Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 25.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Впечатления от Италиянови [re: Фиш]  
Автор ECLlPSE ()
Публикувано28.08.08 00:05



Лелеее,страшна е!


Кой знае,един ден може да си взема една....ама само ако ми я направят в розово!
На теб в какъв да ти я поръчам?

Free your mind and the rest will follow.

Тема Re: Впечатления от Италиянови [re: ECLlPSE]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.08.08 09:13



Имам време да си помисля, нали?



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Впечатления от Италиянови [re: Фиш]  
Автор ECLlPSE ()
Публикувано28.08.08 13:03



Абе имаш,ама не се бави много,че току виж останало само това...




Free your mind and the rest will follow.

Тема Re: Впечатления от Италиянови [re: ECLlPSE]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.08.08 13:40



Ау!Де да бях 25 години по-млада, манекенка и позната с когото трябва

Мицубишито ми е по джоба

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Благодаря!нови [re: ECLlPSE]  
Автор GonzoLove (непознат )
Публикувано28.08.08 23:07



На Еклипсе, Ицо Фин и Кумико Юначна за прекрасната тема, и на Макака( така ли беше или почти)- не не " Макака", а МОНАКА( Щ 4 Ш) ,без чийто особен принос не бихме лели сълзи от смях. Поне аз се смях.

Редактирано от GonzoLove на 28.08.08 23:16.



Тема Re: Благодаря!нови [re: GonzoLove]  
Автор monaca ()
Публикувано29.08.08 14:31



гонзо, гонзо, на т'ва твойто му се казва "пир по време на 4ума"...ама смей си се, на кой ли му пука за теб.

444444
ЩЩЩЩ
ШШШШ



Тема druga теманови [re: monaca]  
Автор GonzoLove (непознат )
Публикувано30.08.08 00:32



другата ти тема свързана с предстоящото разрушаване на стара София много ме развълнува. радвам се, че има хора като теб, които виждат малко по-високо от небостъргачите. просто.. в тази тема тук ми стана смешно, какво казваш и как ти отговарят. в прогреса на изказванията, - ти за малко ме убеди в повърхността на Еклипсе, но после тя доказва обратното, поне чрез мислите си, а ти показваш емоции като резултат и става( поне на мен) смешно. като в Патиланско Царство!. четох само тези две теми- твоята за имоти и евентуално предстоя щосрутване на стари, но елегантни и автентични здания в софия. колко жалко, ако сринат Халите. както бе и жалко, мнгоо много жалко! за Стара Софииска бАНЯ. ПРЕДи много години имам спомен от там- едно малко момиченце падна на глава. туркините му носеха пепел в опит да спрат кръвта. Да отидеш на баня по време на моето детство бе мистично преживяване. колко хубава би могла да бъде наша България. само ако всички я обичахме.



Тема Re: druga теманови [re: GonzoLove]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано30.08.08 09:26



колко хубава би могла да бъде наша България. само ако всички я обичахме.
-Ти от време на време даваш проблясъци.



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Ееек, Мускатче, мускатчееенови [re: Muskat]  
Автор someone_else2OO32OO4 (тъпо ухилен)
Публикувано31.08.08 17:49



Успя да ме разсмееш с това - "обаче... на теб явно са ти се усладили паста (демек сосовете) и не си се zадълбочил в понятията. "



Ами така беше, през 'сичките тези 3-4 години когато бях silent partner в един италЯнски ресторант тук . А и дълги години преди и след това, честно казано.Хем ми е вкусна тази кухня, хем не се задълбочавам в нея, щото си знам кусурите. Но си "плащам данъците" честно и почтено, миейки съдовете след кулинарната вакханлия. Това ми помага донякъде да продолея гризенето на съвестта че някое маце ми готви 1-2 часа и аз изпрасквам това за 15-20 мин...

Апропо песто, искаш ли да ти кажа как се прави паста песто за капризни (и ТЪПИ) клиентКИ които "не понасят" чесън? То вече отдавна не е тайна ама...

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))

Тема Re: Ееек, Мускатче, мускатчееенови [re: someone_else2OO32OO4]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано02.09.08 13:58



Въх,тук ме хвана в крачка! Тоя сИкрет не го zная,може би Щото сме минали периода на ухажването и омайването, и мааме с чесън

Все пак съм лиубоптна да го науча,една жена трябва да е подготвена zа всякакви ситуации Надявам се като бонус да приложи6 и как се прави нискокалорично тирамису
И пак апропо: който си плаЩа "данъците",ду6ата му отива в рая(графити надпис от службата по данъци)

Цивилизацията е пътят на човека от пещерата до атомното скривалище


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.