Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Впечатления от Италиянови [re: ECLlPSE]  
Автор simonetta (скитник)
Публикувано15.09.08 12:48



живея в италия от 18 години на Швейцарската граница. 4етох 4етох, мислех да пиШа, после се отказах..... няма смисъл. имам семейство, работя от сутрин до ве4ер, не ходя по заведения заЩото предпо4итам да отида във ваканция и да разгледам неЩо което да ми остане за цял живот.
не се оплаквам макар да не е лесно с данъци и заеми. оби4ам италия дала ми е много, най ве4е едно прекрасно детенце ( 4астните детски градини струват в порядъка на 180 евро а не 500 ... толкова плаЩам в момента).
друго какво да кажа, според мен където намериШ Щастие и спокойствие там ти е' родината.
поздрави и пожелания на вси4ки



Тема Имаме участник познал верния резултатнови [re: simonetta]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано15.09.08 20:36



друго какво да кажа, според мен където намериШ Щастие и спокойствие там ти е' родината.
поздрави и пожелания на вси4ки
-Аааа... етооо!Няма друго какво и аз да добавя.

["How much do you want for all of them?" ]



Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано15.09.08 22:26



Съгласна съм



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.