Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 24.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Сега да видим най-силните отбори в света  
Автор alessandron ()
Публикувано18.04.12 23:51



И Барселона, и Реал ще трябва да печелят реваншите - дет се вика няма да е неква чутовна изненада, но все пак е важно, че не им свалиха гащи нито Челси, нито Байерн.
Засега от двата испански колоса Реал са в по-добра позиция на теория заради гола на чужд терен. Байерн, обаче, многократно са показвали, че обичат да онождат балерини - като истински прусаци в ролята на поручик Ржевски (нищо, че не е ариец), а белата Наташа Ростова пърха с миглички и вдига крачета. Смятам, че в реванша Реал ще пуснат гол - не са добре в защита балерините, дори Моуриньо не можа да ги научи на тоя тип игра и въпросът е колко ше вкарат Реал. Едно 3:2 за тех би било перфектно просто и като нищо може и да стане, ако Рибери и Робен вземат да изиграят силен мач едновременно.
Барселона обаче, при все тая загуба на Бриджа, в реванша очаквам да бият и да идат на финал. Просто толкова късмет Челси едва ли ше има за втори път, твърде много владеят топката каталунците и с тоя непрекъснат натиск все някога ше вкарат. Но пък дано Челси земат да се възползват от някое статично положение или някоя контра и да земат да поведат, пък да се защитават като днес и да видим като дойде ред на играта на нерви и без съдията да побутва колко точно струват каталунците.
В заключение - вярвам, че Ел Класико в ШЛ няма да има тоя сезон. А дано.




Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.04.12 00:10



Обаче ако Челси вкара гол на Кампа, работата става много дебела. :) Трябва да има някаква справедливост на този свят и според мен всички тези пропуски на Барселона показват, че съдбата този път е със сините.

А дано наистина.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.04.12 00:11



Знам, че ще звучи странно, но всъщност толкова ми писна и на мен от Ел Класико-та, че няма да се разсърдя финала в ШЛ да е Байерн - Челси, стига Байерн да бият, де:) Въпреки желанието ми, реваншите ще завършат 4:1 и 3:0



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: пeтльo]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано19.04.12 00:14



първите мачове и двата ги хванах като резултат и сега казвам:

РМ-Байерн 3-2
працилона-чукотка 2-1 но може и 3-1

При това положение Байерн триумфират с купата на Алианц арена.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: пeтльo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано19.04.12 00:22



Е кво па не ти харесват бе баце? Кога и да пишеш овър 2.5 гола винаги си излиза в последно време





Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: pirx]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано19.04.12 00:24



още днес обяснявах на моите съотборници от Валиант Найтс,че мача е 1-0 или 1-1, а те ми се чудеха на акъла. просто Челси е един от малкото отбори, които благодарение на невероятната комбинация от ръст,сила и физическа издръжливост в отбрана могат да ни нулират в продължение на цял мач. едно на ръка това, друго е откровеното подценяване на някои ситуации пред гола и това постоянно чакане на празни пространства при положение,че те са се наредили воглаве с Дрогба в тяхното поле. наивно изигран мач от наша страна, напомнящ ми едновремешната Барса... все пак на реванша първо няма да вали такъв дъжд през целото време, второ терена е малко по-голем и трето нема да се пазим за Ел Класико след 3 дни. с две думи очаквам да им вкараме 3-4 гола ако тръгне добре мача, а ако не с 1-2 на мъка да си ги пратим по живо-по здраво към Лондон!

ВИСКА БАРСА!

VAMOS!



Тема На реваншанови [re: pirx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.04.12 00:33



Реал - Байерн 2:2
Барселона - Челси 3:1



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.04.12 00:46



сега дадоха статистиката, ужас! 28/72 % владеене на топката, 155 към 782 (!!!) паса, 1(5)/6 (с 2 греди) (24) удара във (към) вратата!!! Нотова 1 само се брои в резултата!
Не смятам, че в реваншите Челси и Байерн има какво да предложат, освен яка гърбина за изтупване!
Давам по 4:1 и в двата мача за домакините.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: TCNQ]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.04.12 00:58



Обаче как ги праскате тия прогнози с размах, много ме кефите.

Някой освен pirx и Дявола някой позна ли поне знаците на първите два мача? :)

Аз пък съм сигурен, че Реал, ако изобщо бият, ще е супер измъчено и вероятно с 1 гол. Не знам къде ги виждате тия хандбални резултати при вчерашната игра на белите.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: TCNQ]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.04.12 02:01



Аха и колко паса на Барса бяха в собственото поле или назад? Щото с такива голове не се вкарват. Барса имаха точно три положения за гол:
- на Фабрегас - сам си е виновен, че от един чеп разстояние не уцелва вратата
- при прекия свободен 5 минути преди края - гениално изчистване на Чех - вратарите нали са за това!
- в края, с гредата и пропуска на Бускетс - сори ама фортуна има много да си връща на Челси срещу Барса, а Бускетс да беше уцелил поне долните редове на стадиона при добавката
Това която тая статистика не казва е, че с обикаляне на наказателното поле и къси пасчета на по два метра около централната линия голове не се вкарват. Челси бяха трагични второто полувреме, няма две мнения по въпроса, обаче на Барса пасовете напряко на терена още не се броят за точки/голове. Изкарвайте си колкото статистики искате, ама истината е, че на Барса им липсваха идеи как точно да вкарат също както срещу Милан с изключение на третия гол. Да стреляш безцелно към вратата, колкото да разгряваш вратаря не е същото като да вкарваш.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Henman]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.04.12 02:11



Виж сега те са в шок. Нормална реакция е като нещата не вървят както ти се иска, да обясняваш, че това е някаква статистическа грешка. Това е обяснението на Уолстрийт за сривовете на борсата - те са някаква статистическа невероятност и по-добре да не им обръщаме внимание. Не се случват, защото всичките сме затънали до гуша в ливъридж (дългове) и разни съмнителни "залози" от типа на повечето кредити в щатите, а са просто случайност.
И Федерер беше така с Надал обикновено. Все си мислеше първите години, че победите на Рафа са случайност, а не в следствие на собствените му слабости и силните страни на Надал.
Ако Барса и Реал не си признаят собствените грешки в тия мачове и си решат, че тия загуби са случайни, могат да ги повторят.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.04.12 02:41



изтървала си поне още една греда



"Now they are favorites," Barcelona coach Pep Guardiola said. "1-0 is a good result for them. You can imagine them having 10 players behind the ball again."

Торес трябваше да играе, той е свикнал да ги наказва катунците, но пък Дрогба си върна за оня мач през 2009, когато Овребо закопа Челси и не свири поне една от 5 възможни дузпи.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.04.12 09:26



Нито един от двата мача няма да е 4:1.




Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано19.04.12 10:17



ДАААААА от бет гледна точка е супер ел класикото, въпреки многократните ми загуби този сезон добре, че е този мач да не съм на минус и винаги овъра е около 1.8-1.9 - чист подарък.

ПС: Ей ся гледам в бет365 намален овъра за събота на 1.57 :)

Редактирано от Prototype Iblis на 19.04.12 10:47.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: A.Agassi]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано19.04.12 10:20



Абе това с терена какво само го повтаряте не разбрахте ли, че за ШЛ има стандарт 105 х 68 без значение колко трева остава извън очертанията.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Maldini]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано19.04.12 10:20



Ти това сериозно ли го пишеш? Нямали идеи, стреляли безцелно и само си разцъквали в тяхната половина? И имали само три положения? Най-вероятно си гледала само последните 25 минути, в които Челси буквално бяха наредили 10 човека пред наказателното и Дрогба играеше опорен халф/ляв бек. Тогава наистина нямаха много положения Барса. Преди това си пропуснала още една греда и поне 2-3 излизания сами срещу вратаря.



Тема Ситуациите ..нови [re: Maldini]  
Автор HYanev ()
Публикувано19.04.12 11:31



1:Санчез сам срещу Чех -Греда
2.Фабрегас сам срещу Чех - Чистене от гол линията
3.Иниеста -спасяване на чех/Фабрегас на празна врата на цели топката/Санчез се разминава с добавката
4:Санчез сам срещу Чех Аут
5.Удар на Адриано
6.Центриране на меси глава на пуйол
7.Греда Педро
8.Бускетс пропуск

Имаха 6/7 чисти ситуации за гол 100 процентови. Реванша го виждам 2:0/2:1



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано19.04.12 11:35



Челси и Байерн няма какво да предложат в Барселона и Мадрид!

Предвиждат убедителни победи за двата испански колоса!

3:1/4:1/4:0 са вероятните резултати!

ГРАНДЕ ФИНАЛ БАРСА-РЕАЛ!

Това искаме! Не искаме грозен Челси!




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: tonzosjustice]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано19.04.12 11:36



Ако направим една анкета Барса - Реал сигурно ще е най-малко желаният финал от четирите възможни.
Даже не съм сигурен кой точно иска тоя финал истинските фенове на Барса/Реал не вярвам да искат противника на финала, а неутралните според мен заради цялата тая шумотевица около двата отбора вече им е писнало и биха желали Байерн - Челси.

Редактирано от Prototype Iblis на 19.04.12 11:39.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Prototype Iblis]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано19.04.12 11:40



Може, зависи кои са респондентите



Байерн също са приятен отбор тази година. Няма да им се разсърдя, ако бият Реал. Показаха много силен футбол на Алианц Арена. Обаче онези катеначовци от Челси не ги искам. Дори при един финал Реал-Челси, бих се надявал Реал да вземи трофея. Не мога да понасям грозен, затворен футбол. В Англия красив футбол предлагат Арсенал, преди Ливърпул и Юнайтед на вълни. Но Челси....никога не са ме пленявали.


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Прав си ако анкеката в е дир.бгнови [re: Prototype Iblis]  
Автор HYanev ()
Публикувано19.04.12 12:03



Ако я пуснат goal.com тази анкета 70 процента ще искат Реал - Барса



Тема И 3:1 няма да енови [re: alessandron]  
Автор HYanev ()
Публикувано19.04.12 12:06



Не знам кви са тея малоумни прогнози.

Реал Байерн 1:0 1:1 2:1 нещо подобно
Барса Челси 1:1 1:0 2:1 нещо подобно.Може дори 2:0

Очаквам малко голове и много трудни да бъдат. Челси имат шанс ако Барса не успеят да вкарат гол първите 15 минути



Тема Re: Прав си ако анкеката в е дир.бгнови [re: HYanev]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.04.12 12:11



Е, тук е събран елита на футболните фенове, кому е нужна анкета в гол.цом?





Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: tonzosjustice]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано19.04.12 12:16



офф, като чуя, че това е грозен футбол, а Арсенал играели красив футбол и ми се досира ... Иначе Барса ще продължат, за Реал не е толкова сигурно, но да видим първо събота какво ще стане, може да окаже влияние на реваншите класикото ...



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Maldini]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.04.12 14:43



аре аре, фабрегас имаше две положения, нямаше ли и още една греда, Санчес изтърва от малкото наказателно, тва не са ли положения



Редактирано от пeтльo на 19.04.12 14:45.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано19.04.12 16:28



Финалът е Байерн - Барса. Естествено каталунците дублират титлата. Може да се получи обаче завързан мач на финала предвид домакинството на баварци и нахъсаната им игра на собствена територия.

Барса отнася Челси с разлика на Камп Ноу, преди това отнася с още по-голяма разлика и Реал за първенството. Байерн се класират също.



Тема Re: И 3:1 няма да енови [re: HYanev]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.04.12 18:16



Глупости. Ако Барса вкарат първите 15 минути, е вероятно Челси да си тръгнат за Лондон с пълна кошница.
Но Барса може да им вкарат 2 гола в последните 15 минути. Ще ги натискат до край, тва е сигурно (освен ако не водят с 3 гола разлика).



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: tonzosjustice]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.04.12 18:19



Иска ми се да си прав, но ми се струва, че Реал ще се озорят доста. Германците ще вкарат 100%. Не знам дали 1 или 2 гола. За Реал е много важно началото. Ако първото полувреме успеят да вкарат 2 гола, може и да стане нещо.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: бeз ycилиe]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.04.12 18:27



Нахъсана игра? Като тази срещу Интер на Бернабеу ли?


Баварците точно нямат никакъв шанс за титла, нито срещу Челси, нито срещу Барса. Точно Барса ще ги направят смешни! То може и на Реал да им се случи същото на финала, но там е различно, не съм толкова убеден. Виж, може и да има някаква изненада, като на финала на купата на краля в Испания миналата година.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.04.12 18:29



''може и да стане нещо''



абе аз разбирам, че всичко може да стане, ама ти съвсем намали стандартите, все пак това е Реал на Бернабеу. А от това, което видях от Байерн вкъщи изобщо не ме впечетлиха, късмет в края (Контраро трябваше да го изкарат още след почивката, ама лошото е че и Марсело е в супер дупка), първия гол можеше и да е засада, отделно когато Реал се сещаха да играят Байерн забравяха, че са на Алианц.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.04.12 18:39



Мухахаха, давай все такива прогнози - колкото позна първите мачове, толкова да познаеш и реваншите






Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.04.12 19:01



Реал на Бернабеу. Това пък какво е? Да не е някаква религия?
Реал на Бернабеу срещу Валенсия... 0-0
Реал на Бернабеу срещу Малага... 1-1

А иначе съм съгласен, че Байерн не направиха кой знае какво на Алианц... две полуположения - 2 гола. Ще видим дали Робен и Рибери няма да правят чудеса на Бернабеу.
Продължавам да мисля, че всичко си зависи от мотивацията на Реал. Не толкова от значение, че играят на Бернабеу.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.04.12 19:10



естествено, че не е религия, но "може и да стане нещо" е ако да речем Байерн играят с Левски





Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.04.12 23:55



Хаха, Байерн са си сила, но този е мача в който Реал трябва да докажат, че искат титлата повече от всички. Ако не бият с 2 гола разлика (което им е нужно де, 2-0, 3-1...) не само, че няма да минат, но и ще ми паднат много в очите.

Ще ме изкефи едно категорично 3-0, ама едва ли.





Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.04.12 00:10



1:0 да бият, важното е да минат, другото са фенски идеали, на които вече съм се уморил


Преди време Милан взеха ШЛ след два мача от 0:0 и 1:1 на Сан Сиро с Интер и после 0:0 с Юве и дузпи в едно от най-скучните издания на лигата
Спечелиха ли лигата, спечелиха



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: alessandron]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано20.04.12 08:51



Интересна тема!
Прави впечатление загубите на двата испански гранда. Този факт дава надежди на техните противници, че е възможно испанците да бъдат отстранени.
Реваншите се очертават като крайно интересни. Всякакви варианти са възможни, по същия начин както при една шахматна игра.
Не искам да се разпростирам, защото всичко ще звучи като теория и прогноза.
Логиката говори за победа на испанците, но Байерн играе успешно срещу Реал Мадрид.
С едно изречение накрая: Според мен Барселона може да отстрани Челси, а пък белият балет може да вкара гол, но да не допуска таъкв в собствената си врата.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Pyиз]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.04.12 13:39



Ще е забавно единственият английски четвъртфиналист в евротурнирите да спечели ШЛ.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано20.04.12 13:59



Еми имайки в предвид, че сега отбора на Реал е пълен с манекени е неРЕАЛно да се надявам на разгром, но един резултат с 2 гола разлика не е ли нещо което може да очакваме?
Да вкараш 1-0 и да чакаш да свърши мача е лузърско. Не вярвам да постъпят така. А и е доста рисковано.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Henman]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.04.12 17:27



По принцип имаш основание, но заряда и в двата мача ще е як натиск от самото начало, защото лъвовете вече са раздразнени. И като тръгне с ранен гол, мине ли се 2-3 гола разлика може и да се повтори някой разгром. Надали Леверкузен са толкова слаби, че да отнесат 7:1 от Барса... А реал редовно ниже петици, ако и да е срещу по-слаби отбори от примера. Видя се къде е реалното ниво на испанските отбори в Европа. Много високо!



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: Maldini]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.04.12 17:30



Ахаха, а пропусна двете положения на Санчес, едното в гредата в 8а мин, другото преди да го сменят на 4 м от вратаря в аут...
Барса играха 70 % в полето на Челси, а второто ги бяха обримчили до 25-30ия метър.



Тема Re: Сега да видим най-силните отбори в светанови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.04.12 23:15



А ако не падне ранен гол? Или вземе да падне в "неправилната" врата? Прекалено сте убедени в разгормите на испанска земя - това не е Миньор - Лудогорец. Казах вече - най-нормалното нещо е да има испански финал, но в големия спорт обикновено "нормалното" не става, затова очаквам или Реал, или Барселона да го издуха - по-скоро Реал.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.