Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 14.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: *бах ви у българитенови [re: Дo диeз.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.12.08 09:15



Съгласна съм с теб.

Как е Принцесата от Хамлетово?



Старае се да бъде оптимист...



Ти как си?

Един за всички, всички за един!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.12.08 09:16



Докато придобия чуждото гражданство какво да правя?


Гордей се с българското.



Един за всички, всички за един!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Gerilin ()
Публикувано03.12.08 11:24



мерси за пожеланията ,Виливар,да сте живи и здрави с мъжа ти и да ви се връЩат





Тема Прави като Айнщайн :)нови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 11:25



В навечерието на WWI Айнщайн се е отказал от немското си гражданство, за да отърве казармата. За известно време остава без никакво гражданство. Емигрира в Швейцария. А един друг талантлив немски учен - Шварцшилд (решил уравнението на Айнщайн за сферични черни дупки) умрял от тиф на фронта. Бил мн. добър в изчисляване траекториите на снарядите, но...
След войната Айнщайн бил поканен в немски университет и приема. Нещата отново се скофтят и нашият човек емигрира трайно в Америка, където работи в Института по авангардни науки до смъртта си.


The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.


Тема Re:нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано03.12.08 11:33



Много заключения си направих от написаното от теб и нито едно в твоя полза.
Какво стана с патриотизма ти, щом и гражданството си си захвърлила?
Не беше ли горда българка или съм се объркала?
За моето АйКю не се притеснявай ... явно познаваш много интелигентни средностатистически овце щом ме сравняваш с тях!
Къде ги намери тези животни?
Последния тест, който си направих, показа 142.

Eisai ellhnas hrwas mou. Eimai ellhnida 8ea sou.



Тема Re:нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано03.12.08 11:35



Гордяла съм се преди.
А сега какво да правя?


Сериозно ... изумявам се всеки път, когато някой от някъде реши, че има право да ми казва как да се чувствам
Каква важност си придават тези хора не е истина

Eisai ellhnas hrwas mou. Eimai ellhnida 8ea sou.

Тема 5 ле'анови [re: NoSaint]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 11:39



От човек с девиз „секс и насилие“ и 5 лв. не бих взел. Ти си точно от тия мизантропи, дето превърнаха страната ни в кочина и зверилник.

Работното ми време е 7,5 ч., 5 дни седмично. Работя доста повече от това, до късно вечер, а също и в неделя. Ти не бери грижа за това, имам си шефове, и те са на мнение, че се справям много добре. Същото казват и студентите, отделям им доста извънредно време за консултации. С някои от тях повторихме лабораторното от-до.

Тъй че спри да лаеш. Бай Ганьо си ти. Аз съм Алеко Константинов.

За такива като тебе Христос е казал „Не давайте свято нещо на кучетата, нито хвърляйте бисерите си пред свините, да не би, като ги стъпчат под краката си, да се обърнат и да ви разкъсат.“

Това е твой цитат: „Лелеееее, имаш късмет че не си ми пред очите.“

Имам ум, не само късмет. Затова се махнах от онзи зверилник бълХария.

The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.


Тема Re: Право на отговорнови [re: gogoonthego]  
Автор Gerilin ()
Публикувано03.12.08 11:41



мога само да изкоментирам,че България е загубила един достоен и съвестен гражданин в твое лице : човек на науката и съвремената техника !
затова пък си запазва индивиди като...как да кажа..хайде Ще цитирам пак Оруел :
All that was required of the proles was primitive patriotism which could be appealed to whenever it was necessary
дали това Ще се отнася за "благотворителност",евроскептицисъм или потъпкване на моралните ценности,няма никакво значение,всичко е една политика.

честито на печеливШите
и много успехи за теб занапред





Тема Re:нови [re: NoSaint]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано03.12.08 11:42



Мисля, че ти не си от тези, които са си плащали чинно данъците.
Грешно мислиш.
Не дължа и една стотинка на държавата, но виж - тя ми дължи много.
Работила съм 7 години в България, 7 години данъци и осигуровки.
На вятъра.

Какво да ти обяснявам.
В България цари мизерия - духовна и материална.
Да бях единствената на това мнение, да кажеш, че греша.
Ама и мнозина други го забелязват.
Държава, в която Азис е идол, силиконовия бюст е билет за успех, чалгата е национална черта, политиците се гаврят с хората, Биг Брадър е най-гледаното предаване, за хората съдят по марката на колата, телефона, цената на облеклото и обема на банковата сметка ... със сигурност не е идеалът ми за духовност


Била съм във всякакви среди, имах много приятели в България (и сега ги имам същите, но вече живеят в чужбина), видяла съм всякакъв тип отношения ...
Не съм на 15 :)
Ако ти харесва в България, стой си там, но не съди тези, които искат нещо повече

Eisai ellhnas hrwas mou. Eimai ellhnida 8ea sou.

Тема безработицатанови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 11:43



А, безработицата вече се покачва. С финансовата криза много нашенци от Испания и Англия (и не само) вече са си у нас. А нашите фирми вече започнаха съкращения и спряха ежегодната индексация на заплатите (добрите фирми!).

Защо ми се струва, че пишман-гъркинята не се е отказала от българско гражданство, май каза, че има право на гръцко, но не го иска?? Ще я прочета пак...


The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.