Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 06.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Chasing Rabbits]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано25.12.14 18:22



И аз предположих че ще е това ама ми попадна това с напитката. По-подходящо беше за случая.
Хайде сега весела Коледа и върви да пиеш едно за блясък в очите.
Пък след празниците пак ще се дърлим. Ако искаш де.
Весело и приятно изкарване на вечерта. Аз имам още 40 минути работно време и тогава чак ще пътувам за масата.



Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: hidrazin4o]  
Автор Chasing Rabbits (некой си)
Публикувано25.12.14 18:36



Да бе, предположил си. Нищо не си предположил, защото нищо не си знаел.
Хич не ми ги пробутвай тия с веселото изкарване. На теб може и да ти е забавно. За мен обаче твоето си е инфантилно агресивно поведение.
И нищо чудно, с такъв малоумен ник. Хидравлично, при това на латиница.





Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Chasing Rabbits]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано25.12.14 18:44



Hidrazin e избухливо вещество с тротилов еквивалент ако не се лъжа! Сега не ми се проверява.
Истинските приятелства се получават винаги при странни обстоятелства! Надявам се да не станете нещо повече от приятели!


(бъзик е)



Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Timo]  
Автор Chasing Rabbits (некой си)
Публикувано25.12.14 21:07



От това, което видях в нета е редуктор, и да, може да предизвика експлозия, макар да не е това основното му предназначение. Чак тротилов еквивалент, не видях да има такова нещо.
Обаче хидразинЧО звучи малоумно, без всякакво съмнение.

Колкото до приятелството, не се надявай. Нито с теб, нито с него. Не съм забравил и твоето отношение тук преди време какво беше, същото като неговото сега, че и по-зле беше. Аз не забравям, помня като слон.



Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Chasing Rabbits]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано25.12.14 22:08



Лошо е да си злопаметен злобар, няма смисъл! С няколко години си по малък от мен и би трябвало да си улегнал! Знанията са 10% от реализацията!



Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Timo]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано25.12.14 22:10



По точно 8%, но няма да кажа как се стига до този процент за сега!





Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Chasing Rabbits]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано25.12.14 22:23



Колкото до приятелството, не се надявай. Нито с теб, нито с него. Не съм забравил и твоето отношение тук преди време какво беше, същото като неговото сега, че и по-зле беше. Аз не забравям, помня като слон.

Това което ще ти кажа и съм забелязал в теб е че търсиш коалиции, че знанията са ти малко а практиката никаква! Но е достатъчно за начало! А това което исках да ти кажа и колегата го е написъл е че до седмата година човек изгражда навици и възприятия които ти нямаш както и нормално общуване! Лоша интеграция, това ще ти пречи много за напред.
Сега ще почнеш да се защитатваш с нападки но това е истината погледната от моят ъгъл а ако не кажеш нищо ще е наистина една умна постъпка!
Не че не ставаш, никога не съм го твърдял а и не съм злобар но мога да си защитавам позициите. Колегата също има доста опит а ти тръгваш с рогата на пред! Няма как да изградиш социален а камоли професионален опит!Пробвай, нова година ново начало!(стари курви нов бардак)


П.П. тука с повечето се познаваме и си имаме лични контакти, това не трябва да ти отбягва!



Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Timo]  
Автор Chasing Rabbits (некой си)
Публикувано26.12.14 00:15



Далеч си, много далеч от истината, но нито мога, нито имам намерение да те разубеждавам.
На моите години, образование и опит, да търся ново начало, че и с вас, не ме разсмивай! Хайде със здраве!





Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Chasing Rabbits]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано26.12.14 00:24



Аз не забравям, помня като слон.

Слонът е животно и ти сам се оприличи с него, на него също му липсва човешко възпитание!
Наистина, прилика има!



Да те почвам или да спирам?



Тема Re: Монтиране на ДТЗ в двупроводна инсталациянови [re: Chasing Rabbits]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано26.12.14 01:44



Е ами ти си знаеш де. По-точно не знаеш, щото си тъп и заоблен както патладжан.
Тогава какво да ти пожелая за Коледа? Ами да !!! Да го духаш на дядо Коледа! И да му го духаш сополив!!!
Пък хидравлинчо ще ти осигури качествени уплътнения, за да не издишаш докато добрият старец те помпа отзад и отпред.
Нали съм хидравлинчо? Осигуряваме качествени уплътнения и ... смазки.


За теб обаче няма да има смазка. Дефицит е и ще трябва да те работи на сухо.

P.S. Знаеш ли, много капути съм виждал. Ама чак толкова дефектен???
И не се гордей. Просто си използван капут, дето трябва да замине за контейнера за боклук. Нищо специално.
Весела Коледа и на теб! Не забравяй да цункаш дядо Коледа .... по оная работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.