Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 26.05.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема имам въпроснови  
Автор spider4o™ (гъзе с книжка)
Публикувано12.03.04 17:53



Четох днес, че има възможност покрай присъединяването ни към ЕС да си сменим и часовият пояс. Тоест от 14и да преминем към 13и (централно европейският часови пояс). Което ще се отрази добре на страната ни. Доколкото знам всяка държава може сама да избира в кой часови пояс да бъде (пример: Турция е в нашия, макар че съвсем малка част се простира в съседство). Ако настане тази промяна, това ще рече, че България ще е в един и същи часови пояс с Испания (). Това мене лично много ме радва. Та, има ли перспектива в подобна смяна. Всъщност то е повече от ясно, че има. Ала възможно ли е това да стане или са просто празни приказки? И ако да, кога смятате, че ще се приеме на дневен ред в НС?
Мерси.



Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: имам въпроснови [re: spider4o™]  
Автор !co (и пр.)
Публикувано14.03.04 19:14



а ти защо си луд?



Тема принципнонови [re: !co]  
Автор spider4o™ (гъзе с книжка)
Публикувано14.03.04 19:44



и едно не стигаше,
но ако толкова настояваш да си говорим за мултиперсонната циклофрения, няма проблеми.


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: имам въпроснови [re: spider4o™]  
Автор 3aпaдния McLaren Mepцeдec (Бултра синдром)
Публикувано17.03.04 00:45



аз съм супер навит!
много ще ми се улесни работата като модератор

po princip ne udrqm balgari , no v tozi slu4ai napravih izkliu4enie.ni6to li4no. Mino of Varna18:44


Тема Re: имам въпроснови [re: 3aпaдния McLaren Mep]  
Автор spider4o™ (гъзе с книжка)
Публикувано17.03.04 00:51



и аз съм супер навит.
на мен пък много ще ми се улесни работата като контактуващ с моренита.
омръзна ми да стоя по нощите.


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: имам въпроснови [re: spider4o™]  
Автор sway (непознат )
Публикувано19.03.04 21:16



vsi4ki tuk nared li sa ?
kak 6te si smenim vremeto ?to si e na6e:)))ne im stiga na tiq ot evropa 4e iskat ot nas da si potup4em i religiqta i morala i kulturata 4e i vremeto da ni vzemat.
a i ot nau4na gledna to4ka e malko nevuzmojna da si smenim vremeto tui kato to se opredelq ne ot koi kakto iska a ot mnogo drugi faktori i da go smenim e vse edno da kajem 4e ne iskame da imame 29-ti fevruari-vuzmojno no nepravilno:))
moje i da ne zvu4a realno no sum po4ti siggurna 4e vremeto si nqma da smenim
puk za turtsiq neznam dali vi e izvestno ama 4asovite poqsi ne sa pravi linii po zemnoto kulbo



Тема Re: имам въпроснови [re: sway]  
Автор sway (непознат )
Публикувано19.03.04 21:26



a zabravh da kaja:
1da ste 4uval 4e angliq,obedinenoto kralstvo velikobritaniq ili kakto iskate si q nari4aite su6to e v evropa i to dobre utvurdena strana i ne e po evropeisko vreme a edin 4as nazad a vsu6nost ot tam zapo4va da se broqt razlikite v 4asovete(ot grinui4)



Тема Re: имам въпроснови [re: sway]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано21.03.04 00:54



Но тук всички ми се струват пеманентно напушени,откъде взимате тази качествена трева?Светнете ме

п.п Наблегнете повече на уроците по география в 6 клас мисля,че се учи за времето и календара,защо часовите пояси не са прави линии и т.н



Тема Re: имам въпроснови [re: HAMELEONA]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.03.04 19:54



Съгласен.



Тема ей!нови [re: Sam]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано27.03.04 11:47



абе какво сте се разбучали бе?!
никой от писалите досега не е твърдял, че часовите пояси са прави линии. или го споменавате просто от съображения да не би да си помисли някой, че не го знаете?
и каква е тая трева, за която ми говорите? тука не е мястото да обсъждаме това. не съм дошъл тук по бизнес, а задавам въпрос.
смяната на часовия ни пояс не е толкова невероятно и невъзможно нещо, колкото звучи.
ами замисли се само, сега като сме един час напред, стоковата ни борса ще затваря 1 час по-рано (в 17 часа, ако не греша) от централноевропейските - точно, когато пазара е във вихъра си. а от това страната ни ще губи много. е, истина е, че ще отваря един час по-рано, но това няма да донесе много благини, защото общо взето няма да има с кого да търгуваме, по простата причнина, че повечето борси ще са все още затворили рано сутринта. сега още не е проблем това, но след като влезем в ЕС и този един час ще е от съществено значение.
при това обстоятелство защо да не променим часовия си пояс?
ПП: и все пак нито един не се изказа по темата, странно.


Кой пак кози в мойто лозе?





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.