант на понятието "дружба народов": Всички юзери заедно, без разлика на пол и вероизповедание, попържват брокерите

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.03.10 16:25



много хубав опит но да беше прочел както трябва


Голям процент от хората в българия които пишат тук са дошли главно за да се задяждат /това е хайлайта на деня им/.
Когато ние си седим кротко тук да си хортуваме по разни въпроси ... не ходим по тяхните места да ги дразним за щяло и нещало, защо не се опиташ да ги накараш да спрат? Когато успееш да го направиш пак ела да видим.

Нито искаме да сме по умни нито по важни искаме да ни оставят на мира но те не искат И като влизаш на скандал едва ли ще те посрещнат с хляб и сол.

П.С.
И за думата Булгаристан можеш да благодариш на Братята Руснаци те първи са използвали тоя жаргон за нас ... като една от тяхните републики. Даже съм чувала и Абсурдистан .... понякога даже мога и да ги разбера защо

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 04.03.10 16:26.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано04.03.10 16:52



не може да е толкова тъп, та да не е разбрал кой кой е и и за какво се заяжда, очевидно е че пуска темата с цел провокация и нарочно пише обратното в заглавието ... нито пък може да очаква ние да сме толкова тъпи, че да му повярваме на сърцераздирателната история как си минaвал от тука човека, па прочел едно - друго, па му станало болно на душата от толкова много разсплотеност, и изведнъж взел че се загрижил за съдбата на живеещите в чужбина и решил че трябва на всяка цена да им даде акъл да не ce чувстват те като богоизбрани и че мира няма да си намери докато не стане сплотяване на българите вътре и вън, и така спонтанно си дошъл до гениалната идея да постне тука разказа "пази Боже, сляпо да прогледне!" с което да покаже правия път на неосъзналите се, едвам прогледнали свои сънародници и посее светлината на знанието сред тяхното мрачно нерадостно емигрантско битие



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано04.03.10 17:04



отскоро се мяркам в клуба и забелязвам един негативизъм между българи в българия и българи в чужбина

..........................

И аз като четох няколко теми в тоя клуб бях останал със същото впечатление. Обаче нещата не стоят точно така. В тоя клуб пишат двама, най-много трима, които целенасочено, още от заглавието на темата, почват да плюят по България и българите. Повечето клубари тук не споделят това поведение. В редките случаи, когато това се случва, то е понеже тук са влезнали некви дразнители, които им обясняват какви миячи и чистачи са, т.е. обобщават за всички емигранти, и съответно и емигрантите, защитавайки достойнството си, почват да обобщават в същия дух за всички българи в България.

След повече четене тук, мога да те уверя, че плюенето по България не е политика на клуба и в никакъв случай не е причина за тези клубари да пишат тук. Ако има антибългарски лозунги, то те са по-скоро реакция на нещо, а не акция.

пп Моята баба също е от Егейска Македония. След Балканските войни тя и цялото й семейсво се заселват в Несебър.



Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: ARlZE]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.03.10 17:29



Мдам, интересни хора са несебърлии






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.