Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 13.06.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: chshai]  
Автор AD1 (миланист)
Публикувано26.11.02 00:44



Koй не ви приема бе?Кой ви плаща месе4ните помощи бе?Що ме е страх да минавам през Факултето по светло?Що 40% от престъпленията ги правите вие?Като има цигани студенти кво-вси4ките министри ли да ви сложим?Кажи ми некой циганин да направил нещо за тая държава?Аз мога да ти кажа много,които и навредиха.Като сте цигани кво-да ви позлатиме ли?У4иш,ако имаш късмет и НЕ СИ МЪРЗЕЛИВ ба4каш и живееш.Ако нямаш работа не 4акаш помощи а отиваш да търсиш такава!Не крадеш,не убиваш,не изнасилваш и не се шибаш три пъти дневно без кондом!Е?

1 muv ya ded


Тема Як ГЕНОЦИД ТРЕБЕ!нови [re: AD1]  
АвторЛyд (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 15:45



Всека ражда по 12 чавета като разплодна крава.И после?Аз ли да им плащам социални!Ходат,краднат,просят!Ми що го раждате бе мамка ви дебаааа!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: lCY]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 02:16



Icy suglasma sum s teb che England e nai-tolerantna ot vsichki EU strani. Vidiah go sama osobena pri sravnenie s France...No v kraina smetka otnoshenieto kum drugite zavisi ot tova kolko napred e edin chovek v sobstwenoto si razvitie...



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: lCY]  
Автор chshai (romani)
Публикувано10.12.02 13:29



Благодаря за толерантното отношение към мен и...в частност към моя етнос.Аз искам да то кажа на теб и друго, което ти незнам дали знаеш:в България днес на много хора им стана изгодно да се представят за роми.Пресен е примера с раздаването на стипендии за студенти от етнически произход на програма РОМА, Отворено общество -София.Там е много малък процента на ромите, одобрени за стипендии!!!познавам поне 3-ма човека, които източват дивиденти, представяще се за роми!Те са студенти, работещи в разни НПО, занимаващи се с проблемите на ромите и...с това оправдават получаването на и правото да получават такива стипендии.
Колкото до Европа и отношението им към нас...Ами незнам какво е то /казваш, че по расизъм българина не може да стъпне да малкото пръстче на европееца!/, но...като чета изказванията на българите в форума"цигани-роми" ...се съмнявам!
Вярно е ,че не всичкибългари са расисти.Познавам и имам много приятели нероми, с които съм в прекрасни отношения...Аз по принцип не съм усещала дискриминационно отношение към мен.Но ...такива хора не срещам често.Такива изказвания като твоето не чета често по форумите.
В Испания също има много висок процент ромско население.В Унгария също...Защо ЕС не затваря вратите си за тях, ако ромите са проблема?!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: Jusepi]  
Автор chshai (romani)
Публикувано10.12.02 13:38



Аааа, драсте бай Ганьо!Тамън за тебе си мислех ей!Добре че се обади-рекох, че те е затиснала кравата, дето я доиш или, че си се напил в НАРКООП-а на селския мегдан!Мене не мисли ей!Аз че пускам мухи-пускам, верно е и то на много места ги пускам.Ама голям кеф ми е да ви чета кошмарите и да ви гледам терзанията,българино драг!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: Karl Terzaghi]  
Автор chshai (romani)
Публикувано10.12.02 13:45



А ако ти кажа, че заплати на много българи уебдизайнери идват именно от ром?



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: ,]  
Автор chshai (romani)
Публикувано10.12.02 13:46



аз лично -не вярвам!Ама ако е, да пие една вода студена да се освести чиляка!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: me]  
Автор chshai (romani)
Публикувано10.12.02 13:52



Много ме радва, че има хора като теб!Расизма е показател за манталитета балкански...Наличието на предразсъдици- за нивото на интелигентност на човека.
Благодаря ти на теб!Дай Боже повече такива хора в България!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: Пeшo]  
Автор chshai (romani)
Публикувано10.12.02 13:56



Бравоооооооооо!Това е "елита" на българската нация!Гордостта на мама и тате!Паметник заслужаваш ти, момче!
Не че и аз не умея да плювам като теб.И съм по-находчива, и съм по-инат!Но...не си ми на нивото, малчо!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: chshai]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано11.12.02 13:20



Ако ти кажа, че при елиминация (физическо унищожение)на мангалите заплатите на българите ще пораснат...? А проблемите им ще намалеят. Рязко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.