Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 02.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: 6666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано22.12.08 08:34



Абсолютно подкрепям мнението "По делата им ще ги познаете!".
Младостта е добро качество на организма,и предполага по-висока активност на духа и инициативност,но достатъчно ли е да бъдеш и добър ръководител . Разбира се ,че не .Нужна е обективност, познаване на нормативната уредба ,лостове за изпълнение и спечелено доверие.
Кое от посочените условия олицетворява посочените дами и господа.Кой борави добре с възможностите на заеманият пост,за да бъдат адекватно съдени за делата им.По-простичко казано,кой може и кой не може да си върши добре работата и от какво зависи това ,пречупено от погледа на страничният обществено ангажиран и отговорен пред себе си наблюдател.
Има ли добър началник? И какво трябва да означава това? Какво е усещането за респект към посочените персони?
От мнението долавям обреминеност поради произход.Какво означава това?
Неодобрен манталитет на държание пред обществото.Именно това е същественият момент за формиране на отношение в едно малко и затворено общество.Обреминеност поради произход.Основен момент за формиране на чувство за малоценност и липса на желание за отхвърляне ,развитие и възможност за повишаване на доброто обществено високоотговорно мнение.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!КЪСМЕТ,ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ВСЕКИ МУ!
И НЕКА КРИВО ДА СЕДИМ,ПРАВО ДА СЪДИМ!!!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: guld]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 09:21



Не съм съгласен с вас и защо????Всеки се учи, никой не е бил научен да вземем някой специалист например доктор учил учил, но няма практика в началото добър ли ще бъде или след две год. да речем моите уважения към Димитров,но спомняте ли си го в началото беше същият,но с помоща на хората около него се научи и нещо повечееее...........лв.......
Аз не членувам в нито една партия, критикувам всяка една, ако нещо настъпи котето, но в момента не Ви оправдавам,че така се нахвърляте върху кмета,да той няма опит,няма около него хора с по-дълъг опит в управлението на града ни, НО съм съгласен трябва да му дадем шанс/време/ и ако и тогава не покаже желание да се учи и да бъде кмет на място ще съм съгласен с всички Вас.
Но засега върви добре до колкото виждам и знам се и учи затова му пожелавам много късмет за напред



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: poни]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 16:16



Основателно, е казаното от всички с едно - "но". По време на кампанията никой не каза: Гласувайте за мен защото аз ще се уча на ваш гръб. Нямам опит, но ще се старая. Млад съм, но имам желание... Не чух такива думи от ничия уста. Какво сега лъжци ли да наричаме хората, които ни управляват? За управлението на Димитров... Започна по тертипите на Ат. Чунчев. Формираше бюджетен дефицит и после търсеше възможност за дофинансиране от държавата. Това беше първите три месеца от управлението му. После разбра, че подхода е стар и грешен и в рамките на месец стегна екипи и започна да работи по програмите за финансиране на общинските дейности. Това беше - четири месеца обучение и лутане. После коренна промяна в стила и метода на управление. Нещо друго, което му изяде главата - не слушаше партийни централи или въпреки тях успя да направи това, което искаше за града. А бе лош беше и си отиде... Някой спомена, че всеки се учи и трябва време за това. При неук лекар бихте ли отишли? Ако умори баба ви бихте ли му простили, че е млад и неопитен? Просто няма време, идват избори, а ние още не сме узрели за да посочим достойните хора, в чиито ръце да поверим парите и града си...



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: 6666]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 17:11



шестак аз смятам,че никой каквато и профисия да има още в стъпването си в длъжност не е могъл да се справя за всичко трябва време,ум,интусиазъм,
находчивост и там какво ли не .Вярно е ,че няма време,че всичко е наш гръб, но по тази логика дайте само едни и същи да ни управляват защото знаят как.
Крайно време е и в нашия град да има промяна/дай боже за добро/,а ние сме много търпеливи- всички.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: 6666]  
Авторgaf (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 19:17



ЩЕ ОТВАРЯМ ГОЛЯМА ФИРМА ЩЕ МИ ТРЯБВА РАБОТНА РЪКА СЛЕД МАНДАТА ЩЕ ГИ ВЗЕМА ВСИЧКИТЕ ПРИ МЕН НА РАБОТА РАБОТАТА Е ЧИСТА РАБОТИ СЕ С ЕДИН ИНСТРУМЕНТ ЩЕ РИНЕМ ВСИЧКИТЕ ЛАЙНА ДЕТО ЩЕ ГИ НАСЕРЕТЕ. ЧЕСТИТО ..........ООООО....



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: gaf]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 19:56



Стига бе пич! Ами те и двамата за нищо не стават. Как ще я работят тази работа дето им е предлагаш. Агрономчето баща му го изгони от Аптеката по некадърност. Кичюкова/приказливката и нищото дето и казват в Общината/ по може да я върши тая работа,защото като малка в с.Попово може да ги е виждала тези неща дето им предлагаш да ги ринат.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: ex]  
Автор лacлo (захласнат)
Публикувано18.01.09 01:33



Ахааа,ново пет.То големи клюки тука бе!?
Я кажете каква работа ,и какви инструменти....?
И защо приказливката и нищото,нещо не загрявам.До сега само ъплаузи ,а това какво е,нещо не доумявам май?Пък и с.Попово каква връзка има тук?
Имам други впечатления ,пък и коментари на хора отговорни,за работата им.По специално на госпожата.Пък си е й засукана и всичко си й е на мястото.
Някой май търси нещичко тук,тенденциозно.Но какво ли ще на мери ,да разберем.Изгарям от клюкарско нетърпение.Само за тава не се е писало досега май.
Защо пък приказливката,пък и нищото дето и казвали в Общината,защо...недоумявам!?!Нещо ми е убягнало,просветете ме.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: poни]  
Автор тapaн (непознат )
Публикувано18.01.09 17:35



Вярно е Рони, че всеки се учи.Но ние избирателите, трябва да избираме хора които знаят и могат.Няма значение млади ли са, стари ли са, червени, бенбеви ли са!Не е важно котката, бяла ли е, черна лие?Важното е да лови мишки! Стига с тия дипломирани безработни!Десет знаещи не струват колкото един, който върши работа!Днес за града ни умуването е катастрофа, делата са необходимост.Иначе рискуваме града ни да остане едно село!



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: лacлo]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.09 17:48



Абе ласло ли си или ласо.ако си ласо вземи си го сложи на врата. Какво се правиш на ущипана госпожица.Прочети какво е писал gaf и тогава се прави на толкова учуден и чак не знаеш каде е с.Попово община Болярово. А?



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: xa]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано18.01.09 23:11



А бе хора, вие нацяло сте превъртяли.Вече и работещите ли започнахте да плюете.Не заменими хора няма ,но за в момента надали някой може да и се опре на професионализма.Как бихте се почувствали ,ако давате всичко от себе си за един чужд за произхода ви град ,за да вървят нещата напред ,за нищото което ви предлага обществото.Заплатка да ,но достатъчно ли е,а напрежението под което работи такъв специалист.
Не веднъж съм бил свидетел на перфектната й безупречна работа,и за това мога да ви кажа ,че тук не сте прави.Подобен род мнения могат да бъдат само на хора,които си нямат и най-малка представа за стойността на подобен род хора.
Нека бъдем поне малко коректни към стойностното!Нека не опорочаваме доброто и интусиазма ,за да вървим на пред и бъдем по-чисти пред себе си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.