Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Откриваемо от приятелките бренови [re: Фиш]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано06.03.10 13:03



Не се учудвай -при нея всичко написано има за задача едно -открии смисъла на написаното ...





Тема Use itнови [re: Jeanne dArc]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 13:05






by himbeer

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Jeanne dArc]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 13:06



Любознателни деца имаме, явно





Тема Re: Абе нали знаешнови [re: himbeer]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 13:10



Отдавна не наблюдавам у дома такива драстични залепвания на телефонната слушалка, защото явно Инетът ги е изпреварил по важност.

Да ти кажа, аз не знам наизуст на децата номерата(имат разлика 1 цифра).Сигурно в стресова ситуация мога и да не уцеля.На мъжа ми също не знам номера.



Тема Re: Откриваемо от приятелките бренови [re: Jeanne dArc]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 13:12



Това е добре- опитва се да ме накара да мисля.Когато не ми се отдава, си признавам





Тема Re: В моето селонови [re: himbeer]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано06.03.10 13:23



"...не се сочим с пръст, а всеки се сеща, защото всеки гледа своите неща..."

Съселяните ми, с които общувам де, изобщо не са бъбриви в подобни посоки. Но всяка казана дума могат да я аргументират. Та след дъъъъъъълги години (при мен итеграцията взе мноооого време) почнаха да ме дразнят леко въздухарите и нескопосаните само'Фалковци в този клуб.

Нейсе като плещят фантазии за себе си. Ама като почнат по селяндурски да ползват каруцарския си речник само защото са ги сгащили в плоски лъжи ми идва малко нанагорно. Същото е със селяндурските им драки с всеки "извън България" и лепенето на етикети.

Е, имам други стандарти за нет' общуване, конкретизирам написаното, не правя екстраполации. "Суп АтделЬнА и мУхи АтделЬнА, както казват братушките.



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано06.03.10 13:25



Блоковете са като цялата държава. Ако не ти изнася не живей там ... Има свободен наем за 250 лв, в който са включени всички екстри които искаш. Но трябва да плащаш и за консумативите... Като всеки софиянец. То не може за 30 лв на месец и плазма да ти сложат.
Голяма част от дошлите от провинцията селянчета с цървули не са виждали като лукс и това, което се предлага в студентските общежития но критикуват. Довчера ходило в нужднико на дворо, ся иска за 30 лв. всичко. Извинете, ама университетите не са "Банка ДСК"
Ходил съм на купони с жената в ремонтирани общежития, които за една година са превърнати в кочина. И тук няма смисъл да се сърдите на държавата за плъховете и хлебарките, щото са резултат от обитаването на секви селяндури.
Кой от вас даде 100 лв да си смени тапетите в общежитието, да му стане малко по-уютно.
Проблема е в манталитета.
Отговора ми е доста извън темата, въпреки че ме кара да се замисля малко за манталитета на повдиглите въпроса за "луксозното обзавеждане" и условията.




Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Demon...]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано06.03.10 13:36



В отговор на:

При всички положения предпочитам да ме поучават емигранти отколкото мутренски фенове.




Много си далеч от истината. Има една прослойка, която не се кефи на мутрите, обаче и тия дето вчера са свалили шаячните гащи и са се хванали да мият чинии (обрано казано не визирам ) никой не са по малък пример за подражание.

А по въпроса за телефоните. Не знаеш къф смех е в момента. Мутрагенския и безмозъчен електорат в момента налита на ментета на "Верту" (ли както ги наричат търговците им политкоректно "реплика")
Та смеха е пълен, гледаш как някой слиза от тунингован голф2 с лъскаво ЖиСиЕмче дето трябва да струва повече и от него и от гофретника му взети заедно. Е това вече е селяния от висш пилотаж




Тема Re:нови [re: Пaлaч®]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано06.03.10 13:37



"...Отговора ми е доста извън темата, въпреки че ме кара да се замисля малко за манталитета на повдиглите въпроса за "луксозното обзавеждане" и условията...."

Само ти се струва че е извън темата. Преди време се дискутираха ПАК нескопосалите емигранти. Една студентка от чужбина пусна снимка на нейното общежитие и...стана интересна дискусия. Някой пусна линк със снимка на новоремонтиран блок в Студенския град като доказателство колко е назад Европа от България по отношение на общежитията. Други пък (с по пресни студентски спомени) писаха че освен този ремонтиран блок има още стотина....меко казано "коренно различни" от него.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Не може да сме толкова тъпинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 13:40



че да не можем да направим място за другия.

Вчера мъжът на една приятелка ми каза, никога да не използвам този израз, защото човешката глупост няма граница



Едно е да си конкретен, друго е публично да се линчуват хора.

Мисля че в този форум не се приема лично мнение.

Не смятам за уместно, да се поства линк с евентуален източник на информацията, към собственото мнение.


Имаче постинги-изключения, с линкове, които показваха конкретно изказване на някой, сякаш се очакваше въпросният да не седи зад думите си.

Дори и тези изключения и разправи ги намирам за излишни.


by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.