Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема friendнови [re: Gerilin]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 15:48



Лошите вести бързо ги забравям... понякога :) Хехе - до догодина има по-малко от месец, хехе



The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.

Тема Re: автомобилътнови [re: gogoonthego]  
Автор пишмaн-rъpkиня (γα )
Публикувано03.12.08 15:48



Гого, защо ми се струва, че и ти преди да се измъкнеш от България пишеше тук???
Какъв ти е проблема всъщност?
Излезе и х вана Господ за топ... пардон шлифера? А?





Тема Re: автомобиланови [re: cina2]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 16:03



Моме, ти си жена, а аз съм мъж. Със семейство. На 34. Когато искам нещо, не го искам само за себе си.
Ти ходи пеш колкото си искаш. Само че тук градски транспорт практически няма (освен за учениците), а страната няма обхождане пеш.
Всъщност няма какво да ти се обяснявам - омразата те е заслепила и нищо няма да схванеш (ако искаше, досега да го беше схванала). Явно на българите ни е писано да бъдем вечно в конфликти и вечно разединени. Вече се примирявам с това.

Само едно те моля да се замислиш: защо над 95% от българските учители са жени?? Защо в училищата почти няма мъже учители?!

The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.


Тема Re: автомобилътнови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор cina2 ()
Публикувано03.12.08 16:05



Друго си е все някой да ти е виновен за нещо - "зимата студено, лятото - горещо"

А като си и внушиш, че всички ти завиждтат - иха, това е живот!



Тема Re: автомобиланови [re: gogoonthego]  
Автор cina2 ()
Публикувано03.12.08 16:15



Не съм "мома", "булка" съм. Къде няма градски транспорт, бре, в България ли? В Скандинавия как е не ме интересува. Ти продъни форума, как в България не си имал кола. Ся ако можеш да ми обясниш къде я видя тоз омраза... Ми не ща да съм "политически коректна", що да не си напиша какво не ми харесва в постингите ви, м?
Когато бях ученичка, доста от учителите бяха мъже. Поне в нашето "даскало" имаше. Знам, че заплатите са ниски.
Замисли се ти друго - доволни хора ще я бълват ли тази помия, така както правите най-вече ти и величка /и не само/. Та нали не живеете вече в България, какво още имате да предъвквате едни и същи неща. Както и да е, ясно е, че това ви "грее".



Тема Re: автомобиланови [re: gogoonthego]  
Автор NoSaint (sinner)
Публикувано03.12.08 16:49



И що питаш жената дали си има приятел като си женен бе мухльо?
А жена ти сега ти гледа децата докато ти чешаш клавиатурата а?
Де да те види семейството тука ти каква си мишка сииии. Чуждо ти се е доебало а.Я да си признаваш!

Редактирано от NoSaint на 03.12.08 17:08.



Тема градски транспорт в Бгнови [re: cina2]  
Автор Gerilin ()
Публикувано03.12.08 18:12



Къде няма градски транспорт, бре, в България ли?

виж ,доколкото четох,той е от Велико Търново...значи 2 години поред съм живяла на Арбанаси ..ако ЩеШ ми вярвай това са 3 км от Шереметя,4 км от Г.Оряховица (през баира) и около 7 до Търново..познай дали имаШе градски транспорт??? такси за по малко от 10 лв на тогаваШните пари не можеШе да се хване

а в Скандинавия без кола си загубен





Тема Re:нови [re: NoSaint]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.12.08 19:41



Чак пък на всичко! Но дори и така да е, кой би могъл да ги вини? Колко са хубавите неща, които останаха да ни радват в България? И после наричат реалиста песимист...



Един за всички, всички за един!

Тема Re: автомобилътнови [re: cina2]  
Автор пишмaн-rъpkиня (γα )
Публикувано03.12.08 20:29



А като си и внушиш, че всички ти завиждтат - иха, това е живот!

Е това съвсем им свали летвата


Всички комплексирани и нереализирани същества се успокояват с това самовнушение за негативното отношение, което срещат



Тема Re:нови [re: NoSaint]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 21:01



Що не идеш да практикуваш секс & насилие в затвора, а??

The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.