Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Lawless planetнови [re: дoбpe дoшли]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 02:05



Първо да се поизвиня, че не ви прочетох всички, ама ме поприспахте, за което - Сърдечно Благодаря.

За Златните мога да пиша до сутринта, ама не ми се пише... и то неща действителни, а не поукрасени и натъкмени.

Чуждите туристи са 3 вида
1. баби, от които всички собственици на заведения реват, щото нищо не пият, а само се жалват за силната музика,
2. млади семейства с по 2-3 деца, на които ако им се допиша или доака, може да го направят и в златния пясък
3. млади диваци, които нямат никакъв спомен, че са били в Бг. Те никога не изтрезняват, има 1,2 хотела в които чупят врати, повръщат в стаите и.... другото не е за писане.... и няма смисъл...

е, има и възпитани хора, има всичко, ама хайде стига с тези драми, няма хора с автомати по ъглите...

Между другото - вярно е, че българите са едни от най-добрите туристи.

къде другаде сте почивали, щото аз мога и такова сравнение да направя и пак няма да излезе много зле тук. Хайде по-лекичко обиждайте всичко българско и родно, че нещо ми погрозня вече...
Поздрави



Тема Айде сравнявай!нови [re: eдинcтвeнa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 02:12



Тая вечер взе да ми писва от "родолюбци".

Та чакам обективен анализ и сравнение между българското Черноморие и следните места:

Antigua & Barbuda
&
Nantucket, MA

Това са ми двете любими места за отмора. Думай!



Тема Re: Lawless planetнови [re: eдинcтвeнa]  
Автордoбpe дoшли (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 02:16



Надявам се, че не считаш за всичко българско и родно беззаконието и организираната престъпност? Защото тях ще ги обиждам до гроб.



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: no_bs]  
Авторзap (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 02:21



да бе да. И аз това казвам. Българите били най-добрите туристи, ама нанайци. Щот' най-много до Анталия да стигнат. Ама ние трябва да си се сравняваме само с комишите.
к'во е кажеш за Аруба, а? niceeeeee



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: no_bs]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 02:26



Ей, лош човек...
Така приятно се бях отпуснала над едно малко с последна цигарка... и да ти писне от мен....

Не мога да сравня това. Нямам опит тук. Ама предложи нещо, ако е хубаво наистина. И после ще сравняваме.

Не ме разбирай неправилно, просто живея тук. И си печа задника тук, по местоживеене.
Хайде не се ядосвай толкова... и наздраве!



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: eдинcтвeнa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 02:33



Тогава обърни се към постинга на Зар. Добре е поне, че не сравняваш ябълки с портокали. Иначе между Анталия и Черноморието и аз бих избрала второто.

П.П. Аз се ядосвам само в краен случай.



Тема Re: Lawless planetнови [re: дoбpe дoшли]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 02:34



Или аз нещо не разбрах, или ми е станало голямо малкото, ама май си противоречиш.
Ами естествено, че е българско и родно, щото си го имаме. Ако искаш си го обиждай и на оня свят. И аз съм непримирима. Ама Златните не са сцена от третокласен екшън... засега. Айде целувки и не се вълнувай толкова!!



Тема Re: Айде сравнявай!нови [re: зap]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 02:38



Хихихи, на Аруба нямаше ли някаква "българска следа" също? Иначе от очевидци чух страхотни неща за Bonaire....



Тема Re: Lawless planetнови [re: eдинcтвeнa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано19.07.05 02:39



Най-вече третокласен и не толкова екшън, но карай да е весело.



Тема Re: Lawless planetнови [re: no_bs]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 02:43



Ами как да не е весело, оглеждам се за още лед.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.