Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 26.09.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема НЕ НА БСП,ОСТАВЕТЕ БГ НА МЛАДИТЕнови  
Автор airwalkbg (непознат )
Публикувано05.06.05 18:35



Ужасен съм при мисълта че БСП може да се върне пак на власт. Всеки един българин би трябвало да го ужаси тази мисъл. Единственият опонент на БСП си остава НДСВ! Независимо от политическите ми убеждения аз ще гласувам за НДСВ защото това е единствения начин БСП да не се върнат на власт. Всички останали опоненти, уви нямат шансове. А България се нуждае от млади и креативни мозъци, а не остарялото ограничено мислене! Затова българи, не позволявайте на България да умре! Все още има шансове!!! НЕ НА БСП,ОСТАВЕТЕ БГ НА МЛАДИТЕ!!!!



Тема Re: НЕ НА БСП,ОСТАВЕТЕ БГ НА МЛАДИТЕнови [re: airwalkbg]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 19:37



забавен си.



Тема Re: Хахахаханови [re: airwalkbg]  
АвторCтaнишeв (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 01:51



Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха!
БСП не само "мое да се върне пак на власт", ами и ще се върне като стой та гледай.
А дали всеки един българин ще се ужаси - съмнявам се. Все пак очаквам над 50% от същите тези българи да гласуват за БСП



Тема Re: НЕ НА БСП,ОСТАВЕТЕ БГ НА МЛАДИТЕнови [re: airwalkbg]  
АвторEвpoПecимиcт (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 12:34



Ти пък откъде се пръкна с тая тема.
Да не си политкомисар на някой партийка.
Казвай направо за кой да гласуваме



Тема Ти си бил голема овсъ бе!нови [re: airwalkbg]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 18:32



Повервай ми!Колко години си готов да плащаш неустойки по концесията за магистралата?



Тема protiv !!!нови [re: нeнo]  
АвторZORNlTSA (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 12:25



Ne moga da razbera-otkade taia valna BSP??? Malko li problemi prejiviahme s tiah- kakvo smisleno nesto izobsto dosega sa napravili? Estestveno idva vaprosa tolkova li smisleni nesta napraviha NDSV-moje bi ne,no sam sigurna, 4e ako BSp doide pak na vlast prosto ste potanem i tozi pat naistina ne viarvam dali ste ojiveem sled tova.Az li4no sam protiv vsi4ki partii,iskam vsi4ki da badat izli4eni i prosto da doidat novi litza s novi idei-no tai kato takiva niama,ste glasuvam prosto za tezi,koito mogat pone da udarjat segashnata situatzia.No BSP nikoga- imam instinkt za samosahranenie!!!



Тема Re: protiv !!!нови [re: ZORNlTSA]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 12:37



Това че си сигурна в лошото бъдеще при БСП в кристална топка ли го видя или на сън?
Такива усещания нямаше май когато гласува за царчето, нали? Усещаше, че Испания ще ни осинови, монархиите в Европа ще ни дават парички и т.н.

15 години гледаме инстинктите и интуитивните усещания на хора без мозък докъде водят. айде стига толкова. Като си против всички значи изобщо нямаш представа и идея за политика и държавност. А като не си и ориентирана не е редно и да критикуваш чуждото ориентирано мнение.



Тема Re: protiv !!!нови [re: :)]  
АвторEвpoПecимиcт (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 15:33



Б..си веселата тема. хи хи.
Аз викам да си открехнем едно политическо форумче и там да се хулим на воля.
Като политиците



Тема Re: А, ненови [re: EвpoПecимиcт]  
АвторCтaнишeв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 15:48



Моля, моля! Как пък не, мен да хулите, нали
Тука си ми е добре. Уютно ми е



Тема Re: Споко, моменови [re: ZORNlTSA]  
АвторCтaнишeв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 15:54



Не бой се! Може и с НДСВ-то да управлявам. Още не съм решил. Първо да видя колко патки кат теб ще ги подкрепят и после ще му мисля




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.