Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: зap]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 02:46



Да бе, да бе ..... как само се сети за Анталия... сигурно по правописа ми, че и акцент имам, ако ме чуеш... ама не ти трябва да ме чуваш....



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: no_bs]  
Авторзap (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 02:49



Не съм 4увала за никаква "българска следа".
А туристите са туристи навсякъде. Говоря за туристите средна ръка и младежите, които пътуват само за купона.
Ето едни приятелки заминават за Кос(Гърция) и отсега са се заканили, 4е няма да изтрезнеят една седмица. Сигурно и тамошните кръ4мари ще ги гледат на кръв, защото тия много не ядат.
Ама пият



Тема Re: Lawless planetнови [re: eдинcтвeнa]  
АвторNOBY (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 02:53



Imalo bilo prestapnost i po kurortite v BG. Ima da. Az sam ot 10 dena na Virginia Beach i stanaha i stna edno ubiistvo i razsledvat o6te 2 ot na4aloto na meseca. A tova ako ne se laja e nekav ne mnogo malak local resort. A ve4erta po zavedeniqta kvo stava! Um da vi zaide!;) Ne 4e se oplakvam, na mene mi e zabavno. No tuk nqkoi hora se opitvat da izkarat vsi4ko otvad okeana za klasno. Tz. Hubavo da, no klasno v nikakav slu4ai.



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: eдинcтвeнa]  
Авторзap (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 02:54



Анталия въобще не съм я свързвала с теб. Сетих се за този курорт, защото много скандинавци летуват там. И 4естно казано им е през оная .... дали ще летуват в Анталия или на Златните. Парите са същите.
А аз в Анталия не съм била не вярвам и да ида някога, ама знае ли се...



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: зap]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 03:09



Преди доста години беше, поне 6-7. Убиха някакъв български наркодилър на Аруба.



Тема Lemme guess...нови [re: NOBY]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 03:10



На студентска бригадка май, а?



Тема Re: Lawless planetнови [re: eдинcтвeнa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 03:11



Кво стана, донесоха ли леда или руум сървис-а е virtually nonexistent?



Тема Re: Lemme guess...нови [re: no_bs]  
АвторNOBY (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 03:17



Ne krasavice, v komandirovka. ;) Sled trudoviq den i prez weekendite e hubavo 4ovek da pootmori na plaja, nali?



Тема Re: Lemme guess...нови [re: NOBY]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 03:42



Ммм, уикендите са много важни.... И плажът е важен.... You've got your priorities straight, young fella!



Тема Re: Lemme guess...нови [re: no_bs]  
АвторNOBY (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 03:56



E 4ak priorities silno kazano. Otidoh nqkolko pati s cel ljubopitstvo, makar 4e moga da hodq vseki den. Az ot tri godini ne bqh hodil na plqj, vapreki 4e jiveq na 100 m. ot nego. Ako si morsko 4edo 6te me razbere6 za kvo ti govorq;) A tuk razmahva6e nekvi rakavici za nadbqgvane i nadpluvane s edin "klubar". Ako si nablizo moje6 da mi se obadi6, fen sam na ideqta, pak koito padne 6te 4erpi v nqkoi klub ve4erta;))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.