Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 13.06.24 
Горещи теми
   >> Европейски съюз
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: lCY]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:00



Като искате да говорим за расизъм - добре.

Бихте ли ми отговорили какво е съотношението между процента българи, ограбени, окрадени, пребити и изнасилени от Роми и процента Роми, ограбени, окрадени, пребити и изнасилени от българи?

Кой кого храни в нашата държава: българите хранят Ромите или обратното?

Кого защитават нашите и международните програми и фондации?

На кого се дава безвъзмездно земя?

Кой има противоконституционното право да се разграничава като народ?

Не ми се продължава. Ако в България има незаслужено толерирана прослойка, това е именно циганската!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: chshai]  
АвторJusepi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 13:51



Ай хафтеее! И нашето чааве че става студентка, че си купи "Мицубиши Панчарево", че оформи фондация за "Фондуня". А бре моме мургава, ти като си пишеш мнението защо после не отговаряш на братята българи, ами си траеш? Или само си пускаш мухички ей така за кеф?
Отстоявай си мнението ромски лъв такъв! Бори се за маро и халяс! Не може така пишеш, жалваш се а после нанай си нема те никаква.



Тема do azнови [re: az]  
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 22:12



de e Benkovski da otrezhe tvoita zelka - ovca keljava.



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: chshai]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано15.11.02 22:49



Е сега остава само да видя циганин-уебдизайнер и ще умра с отворени очи!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: Karl Terzaghi]  
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 07:34



Izvinte a vie oshte zhiv li ste?



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: BG]  
АвторlCY (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 11:15



Nikude v texta ne sum zasegnal vuprosite postaveni ot teb toest koi sa 'dobrite' i koi sa 'loshite' -puk i po tozi vupros e pisano mnogo i spokoiino shte mine bez moeto mnenie.Druga mi beshe misulta :ot rasisti /Zapadna evropa/ urotsi po-tolerantnost ne shta.Ne sum vidial nikoi da napishe neshto po taia ploskost i zatova se pochuvstvuvah dlujen az da posocha ochevidnoto/pone spored men/.



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: ,]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано16.11.02 23:44



Ами убийците, които си пратил, не са ме намерили още.



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: chshai]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 14:46



Milo momiche,
Sujaliavam che tolkova rasistki mnenia sa izsipaha po povod na tvoeto pismo-napravo me e sram che se vodia bulgarka... az sum absolyutno naiasno che bez vas ne mojem a i ne iskame, no e trudno da se preodoleiat predrazsudatzite. moje bi kato poputuvat malko tezi hora shte usetiat che mnogo evropeitzi gi smiatat za po-dolni ot tiah i shte razberat kak se chuvstvash. radvam se che ima takiva kato teb...



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: chshai]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 19:40



Що да не влезем бе? Щото няма кой да маха по магистралата и да си дига мърлявата пола? На какви обещания не вярваш? 5 лева за свирка?
А кво ше правиш в парламента - тва си е загубено време. Вземи иди на Лъвов мост ако нямаш клиенти.
Смрадлива сган! Заради вас не ни дават визи!



Тема Re: Vupros ot romsko momicheнови [re: me]  
Автор lCY (непознат )
Публикувано25.11.02 21:28



'...mnogo evropetsi gi smiatat za po dolni ot tiah...' i az taka mislia:evropetsite sa rasisti /makar i prikriti/ i to na nai visoko durjavno nivo.Ot tiah moje da se nauchim samo na litsemerie i kak se prilaga rasizum na praktica bez da izglejda kato takuv.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.