Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 26.05.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема не искам да ме присъединяват!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор йeбeм ти и kapтoфитe (ой майко)
Публикувано20.06.05 19:08



какво да правя?



Тема Re: не искам да ме присъединяват!!!!!!!!!!!!!!нови [re: йeбeм ти и kapтoфитe]  
Автор Ra4O Kowa4a (непознат )
Публикувано20.06.05 19:13



Спокойно като не искаш не искаш Какво толкова Други искат Е са да се бесим едни други ли
За всички има място под слънцето
Просто иди да гласуваш Гласувай за тези които не щат и твоята работа е опечена така да се каже
Ако няма такава партия , В Америка за миячи на чинии работа мнооого
Бе каквото искаш прави твоя си работа



Тема Re: не искам да ме присъединяват!!!!!!!!!!!!!! [re: йeбeм ти и kapтoфитe]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 10:01



емигрирай в Македония/Турция/Арабския свят/Индия/Африка и прочее страни,щото ако отидеш в ЮС/ЮК или подобно място ще преоткриеш значението на думичката "присъединяване" така, че свят ще ти се извие.



Тема Бе то и аз не съм заритал,нови [re: йeбeм ти и kapтoфитe]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 12:22



ама редно е като не щеш нещо да кажеш и два лафа поради що. Или просто ей тъй на!



Тема Re: не искам да ме присъединяват!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Ra4O Kowa4a]  
Автор oтнeceн oт kapтoфитe (далеееч)
Публикувано21.06.05 23:31



ама че си зъл, няма коне за подковаване, що ли?



Тема Re: не искам да ме присъединяват!!!!!!!!!!!!!!нови [re: :)]  
Автор oтнeceн oт kapтoфитe (далеееч)
Публикувано21.06.05 23:34



аз си казвам, че не искам да ме присъединяват, това означава никъде.



Тема Re: Бе то и аз не съм заритал,нови [re: нeнo]  
Автор oтнeceн oт kapтoфитe (далеееч)
Публикувано21.06.05 23:39



1. от историческа гледна точка където България се е присъединила, все е рухнало
2. страх ме е европата да не си изнесе вредните и миризливи промишлености в България, предпочитам да съм беден ама здрав
3. всички империи се разпадат с гръм и трясък, който е силно обвързан, по-лесно загива
4. не ми харесва европейската идея и тва е. надушвам някакво търсено противопоставяне на сащ и русия, писнало ми е от студени войни.



Тема Re: Бе то и аз не съм заритал,нови [re: oтнeceн oт kapтoфитe]  
АвторEвpoПecимиcт (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 09:22



Съгласен съм както следва:
1. така си е.
2. и тук имаш право .
3. тук според мен не е така щото империата Юрап още не е стигнала апогея си, че да се тормозим толкоз.
4. и тук съм съгласен.



Тема Начи първо да поясня,нови [re: oтнeceн oт kapтoфитe]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 09:38



аз не съм голям почитател на ЕС поради причина, че с право там не ни искат все още, понеже сме бедния роднина и е редно още малце да се е пооправим, дори и с цената на няколко години усилия с цел да договорим малко по благоприятни у-вия по отоношение на стопанството си, да попривлечем с по гъвкава данъчна политика повечко инвестиции, та да не се налага да си изпозатворим мандрите примерно/щото то хубаво европейски критерии, ма никой още не е умрял от сирене, а ментето ракии поради естеството на разпространяващите ги ЕС нямя да ги спре/ енергетиката и малките предприятийци, щото пак скокообразно ще земе да се дигне безработицата.
Освен това моментната му структора и институции създават и утвърждават една нова класа на бюрократ-консултанта, която на наша почва като мицел ще набъбне до незнайни ширини.
Тоест по принцип съм за, но май все още не му е времето.
Относно твоите доводи обаче да те поуспокоя - вредните си производства трудно ще прехвърлят у нас щото като съчлен тук ще важат същите ограничителни норми. А противопоставянето на САЩ и Русия, по скоро съперничеството - ми ЕС е над 400 милиона защо да не бъде буфер м/у тези сили с традиционно имперски въжделения, които все пак следва да се признае ЕС няма? Това е една възможност малките страни да намерят опора и справедливост.



Тема Re: Начи първо да поясня,нови [re: нeнo]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 11:36



Нено, това което пишеш звучи добре, но наистина ли мислиш че за няколко години ще се "пооправим" и ако да, по какъв начин и с какви пари? Ние 15 години се "оправяме" а дереджето ни е все едно и също. Какво се подобри в живота на българина през тия 15 години? Или да вземем последните 4? Жизненият стандарт не се е повишил, здравеопазването и образованието не са се подобрили. Да не говорим за далаверите около приватизацията и продажбата на предприятия. Единствено едрият бизнес продължи да се окрупнява. С други думи положението се циментира и едва ли можем да очакваме кой знае каква положителна промяна. Според мен, при това положение трябва контрол и смяна на правилата, която трябва да бъде наложена отвън поради невъзможността да бъде наложена от нас. Аз не вярвам всички норми на ЕС да бъдат наложени и прилагани толкова безпощадно, че да доведат до масово затваряне на предприятия. Едва ли в ЕС имат интерес от повишаване на безработицата в България. Предполагам, че всичко ще бъде налагано постепенно.
Нека не забравяме че положението в ЕС в момента е деликатно и едно отлагане за малко може да се окаже много по дълго, отколкото сме си го представяли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.