Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема ПАК мангалщина(дигане на стари теми)дей' Иринка?нови  
Автор пишмaн-rъpkиня (γα )
Публикувано01.12.08 18:37



За нула време ликвидирахте една държава със повече от 1300 годишна история със всичките и възходи и падения.
Порционирахте я и я пласирахте на Русия, Турция, Румъния и ... някаква несъществуващата държава с присвоено име Македония!
Ми като не се чувствате българи и се срамувате от произхода си ЩО не захвърлите "тъпото" българско гражданство и не си джиткате по "националните СИ" (немски, френски, спански, зраелски и нам кви си) форумчета и да си редите колко са ви кул държавките. И да ни обсъждате колко сме нещастни българите и да ни сравнявате със банановите републики!
Не ГО правите обаче, защото никой ТАМ няма да ви се върже на апетита да плюете собствената си държава и самите ТЕ (германчета, галчета, испанчета, еврейчета, викинг и пр) ще ви покажат какви Нещастници СТЕ след като режете собствените си Корени!

По темата съм до тук, защото сте Нещастни същества!
Барби, по-добре ми връчи БАНана, защото може НЯКОИ да ги запсувам директно и Грозно



Редактирано от MитpeШoпa на 05.03.11 21:25.



Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано01.12.08 18:56



100-те туристически обекта съм ги минала няколко пъти и ценя всяко камъче в така наречената БЪЛГАРИЯ!
-Мдам...това похвално... А БГ как те "цени"?



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: *бах ви у българитенови [re: ZainGadol]  
Автор пишмaн-rъpkиня (γα )
Публикувано01.12.08 19:34



Не ме Обижда! Това за мен е достатъчно





Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано01.12.08 20:22



не те ли обижда например (знам,че се движиш с кола) сравнението на пътищата "там" където си и в БГ?И факта,че заради "еди си кои"...

спряха проектите за пътищата:"те" точно им е през"оная работа" за теб и мен и милиони,като нас?!?Не те ли обижда отношението към БГ националността в чужбина... и не се ли питаш защо?И мога още много/много да питам ама и аз като тебе неискам... да не запаля моторетката и да се разпсувам и аз....

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Кака,нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.12.08 20:22



леко с половия привет, не че има нещо лошо.



Може да си гневна - но се дръж прилично. Поне засега оставяш впечатление за трезвомислеща ...




Тема Re:нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано01.12.08 20:29



За съжаление няма закон, с който да мога да "захвърля тъпото българско гражданство" в момента.
Иначе бих го направила с чиста съвест.
Иначе критикарски мнения за Норвегия, писани от норвежци в норвежки форуми - ИМА!
Изненадана ли си, гъркиньо?
Винаги има хора, които гледат критично и казват нещата такива, каквито са.
Без политкоректност, без лъжи, без увъртане.
България е зле като държава, много зле.
Кажи ми ти защо си в Гърция щом България толкова много те цени?
И защо да нямаме право да критикуваме нещо, което е достойно за критики?

Понеже сме демократична държава (на теория), всеки има право да си изкаже мнението.
И ти, и тези, които не са съгласни с теб.
Аз лично обичам родината, но мразя държавата.
Имам си причини и те изобщо не е задължително да са и твои причини или пък да ги споделяш.

Изказа си мнението, ние си изказахме нашето, точка.

Eisai ellhnas hrwas mou. Eimai ellhnida 8ea sou.



Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Gerilin ()
Публикувано01.12.08 20:58



успокой се,никой няма да "покаже какви са неЩастници" само заЩото емигрантите се чувстват обидени ,че са чужденци в собствената си родина...
а колкото до захвърляне на гражданството ,някои чакат да си вземат другото и тогава да върнат БГ паспорта си и никога повече да не споменат държавата България като своя Родина...



Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано01.12.08 21:45



Аз пык былгарския паспорт ште си го дыржа и нямам намерения да го врыштам, просто заштото в Былгария ми е родата, там са ми спомените, хубавото ми детство, зелените градини и красивите улuци, приятните и сырдечни хора, с които сым имала контакт, емоциите от ученическите и студентските години, безгрижното веселие, малко имотни интереси, хубавите отпуски с родителите ми, пристаништето на Варна, което ми се е струвало по-голямо и от Ротердамското, фара на Галата, морската градина с выртележките, пикниците по Боровец, лукса на Златните пясыци, Воденицата с вкусните пилетата.

Дааам, звучи доста мелодраматично, знам. Всичко това за сыжаление е само в главата ми като някакыв стар филм, който го гледам когато имам настроение. Това, което е Былгария в момента, е една почти чужда дыржава за мен. И дори 100-те национални обекта, които и аз сым посетила и частно, а и в рамките на един курс за екскурзоводи покрай следването ми, не могат да ме вдыхновят. Знам, че например че в кыштата на Дебелянов в Копривштица на една стените виси снимка на прадядо ми и това ме радва, но я няма атмсоферата. Погубена е.
Това е...една чужда дыржава, в която направо си ме е и страх да ходя по улиците на разходка след 22 часа. Но паспорта ше си го дыржа като спомен за хубавите времена.





Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Дo диeз. (stretto)
Публикувано02.12.08 00:47



Съгласен с теб,Бай Ганювчетата по света Ногу знаят,ма требе да четат повече история.Политиканстването не е от вчера!Хeллоy от Шрек!

C#


Тема Re: *бах ви у българитенови [re: Дo диeз.]  
Автор пишмaн-rъpkиня (γα )
Публикувано02.12.08 07:56



Хай приятелю! Радвам се да те видя пак






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.