Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема И аз ако бях саманови [re: Jeanne dArc]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 12:00



сигурно щях да преживявам само с HTC тел, сега имам домашен, който рядко ползвам, но пък отрочето също трябва да е откриваемо и флетрейтнато (фейнато) по възможност.




by himbeer

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Jeanne dArc]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 12:14



Жан,
аз подкрепям придобиването на вещи, които са в стила ти и цената им не те съсипва.Но за сметка на това пък, винаги сме купували на децата разни щуротии още от появяването им- мп3плейери, креатив(онова с видеото), таблети, разни игри.Все пак времената се променят и някои хора също





Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: _Jess_]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 12:16



Мдам...сериозно.Обаче и ако детето ти се чувства на място и има удоовлетвореност, усилията си струват





Тема Re: И аз ако бях саманови [re: himbeer]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 12:24



Горките деца!Непрекъснато под наблюдение

Аз като майка на тинагер, не звъня, а му пускам смс-и с въпросителни



Тема Откриваемо от приятелките бренови [re: Фиш]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 12:35



На мен не ми се налага да я откривам вкъщи




by himbeer

Тема Re: Чуденканови [re: himbeer]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано06.03.10 12:43



"Мисля че джейми хвана най-горните позиции..."

Това не разбрах, би ли ми го обяснила? Ако не те мързи де.



"...Мисля че идеята да се сочим с пръст не е добра..."

Пък аз мисля че да се прави екстраполация от един (или повече, ама КОИ ТОЧНО), за сега неизвестен участник в клуба, до повечето емигранти пишещи е чиста проба клевета и/или масово оплюване. Моля прочети отново екстраполациите базиращи се на "конкретен случай":

"Истината е че много често емигранта не е успял да се интегрира - което не му пречи да се опитва да се изявява като месия за останалите в България (в конкретния ни случай)"

Та кой е неинтегриралия се емигрант изживяващ се като месия? Виливар, студентка дето написа че е живяла в общежитие? Кофтия..(или Хищника, или Боздугана, да ме извини неправилния) който спомена че умее и сам си оправил нещо в колата вместо да плати $500 в сервиз?!?

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Опит за сплотяване на позициите извън и в Българиянови [re: Фиш]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано06.03.10 12:52



Радвам се че се update-твате приодично -човек трябва да е в крак с времето ..





Тема Re: Откриваемо от приятелките бренови [re: himbeer]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.03.10 12:55



Ох, не разбрах





Тема В моето селонови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 12:58



не се сочим с пръст, а всеки се сеща, защото всеки гледа своите неща.


Джейми започна да мери с "мярката" на един тип емигранти, които както подразбирам не са масови тук.


Много често хората са "грабнати" и силно впечатлени от точка Б, тъй като я сравняват с точка А. И се търсят 10те разлики. И от там нещата с проповядването.


by himbeer

Тема Абе нали знаешнови [re: Фиш]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.10 13:03



Как момичетата говорят по 2 часа по телефона



Представи си как това става с домашен телефон, по който можеш да говориш колкото искаш

или по мобилен, по който не можеш да говориш толкова дълго

Затова имам домашен, който се ползва за детско бърборене и интернет
И мобилен, който се използва за спешни случаи и на който не можеш да му запомниш номера вече 2ра година


by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.