Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 28.06.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ,ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ,ОЩЕ 5ВЕКА?нови  
АвторCHAИПEPИCTA (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:42



БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ НАШИЯТ НАРОД БАВНО УМИРА,АГОНИЗИРА БАВНО ВСЕКИ ДЕН.НИЕ СМЕ ДИСКРИМИНИРАНИ В СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА!!!ВИЕ ЗНАЕТЕ ЧЕ малцинствата живеят тука благодарение на нашата толерантност и че те прекалиха с нея отдавна.Всички трябва да имаме равни права на мангалите и чатаците/циганите и турците/ като не им харесва това да си отиват в Анадола!!!Аз съм от Хасково и тука турските фирми заграбиха всичко,мъчат работниците си с минимални заплати и тежки условия на труд;администрацията в някои селища е изцяло турска;Ами утре може да поискат и Хасковска област да мине към турция!!!Или пък направо цяла БЪЛГАРИЯ!!!
Така е и в други области у нас- ЗАПАДНИ И турски ФИРМИ СЕ ПОДИГРАВАТ с труда на много БЪЛГАРИ.Моето семеиство вече 7 години работи за една немска фирма при много лоши условия на труд и без почивен ден.Аз съм кадрови воиник и не виждам никаква добра перспектива за себе си,за семеиството си и за народа си!!!Още с раждането си ''нашите родолюбиви'' политици ни обричат да слугуваме на чузденците!!!ЕС САМО ИСКА ДА НИ ИЗПОЛЗВА КАТО ЕФТИНИ РАБОТНИЦИ!!!СПРЯХА НИ БЛОКОВЕ ОТ АЕЦ И СЕГА ЩЕ ПЛАЩАМЕ СКЪП ТОК.ТОВА Е ПРЕКРАСНО НАЛИ!!!ОМРЪЗНА МИ ОТ ПРИКАЗКИ ТРЯБВА ДА ДЕИСТВАМЕ И ТО БЪРЗО ПРЕДИ ДА СА УНИЩОЖИЛИ РОДИНАТА КОЯТО СЕ Е ЗАПАЗИЛА 13 ВЕКА И ЗА КОЯТО СА УМРЕЛИ МИЛИОНИ БЪЛГАРИ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ!!! ИЗБОРА Е ВАШ.



Тема Re: Ох колко смешно звучът патетичните тинови [re: CHAИПEPИCTA]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано13.03.06 17:13



глупости.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ,ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ,ОЩЕ 5ВЕКА?нови [re: CHAИПEPИCTA]  
Авторбaчo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 20:41



Мисля, че народа все повече отрезнява и наближава деня, в който той ще вземе съдбата в собствените си ръце, а такива дупедавци като енгилизчето ще се чудят на кой да се дупят.



Тема Re: БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ,ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ,ОЩЕ 5Внови [re: CHAИПEPИCTA]  
АвторЦивиляk (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 03:05



Снайпериста, тръгваш с малцинствата, но постепенно стигаш до истинкия проблем. Сам казваш за немската фирма, немците не са от малциствата. Дали ще е турска, немска или българска фирма няма значение ако са гнусни експлотатори. Сам казваш нашите политици. Да те са виновните, както и копелетата от всички корпорации, които ни ползват като евтина работна ръка.

Да трябва да се действа, но е безумно да се действа срещу малцинствата, защото тези хора страдат също толкова от шибаните експлотатори, на които всички бедни хора са принудени да продават труда си като евтина стока, защото това е всичко, което им е останало.

Съгласен съм да се действа, но нека да насочим усилията си срещу гнусните продажни политици и българи и турци, които ограбват собствените си хора без страх и срам. Да насочим дейстивятя си срещу шибаните огромни корпорации, които немци, турци или италианци експотират нас и всички хора които нямат друг избор.

През последните два месеца бяха организирани два големи за българия НЕполитизирани социални протеста против вдигането на цените и мизерията, която назлява. Гнусните корумпирани масмедии и думичка не обелиха.
Протестите бяха в София, но може да организираш нещо подобно в Хасково. Дори и 5 човека да сте, ако изразите солидарност с протеста тук нещата ще станат много по силни. Така гнусните медии няма да имат избор и ще признаят че хората се борят против гадните ни продажни политици. Ако имаш нужда от помощ можеш да се свъжеш с хората от Индимедия.



Предупреждавам те, че там хората имат всякакъв тип обеждения, но това не им пречи да действат заедно и в разбирателство в името на общото благо. Надявам се да се присъединиш.



Тема Re: Ох колко смешно звучът патетичните тинови [re: William Bingham]  
АвторCнaипepиcтa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 11:56



Ти си смешен енгилиз такъв или ти си някои предател които се пише wiliam begham ili kakто е там.Както и да е обоснови се защо са глупости аз пък казвам че твоито мнение е глупост и девиза ти е глупав!



Тема Re: БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ,ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ,ОЩЕ 5ВЕКА?нови [re: бaчo]  
АвторCHAИПEPИCTA (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 12:05



Благодаря за подкрепата бачо!!!Дано да доиде скоро деня в които да сме гисподари на съдбата си!



Тема Re: БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ,ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ,ОЩЕ 5Внови [re: Цивиляk]  
АвторCHAИПEPИCTA (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 12:35



Да съгласен съм с теб ние трябва да сме задружни!Съгласен съм ствоите думи за политиците все едно че аз съм ги казал.Днес написах мнение за US базите в този саит само че с друго име.Но специално мангалите си заслужават участа защото са мързеливи!Едни деца-цигани идват да просят у нас всеки месец и аз винаги им давам хляб.Аз не мразя хората от малцинствата а само ми са ниприятни.Знаеш ли че циганите си стоят в къщи и мързелуват а децата им просят и с парите им копуват цигари и алкохол.Брат ми много пъти е наемал цигани за общи работници и сме ходили в тяхната махала та оттам знам.



Тема Re:Ами трябва да ти отделя поне часнови [re: Cнaипepиcтa]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано22.03.06 16:12



за да ти изредя всичките глупости, които си писал. А ти, ако беше чел, щеше да знаеш, че подобна патетика като твоята не е на мода от има-няма сто и кусур години.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re:Ти просто се страхуваш да спориш с мен!нови [re: William Bingham]  
АвторCHAИПEPИCTA (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 12:49



Щом девиза ти е"Wisky for my men and beer from my horses'' считаи че те черпя с бира!!!И като си англичанин недеи да се мислиш за нещо повече от нас!!!Англия е една държава забогатяла с кражби и експлатация на бедни и изостанали народи от Африка и Азия!И днес вие им крадете петрола!И не се бъркаи кадето не ти е работа!Твоето мнение не е важно за мен ние източните славяански народи винаги сме били с по-висок морал от вас и затова вие ни мразите.Аз съм против ЕС и неискам да ставаме част от него!!!А ти си един страхливец!!!Моят девиз е "КОИТО НЕ Е ГОТОВ ДА УМРЕ ТОИ ВЕЧЕ Е МЪРТАВ" мисли върху това ако можеш да мислиш!!!
Или ти първо говориш после мислиш???Ама по добре недеи щото ще ти отнеме години?



Тема Re:Ами трябва да ти отделя поне часнови [re: William Bingham]  
АвторT.T. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 15:36



Мода приятелю е това дето се наричаш гей а а не педераст!Когато човек милее за родината си "мода" има само в болните и недоразвити мозъци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.