Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 14.06.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Колко трябва да си тъп за да се радваш?  
Авторнeбълrapин (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 14:28



Българите били интелигентни? Българите са най-тъпото нещо на света. Да те превръщат в колония и да се радваш! Абе и туземците не са ставали доброволно колонии бе тъпаци. И се радват всичките тъпанари от всички партии. Бесепари, седесета, атакаджии всичко това се радва! Има племе което наистина си заслужава робството и това е българското племе. Щял да настъпи края на олигархията? Ами ЕС кой мислите го управлява бе идиоти? Щели да контролират политиците? Кой ще ги контролира бе кретени с кретени? Чакате да ги контролират тези които наложиха затварянето на АЕЦ! И как при този контрол някой може да е толкова тъп че да се надява АЕЦ отново да заработи видите ли като неговата партия дойдела на власт? Да те колонизират и да се радваш! Еби му майката!



Тема Re: Колко трябва да си тъп за да се радваш?нови [re: нeбълrapин]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано27.09.06 14:58



Тебе к"во те засяга, нали не си българин!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Колко трябва да си тъп за да се радваш?нови [re: нeбълrapин]  
Авторshiny (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 15:07



Ако това е единственият начин да премахнем анцунзите, шкембе-чорбата и чалгата ще се радвам и още как ....



Тема Тебе кой .........нови [re: shiny]  
АвторEвpoПecимиcт (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 16:57



те пита бе шибаняк / извинявам се на другите форумци/.
Лично , аз съм от тези които не са очаровани от влизането ни в ЕС.
Но не си позволявам такъв тон.
Като произнасяш България и Българин го прави с уважение





Тема е по-спокойно денови [re: EвpoПecимиcт]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 17:40



сигурно боли, но ще свикнете



мдаа..началото на края на селянията



Тема Re: Колко трябва да си тъп за да се радваш?нови [re: нeбълrapин]  
Автор trelios (непознат )
Публикувано28.09.06 12:24



ne vsi4ko e pe4alba,ta i sega.no tova priemane ne enikak obnadejdavasto.



Тема Re: Колко трябва да си тъп за да се радваш?нови [re: shiny]  
Автор6to_taka_be (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 11:08



Това за анцунзите и чалгата добре но мен исренно и лично никой и никога не ме е карал да употребявам шкембе-чорба по никакъв повод а това е хранителна традиция на близо 2000 години, другото е да приемем Британската кухня като особенно европейска и доказано безвкусна





Тема Re: Абе умника,...нови [re: нeбълrapин]  
АвторEвpoпeeц. (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 11:40



Чудя се откъде се взимат тези разбирачи, дето не могат да напишат едно изречение с по-малко от 3 грешки, ама иначе разплитат най-сложните международни заговори от раз? Разбира се, всички останали са идиоти, кретени и тъпанари, а точно те са най-умните... Хайде обясни ми, понеже си по-умен от мен: На ЕС му трябват колонии, нали така? Ами защо тогава прегратяват разширяването след нас и Румъния? Защо не приемат Албания, Сърбия, Македония и Турция, щом толкова много им трябват бедни държави в съюза? Е, аз съм прост човек, не ги разбирам тези работи...

Иначе си абсолютно прав за едно - наистина всички се радват! Имам най-различни познати - инженери, докери, лекари, шофьори, учители и кофражисти, и може би 90% от тях искрено се радват на приемането ни в ЕС. Всеки от тях се надява да живее по-добре в бъдеще. Възможни са два варианта - както ти смяташ, всички тези образовани и работни хора са някакви малоумници, а ти си много над тях, ти единствен си прозрял какви опасности ни дебнат в ЕС. А има и друга възможност, обратната. Нали се сещаш каква е...



Тема Re: Абе умника,...нови [re: Eвpoпeeц.]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 00:55



Еми да ти си прост човек и не ги разбираш тия работи наистина. На ЕС не им трябват просто колонии трябва им България но без българите трябват им само малко хора за облслужващ персонал по хотелите.
И не се радват всички, все повече и повече хора са против ЕС
Само някои заблудени като тебе са за ЕС или хора които са мръсници и пак се надяват те да се облажат.

Има и една друга възможност да не влезем в ЕС и да живеем по добре отколкото ако сме вътре.



Тема Re: Абе умника,...нови [re: Бълrapин]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 09:21



И как точно можем да живеем по-добре? Типично! "Аз сам ще си се оправя - другите да измират!"

АМАН!
От кого точно си независим? От Русия, откъдето внасяш 100% от енергийните ресурси? От Европа, с която имаш над 50% стокообмен и внасяш почти всички технологии?
НЯМА независими и самодостатъчни държави в днешния свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.