Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 24.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Ивa]  
Авторfrodo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 11:06



Иве, тук искаме да си говорим за снимки на Елхово. Има други теми за психично здраве на хората. Нека да се подкрепяме. Аз например поздравявам Сладката и ща се опитам да снимам макар и непрофесионално важно е да направим снимки и да поработим върху идеята на сладката Нищо друго не ме интерисува в тази тема
Жалко е че сега е мрачно времето но нека дшите ни да са изпълнени със светлина



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: frodo]  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 12:04



frodo
благодаря ти правиш ме щастлива като видя че хората все още ги е грижа и когато има обща цел всички са заедно



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: cлaдkaтa]  
АвторAl (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 14:20



Аз също подкрепям сладката, макар понякога да е доста горчива


Ще гледам в най скоро време да направя някоя снимка.



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Al]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 15:02



Al хехехе ще се радвам на снимките ти ,ама съм сладка не съм горчива само когато някой ме настъпи а ти дане би да си сърбал попарата ми че знаеш а





Тема Re: Снимки от Елховонови [re: frodo]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 21:35



За какво имало други теми..бля бля....как не разбирате, самото пускане на такава тема е грешка, защото в Е-ВО ПРОСТО НЯМА КАКВО ДА СЕ СНИМА! Само наливаме вода в мелницата на недоброжелателите!Дайте да пишем за позитивите, за негативите.......тихо...тихо...



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Ивa]  
Авторcлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 09:41



Ива, от това как мислиш, всеки разумен човек би могъл да си направи заключение че ти си грешка на природата. Въпреки че се опитваш да цитираш нечии чужди мъдрости, простотията си лъха яко от теб. Престани да се излагаш и остави хората да вярват че винаги има надежда. Това че се опитваш да саботираш нечия идея и добри намерение не те прави по-добра от всички останали плювачи в този форум. Ако искаш всички да са като теб и да бягат при всеки провал, дърпайки надолу всеки който се опита да бъде по добър от теб, тогава продължавай да се унижаваш. Хубаво си помисли върху това, защото не виждам смисъл някой да си губи времето с теб и да ти отговаря на простотиите





Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Ивa]  
Авторfrodo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 11:20



Не си права Иве - недоброжелателите са бол, но няма само с тях да се занимаваме я



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: cлaдkия]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 21:02



Да съм те молила "Сладък" да се занимаваш с мен? Не, благодаря има си кой...
Нямам намерение да се боря със закостеняли мозъци!Бъди здрав!



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: dfuy]  
Авторfrodo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 12:30



хей хора, днес е много хбав и слънчев ден. снимайте и успех



Тема Re: Снимки от Елховонови [re: Ивa]  
Автор Virosss (Андон Иванов)
Публикувано10.03.09 10:26



Иве, зависи как гледаш на нещата. Виждам явно ти е писнало от града и просто за теб няма нещо което да успее да те впечатли отново. Винаги има хубави кадри които могат да се хванат дори на най-мрачното място на света. Вярно е, че няма кой знае какви забележителности в града за да се снимат, но все пак това, не пречи да снимаме и да се надяваме, че ще излязат прекрасни кадри. Доказателството е и в сайта ми, ако искаш разгледай фотосите. Предоставените снимки от Бизнес Център - Елхово, колкото и не уникални да бъдат наистина имат своят чар. А и стига сме гледали позитивно на нещата. Нека оставим поле за изява на оптимистите. Едва ли ще направят положението по-лошо отколкото е в момента. Пък и поне на мен ми е много любопитно какво ще излезе от цялата тази работа. Малко дълго се проточиха нещата с снимките, но се надявам за сметка на това да излезе добра презентация с уникални кадри от гр. Елхово.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.