Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 19.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: тapaн]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 09:34



таран напълно съм съгласен с теб ХАЙДЕ бе господа от общината кмет,зам.кмет не четете ли този форум хората искат нещо от ВАС гласували са за ВАС,оправдайте тяхното доверие ,направете нещо добро за града ни ,ако сте направили кажете имаме кабелна телевизия.Преди Димитров постоянно говореше какво е направил ,а Вие все мълчите знаете ли това е минус за Вас колкото и да не ми се ще да го казвам.Хайде бе момчета млади сте имате бъдеще разтропайте се малко за Ваше добро е и за града ни.
Дано сте ме разбрали правилно ако някой от Вас чете този форум.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: poни]  
Автор тapaн (непознат )
Публикувано20.01.09 09:31



Рони,почти в една посока сме в мисленето.Незнам нали това се дължи на това ,че и аз съм политически неангажиран и безпристрастен и нещата ги оценявам единствено от професионална гледна точка.Искам да те попитам за твоето виждане по въпроса-има ли завой в посоката на политика към утвърждаване като практика на демократични процедури и правила в община Елхово след смяната на кметското управление на местните избори?Или нещата вървят по-старо му, но с нови артисти.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: тapaн]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано20.01.09 09:46



честно да си кажа не знам, не съм навътре в нещата аз съм един обикновен гражданин с не много голям бизнес,които иска града ни да тръгне на добре не ме интерисуват партиите важното е че за първи път Общината ни се управлява от млади хора и затова искам всичко да е окей ,та нали в тях ни е надеждата .Дано сте ме разбрали добре.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: poни]  
Автор тapaн (непознат )
Публикувано20.01.09 22:54



Рони, да ти кажа ти ,аз и те (ред управляващи,) са също обикновенни граждани.Ти имаш някакъв бизнес, аз също имам бизнес.Каква е разликата (аз и ти сме от едната страна на бариката, общото ни е, ти и аз имаме бизнес, и двамата не споделявме и не сме политически обвързани), но нямаме бъдеще.Защо?Ти и аз трябва да си търсим клиентите, които са обикновенни хора.Но колко доходи получават обикновенните хора.До 300лв.Какъв е стандартана живот за Елхово.Месечното потребление за оцеляване е 360 лв.Е тези хора как ще си покрият нуждите. Да не са факири.А какво става с хората с доходи под 300 лв?Или с хляба правят компромис, или с лекарствата и още ред неща. Всеки сам индивидуално прави разчетите си от какво да се лиши.Но бизнеса който е политически обвързан получава поръчки и ги изпълнява и му се плаща с парите на данъкоплатеца.И аз искам града ни да тръгне на добре.Но за да тръгне на добре трябва да се управлява от знаещи, можещи,лоялни и компетентни хора.Няма значение млади ли са.Ако твой близък се нуждае от хирург, нали няма да търсиш хирурга да е млад, а ще търсиш профисионалиста.За мен надеждата е в професионализма.Хората приличат на думите: ако не ги поставят на мястото им, губят значението си.



Тема Re: Какво Вие мнението за зам. кметоветенови [re: тapaн]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано21.01.09 09:50



таран и какво излези стигнахме пак до това, което бях писъл преди, радвам се ,че и ти си го забелязъл и точно поради тази причина ТРЯБВА ДА ИМА ПРОМЯНА. Кои са хората в града ни дето получават поръчките хей така- от БСП знаем ги всички ,а помъчихме ли се ние обикновенните граждани да променим нещо НЕ ,А ЗАЩО? Защото ако аз излеза и кажа истината пет ще ме подкрепят ,а петдесет ще се подмажат на тях и ще ме унищожат/както и го правят де/Питам се също, защо е така и отговора е ,че те вече са силни финансово подкрепят се един друг няколкото души в града ни и не дават никои друг да изплува.Според мен още не е късно да се събудят елховлии ГЛАСУВАЙТЕ ПО СЪВЕСТ И МИСЛЕТЕ ЗА УТРЕШНИЯТ ДЕН ЗА ДЕЦАТА СИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.