Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 25.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Сега да видим най-силните отбори в света  
Автор alessandron ()
Публикувано18.04.12 23:51



И Барселона, и Реал ще трябва да печелят реваншите - дет се вика няма да е неква чутовна изненада, но все пак е важно, че не им свалиха гащи нито Челси, нито Байерн.
Засега от двата испански колоса Реал са в по-добра позиция на теория заради гола на чужд терен. Байерн, обаче, многократно са показвали, че обичат да онождат балерини - като истински прусаци в ролята на поручик Ржевски (нищо, че не е ариец), а белата Наташа Ростова пърха с миглички и вдига крачета. Смятам, че в реванша Реал ще пуснат гол - не са добре в защита балерините, дори Моуриньо не можа да ги научи на тоя тип игра и въпросът е колко ше вкарат Реал. Едно 3:2 за тех би било перфектно просто и като нищо може и да стане, ако Рибери и Робен вземат да изиграят силен мач едновременно.
Барселона обаче, при все тая загуба на Бриджа, в реванша очаквам да бият и да идат на финал. Просто толкова късмет Челси едва ли ше има за втори път, твърде много владеят топката каталунците и с тоя непрекъснат натиск все някога ше вкарат. Но пък дано Челси земат да се възползват от някое статично положение или някоя контра и да земат да поведат, пък да се защитават като днес и да видим като дойде ред на играта на нерви и без съдията да побутва колко точно струват каталунците.
В заключение - вярвам, че Ел Класико в ШЛ няма да има тоя сезон. А дано.




Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.04.12 00:10



Обаче ако Челси вкара гол на Кампа, работата става много дебела. :) Трябва да има някаква справедливост на този свят и според мен всички тези пропуски на Барселона показват, че съдбата този път е със сините.

А дано наистина.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.04.12 00:11



Знам, че ще звучи странно, но всъщност толкова ми писна и на мен от Ел Класико-та, че няма да се разсърдя финала в ШЛ да е Байерн - Челси, стига Байерн да бият, де:) Въпреки желанието ми, реваншите ще завършат 4:1 и 3:0



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: пeтльo]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано19.04.12 00:14



първите мачове и двата ги хванах като резултат и сега казвам:

РМ-Байерн 3-2
працилона-чукотка 2-1 но може и 3-1

При това положение Байерн триумфират с купата на Алианц арена.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: пeтльo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано19.04.12 00:22



Е кво па не ти харесват бе баце? Кога и да пишеш овър 2.5 гола винаги си излиза в последно време





Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: pirx]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано19.04.12 00:24



още днес обяснявах на моите съотборници от Валиант Найтс,че мача е 1-0 или 1-1, а те ми се чудеха на акъла. просто Челси е един от малкото отбори, които благодарение на невероятната комбинация от ръст,сила и физическа издръжливост в отбрана могат да ни нулират в продължение на цял мач. едно на ръка това, друго е откровеното подценяване на някои ситуации пред гола и това постоянно чакане на празни пространства при положение,че те са се наредили воглаве с Дрогба в тяхното поле. наивно изигран мач от наша страна, напомнящ ми едновремешната Барса... все пак на реванша първо няма да вали такъв дъжд през целото време, второ терена е малко по-голем и трето нема да се пазим за Ел Класико след 3 дни. с две думи очаквам да им вкараме 3-4 гола ако тръгне добре мача, а ако не с 1-2 на мъка да си ги пратим по живо-по здраво към Лондон!

ВИСКА БАРСА!

VAMOS!



Тема На реваншанови [re: pirx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.04.12 00:33



Реал - Байерн 2:2
Барселона - Челси 3:1



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.04.12 00:46



сега дадоха статистиката, ужас! 28/72 % владеене на топката, 155 към 782 (!!!) паса, 1(5)/6 (с 2 греди) (24) удара във (към) вратата!!! Нотова 1 само се брои в резултата!
Не смятам, че в реваншите Челси и Байерн има какво да предложат, освен яка гърбина за изтупване!
Давам по 4:1 и в двата мача за домакините.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: TCNQ]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.04.12 00:58



Обаче как ги праскате тия прогнози с размах, много ме кефите.

Някой освен pirx и Дявола някой позна ли поне знаците на първите два мача? :)

Аз пък съм сигурен, че Реал, ако изобщо бият, ще е супер измъчено и вероятно с 1 гол. Не знам къде ги виждате тия хандбални резултати при вчерашната игра на белите.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: TCNQ]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.04.12 02:01



Аха и колко паса на Барса бяха в собственото поле или назад? Щото с такива голове не се вкарват. Барса имаха точно три положения за гол:
- на Фабрегас - сам си е виновен, че от един чеп разстояние не уцелва вратата
- при прекия свободен 5 минути преди края - гениално изчистване на Чех - вратарите нали са за това!
- в края, с гредата и пропуска на Бускетс - сори ама фортуна има много да си връща на Челси срещу Барса, а Бускетс да беше уцелил поне долните редове на стадиона при добавката
Това която тая статистика не казва е, че с обикаляне на наказателното поле и къси пасчета на по два метра около централната линия голове не се вкарват. Челси бяха трагични второто полувреме, няма две мнения по въпроса, обаче на Барса пасовете напряко на терена още не се броят за точки/голове. Изкарвайте си колкото статистики искате, ама истината е, че на Барса им липсваха идеи как точно да вкарат също както срещу Милан с изключение на третия гол. Да стреляш безцелно към вратата, колкото да разгряваш вратаря не е същото като да вкарваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.