Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 25.05.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Virosss]  
АвторИвeлин Taнoв (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 20:44



Точно на мен за туристи и предпочитанията им не ми говори!
Пък в носталгия ако ще се потапяме и "Тунджа" си беше романтичен соцресторант и в "Роза" сладкишите бяхо по-добри! Но БЯХАААААААААААААААА....Замина войската, спука се балона на флагманите на бълг.мода "Яница" и "Невен" и какво остана ????НИЩООООООООООО! Разберете не става, трябва като при хирурзите-да се реже до дъно и ако е рекъл господ...всичко наново и начисто!!!



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Ивeлин Taнoв]  
АвторMAA (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 07:46



Къде и кога (къде да влезем- адрес, сайт?), за да разгледаме снимките на града?
Приветствам сърдечно идеята на "сладката", макар, че и аз съм на мнение, че трябва да излезе от анонимност- малко са хората в града, които правят наистина нещо хубаво за него



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: MAA]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 10:24



MAA когато е готова презентацията на града ще обявя публично къде да се види ще обявя точния линк даже така че не се кахъри а снимките събирам аз за да мога да изготвя добра презентация и са в личен архив с помоща на мога да кажа ощо 3 ма човеке на кръст явно само толкова са хората които още ги е грижа за нещо и все още са ЧОВЕЦИ!При обявяването на моята идея дадох емейл за да може всеки който иска да участва затова го казвам това са СЛадкия и админа на портала на Елхово и още едно момче което да не се изказвам неподготвена също участва в портала на елхово това са ..иначе духовете се размърдаха но до там даже като чета двама трима тук ми става жал за тях .Когато човек не уважава традициите си ,не харесва градът си и вместо да прави нещо само плюе и се оплаква за мен този човек и НЕЩАСТНИК!Ей хора България е много красива и Вашата родина и нейното бъдеще сме ние уважавайте я обичайте я искате като на запад ли ами идете де защо не отидете? Там сте НИКОЙ и никой няма да ви цепи бъсма явно незнаете как е само искате искате и лаете никакви действия .Там има закони и правила и хората ги спазват а тук ако дори ви задължът да идвате в точния час на работа без никакви изключения веднага плюене и колко сме невинни не ме разочаровайте България не заслужава такива бездушни хора .Прочетете малко книжки и история за да научите историята си и се гордейте с нея ,опознайте родината си за да я обикнете естественно ако се цаните за БЪЛГАРИ.България има най красивата природа и най-голямата история ,съкровища но какво се прави НИЩООО!Как тогава да се предизвика интереса на чужденците защото по този начин се пълни и хъзната на държавата а от там нараства и стандарта ни и така на татък няма да водя лекции за икономиката.Да споделя само ето една Гърция взели два голи камъка и вече измисленни истории а всички чужденци ги слушат в захлас и дават по 60-80 евро за вход то поне нещо да се види ...а при нас например ходих наскоро в Съева дупка една от най-красивите ни пещери на етежи невероятна красота но ...реклама да има НЕ даже някакви мизерници са влезли и са палили гуми вътре и всичко е черно ....БЕЗ КОМЕНТАР !
Та така мили приятели и българи всичко зависи от нас първо ние трябва да обикнем страната си за да я обикнат и другите .КРАЙ!
ПОСЛЕСЛОВ: Искам да ме извините за леко грубия тон не е лично !



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: sladkata]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 10:34



MAA ще изляза от анонимност може би но мисля още ,след като е готова презентацията!
А и ако не с друго поне искам да Ви чуя мнението отностно на какъв музикален фон да се сложи на презентацията искада ви чуя мненията така ще мога да синтезирам вашите предложения за де се получи нещо което хем е красиво за всички но и с подходящия музикален фон



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: sladkata]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 11:16



Призовавам Ви-не показвайте снимки на Елхово-просто няма какво, само ще дадем още хляб да се заяждат и плюят недоброжелателите.



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: cлaдkaтa]  
Авторdfuy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 14:40



fjdfjh



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Ивa]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 13:32



Ива що не вземеш да са гръмнеш а? Така ще направиш услуга на хората и на себе си ще ти е по леко има ли смисъл да живееш като не правиш нищо същественно а на всичкото отгоре и спъваш всяка нова инициатива за по-добро !Душевно осиротял народ кучета го яли никой не ви е виновен!!!!!Сърбайте си попарата!



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: sladkata]  
Авторcлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 15:06



Така е сладкиш, какво ли е да си заобиколен всеки ден с такива хора, хубаво че не съм често в Елхово иначе до сега да бях са депресирал и гръмнал:) Надявам се да покажеш на всички че си мъжко момиче и подобни глупави коментари не би трябвало да те ангажират, камо ли да те разубедят. Живеем при условия, в които всеки който се опитва да направи нещо стойностно е достоен да бъде наречен от мене герой, защото трябва да премине през невероятни трудности и накрая от завист човешка да бъде оплют





Тема Re: Снимки от Елховонови [re: cлaдkия]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 15:55



сладкия как си мило ? Още нямам извистие .....но чакам. А това което казах на Ива го мисля обикновенно казвам това което мисля и не прощавам на никой



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: sladkata]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 21:19



Я моля ти се! Аз съм се реализирала, макар и не в Е., в добро психо здраве съм си, тъй, че грижа не бери....Защо, обаче Ви боли от истината? На мнение съм, че там където е изгнило, трябва да се реже, а не да се маскира....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.