Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.03.10 10:06



Май много бързо се "погърчи"

Браво истински патриоте, въртя - сука, намери си повод да ни цитираш История Славяноболгарская за неразумните юроди, които се срамят да се нарекат болгари.
Дано това да те успокои че си изпълнил патриотичния си дълг да натриеш носовете на предателите безродници невъзвращенци и да престанеш с провокационното си търсене под вола теле.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: DarkSide]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано05.03.10 10:26



Виж сега, понеже ти си един от другите за които не съм си променил мнението ще ти кажа :
Където двама си мерят ..... не си бутай .....
Разговора с госпожата, не е много по темата, но доказва тезата ми поне отчасти, поне за част от емигрантите .
Иначе мисля да се позадържа тук се оказа, че има доста готини хора от които мога да науча нещо :)




Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано05.03.10 10:28



Добре,че не си го направил! Все пак някой трябва да остане там... А и сега в тази глобализация... Ако Европа я вземем,като един голям град с "квартали"... и сведем пример (по твоята специалност) със София значи: Дали,ще живееш в "Лозенец" (Германия,Австрия) или в "Борово" (Франция,Испания),или в "Ботунец" (България)... Е въпрос на избор.



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: ZainGadol]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано05.03.10 10:35



Може и да е стечение на обстоятелствата.
От гледна точка на това, че имах все пак някаква материална база в България, за да я постигна другаде ми трябваше поне 10г. сериозен труд. Получих добра професия... Какво сега да хвърля всичко това на вятъра ли


Не смятам, че съм направил най-добрия избор, но по стечение на обстоятелствата, смятам че е най правилния .
Пък и все ще потръгнат нещата... Надявам се




Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.03.10 10:56



Псевдопатриоте, твоето мнение за мене дълбоко не ме вълнува, доказвай си каквито си искаш тези, само не ми казвай какво да правя за да не ти кажа къде да отидеш.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано05.03.10 11:04



Пък и все ще потръгнат нещата... Надявам се
-О,разбира се! Те са потръгнали.България отдавна не е "тази",която беше преди 20г. например. Амин дай БОЖЕ!!! Единствения неприятен момент момент е,че за хубаво.или за лошо един живот живеем и всеки се стреми да го "изцеди" на "Макс".Другата чисто човешка черта е да се "сравнява"... Нещо,като: "градината на комшийте е по-зелена"... и това "неписано" съревнование...,което е всъщност двигатела на прогреса. Най-важно е здравето приятел! Всичко друго е без особенно значение... дали имаш най-новата плазма,или кола... те са нови за година.И после излизат "по-нови" и така до безкрай... както с "турбо пичките" и пролетните цветя.И к'во правим? Така,че май всичко е относително и една "голяма глупост"?! Живей си както на тебе ти е гот и го разбираш и да не ти пука!



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: ZainGadol]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.03.10 11:08



Живей си както на тебе ти е гот и го разбираш и да не ти пука!

Да, ама на някои им е гот да учат другите как да живеят, щот така е по-лесно.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Пaлaч®]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано05.03.10 11:11



Иначе мисля да се позадържа тук се оказа, че има доста готини хора от които мога да науча нещо :)



Както решиш. Признавам си без бой че от мен само лоши неща ще научиш. Щот съм от "лаещите кучета на англоамериканския колониализм и на ционисткия милитаризм". А, и серTифициран (от народния съд, задочно) предател на родината.



П.С. Сигурен съм че съм третия от "списъка" ти.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 05.03.10 12:50.



Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: DarkSide]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано05.03.10 11:26



Никога не съм се писал патриот

. Още по-малко може да ме наречеш псевдо




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано05.03.10 11:30



В отговор на:

не знам дали си виждала блоковете в Студентски град какви са, тъжна гледка - прозорци, от които духа еднакво независимо дали са затворени или отворени, изпокъсани тапети, мръсни балатуми, баните са безумно мизерни, вратите се отварят с един по-силен ритник, дюшеците на леглата не се изчистват дори с основно пране - трагедия




къде забрави плъховете и хлебарките един път съм спала в студенстски град..никога не желая да повторя тази кошмарна нощ..

посред нощ се събудих понеже приятелката ми бе в банята опитвайки се за затисне с леген един плъх

след това не можах да спа от страх,че някоя хлебарка би се покатерила на леглото ми...такъв страшен звук правят като ходят по пода...бррр настръхвам
се съм виждала мизерия ,но чак толкова повярвай - никога




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.