Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 17.06.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ЕС Митове и Легендинови  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано30.04.04 14:22



1. ЕС ще построи магистрали (кура ми янко)
2. ЕС ще построи заводи (кура ми янко)
3. ЕС ще доведе до големи заплати (кура ми янко)
4. ЕС ще намали безработnite (кура ми янко)
5. ЕС ще ни погледнат като равни европейци (АМА НАЙ КУРА МИ ЯНКО)

продължете списъка

...чики на, чики на-на-на


Тема 5 евронови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторEC (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 01:40



Ти нещастнико, знаеш ли кво е 5 евро. 5 евро на час прави около 850 евро на месец. Ти путьо, сънувал ли си толкова пари някога. С 850 евро месечен доход може да почиваш на Майорка (ние сега даваме повече от една заплата за да ни ебат тлъсто в гъза на Черноморието). А 5 евро на час взимат отрепките българи, боклуците, които за нищо не стават, и нямат шанс в България, и затова полулегално, плюли на всякакво човешко достойнство са издрапали в европа да бачкат в McDonalds. А предстрави си кво става, ако кадърните българи можеха да работят свободно в европа (щото една отрепка от България веднага получава разрешение да работи в МакДоналдс, или като чистач на летището, но един строителен инжинер няма никакъв шанс), кво става тогава - всичко си идва на мястото - инжинера е инжинер - средна класа, прошляка и тариката е прошляк - работи е МакДоналдс и в София и в Париж. А сега кво - прошляка който е работил в МакДоналдс се перчи с 15 годишното БМВ, купено за 500 евро, a инженера се чуди как да свърже двата края. Ама явно ти си някоя отрепка с основно образование, и зависта те мъчи, и пускаш глупости във форума.



Тема Re: 5 евронови [re: EC]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано01.05.04 22:32



Нещо не можах да схвана тъпият ти постинг...що се излагаш?

Колкото до темата...ми да си ги сложиме и ние на Бастуна и да ги издухаме!



Тема И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: KozaMostra]  
АвторEC (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 01:56



... и не можеш да схванеш. Най-общо, искам да кажа, че ЕС не са легенди и митове, и за кадърния човек възможностите са не само в БГ а в един цял континент, а не като сега отрепката да бачка в Брюкел са 5 евро в МакДоналдс, а кфалифицирания да брои стотинките в БГ (а в България има много квалифицирано хора, които не живеят добре), при все че някъде в Европа имат нужда от него (има страшно много работа и нужда от специалисти, само човек да е готов да се продвижва) и са готови да му платят добре, но той няма законното право да работи там щото не е от ЕС. Виж, отрепката от друга страна авроматично получава право, защото тия имат нужда някой да им върши мръсната работа, и имат много безработни, и иначе трябва да изкарат техните безработни да чистят летищата и улиците и да работят в МакДоналдс за 5 евро, и това ще доведе до социално напрежение, за това по добре да им плащат големи социални помощи с които те да почиват на Маллорка или на българското черноморие, а за мръсната работа да си докара отрепки като теб, които сами се натискат за това. Чаткаш ли, а?

Ама ти май си тъпо искърско говедо, дето две и две не може да вдене, и чака Царо (или някой друг да дойде) да го оправи, и се страхува че цените ще скочат ако влезем в ЕС. Еми ще скочат. И сега като са ниски, защо се оплакват хората, че заплатите са ниски - ниски цени- ниски заплати - стоиш си в БГ и ядеш евтин хляб и пиеш евтино мляко - какъв е проблема, защо всички се оплакват. Ама нема разходка до Париж, нема почивка по европйските курорти.

Аре, много изречения написах, не знам как ще го понесе овчата ти глава, може лошо да ти стане, ако не си разбрал недей да четеш повторно да не ти прилошее от напъване ...



Тема Re: И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: EC]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано03.05.04 12:41



Да го духаш бе,Тъпак!



Тема Re: И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: KozaMostra]  
АвторEC (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 18:10



Ба си, уплаши мъ бе! Хубаво, ше го духам готин, щом казваш. Ама аз съм и активен, да знаеш, разработено ли ти е дупенцети или да се настройвам на девствено.



Тема Re: И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: EC]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано03.05.04 20:16



Абе тъпунгер, я ми кажи като в ЕС за заплакали от нужда на нискоквалифицирани работници защо не дадоха право на гражданите на новите членки да бачкат там, а?

Поне ме накара да допълня списъка

6. С 850 евро на месец се почива на Майорка
7. С приемането, всеки ще може да бачка в ЕС
8. Безработните няма да бъдат тварени с работа за 5евро на час, за да не става социално напрежение, ами ще бъдат пратени на майорка на почивка.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторEC (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 01:14



Е ти кво искаш ма, веднага да ни пуснат да работим там? Е няма да стане веднага - нали всичко ще хукне на там - как изобщо си го помисляш това. А една почивка на Майорка струва 850, даже много по-малко. Виж на сайта на което и да е туристическо бюро. И там ходят и безработните с техните помощи - това е факт. Ама ако влезем е ЕС, техните безработни ще чистят улиците, а нашите инженери ще работят престижните професии и в БГ, и в Европа. Това предполагам не се отнася за теб, ти и в БГ, и в Европа ще си останеш нископлатена отрепка. Всички некфалифицирани накадърници дружно в хор пеят против ЕС.



Тема Re: И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: EC]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано04.05.04 11:13



Абе ти на 13 години ли си?
Мога да ти кажа, че с 850 евро заплата много, ама мноооого трудно ще почиваш мна майорка, ама нейсе, ти явно мислиш да плуваш до острова и да спиш на плажа, кат си платиш наема храната и ала бала. Щото аз съм ходил там и мога да ти кажа, че определено тия с помощите почиват ако единия от семейството работи. Двама безработни най много да видиш в Хърватска или България или по къмпингите
Влизаш и в противоречие със себе си. Ако си мислиш, че осраната ти диплома ще те направи по-читав инжинер и веднага ще си намериш работа в ЕС след като позволят да бачкаш свободно там си мега тъпунгер. И определено си от тия дето като отидат там се посират още на втория месец, щото очаквали едно, пък взели, че ги наебали.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: И кво да напрява като си тъпо говедо ...нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторEC (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 23:15



Аз не съм инженер. И лично ми е все едно дали България е в ЕС или не. Аз не живея в Българиа, и при това съм много добре осигурен - не работя в всеки случай в МакДоналдс. Само гледам какво става последно време, и ми се ще и България да беше между десетте които приеха на 1 май. Възножностите за кфалифицирания човек стават огромни. А и за обикновениа работник. Ще ми се , както българите сега тръгват по европа да си търсят работа, така и "европейците" някога да идват да се заселват в България заради работата, защото в тяхната страна това което могат не се произвежда. Сега казват "аз това мога, друго не мога" и държавата им плаща да си седят в къщи и да ходят на Маллорка да почиват. А Маллорка е прослоувутия евтин европейски курорт - всички бедни български студентчета из европата прекарват всяка година по седмица- две там. Виж например http://www.reisen.de - има оферти от 300 евро за полупансион. Никакъв проблем не е да отидеш там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.