Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 04.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: yчитeл]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 13:02



Може да съм галфон ама не съм педерас - учителю Костов - много взе да се защитаваш!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 555]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 13:27



Христо Костов не е елементарен че да започне да се оправдава на няколко анонимници във форума.Такива като него след години със свещ ще ги търсим работливи,пробивни,компитентни,ерудирани и най важното ПРИНЦИПНИ. Нормално е да има засегнати от него предприятието е добро,голямо управлява се с акъл некадърните ги изгони,кадърните при него са на пиедистал,работниците вземат високи заплати за града ни,имат переспектива за развитие.Учудва ме злобата с която го нападате явно не е за предприятието Вие просто се страхувате от него,страх Ви е от неговото завръщане във власта явно.Това е мнението ми и повече няма да вземам отношение по тази тема за мен тя е приключила.Бъдете здрави!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: eлxoвeцa]  
АвторИьeлxoвлиятa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 14:36



ееее, ми добре де, за "батко" повече лоша дума йок!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Иьeлxoвлиятa]  
Автор125 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 14:37



Елховеца - много се защитаваме - я кажи ти от партийните мижитурки ли си или от ФАЧК -то?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 125]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 15:34



прав си 125 или е дното или другото нали веднъж ми се наложи да вляза в завода и с какво впечатление останах всички се оглеждат като гръмнати зайци и никой не може да вземе решение за най-малкото нещо докато др.костов не каже УЖАС.Пък на госпожата която си опитва да го защитава само едно ще кажа ,че с чужди пари лесно се работи,та той другаря няма толкова акъл не го величай или щото си под негова опека А?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Авторзyяka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 15:42



прав си ффф от 34 писания тук нито един не каза нещо хубаво за този другар пък колко други сигурно има опарени от него само единствено тази госпожа го защитава може пък да има право ако е под опеката му със сигурностще ръмжи



Тема Re: Другаря Костовнови [re: зyяka]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 16:11



Ще споделя няколко факта с вас. Не се опитвам да защитавам никой, но на черното бяло не бива да се казва. Преди 10 години и малко повече тогаващния завод ФЧК беше с метър вочече надморска височина - боклук и мизерия. За пръв път се срещнах тогава с Н Банев и ме изненада, че всичката мръсотия там беше изрината. Костов ли Христинка ли не знам, но от тогава до днес завода е чист. Познавам много хора, които днес правят добър бизнес, но са започнали от там. Прави сте да се ядосвате, защото един начален даскъл ви натри носовете. Показа как трябва да се работи и ако някой го стигне нека се обади. Тормоз и шашкане било в сегащния завод "Дочка Банева"... ми какво да е? Някой от вас да предлага интелектуален потенциал? Някой да е готов да зарови десетина години добро образование в Елхово - не вярвам. Някой да е работил в европейска фирма? Неееее няма такива. знам го защото нямаше да сте тук или щяхте да сте скапани от работа и нямаше и да се сетите да пишете от умора. Да се сещате за "Продакшън", за "Яница" - не се сещате, защото не работят. Ядете му краката на Костов, но се замислете за хляба на масата си тази нощ. Кой го заработи и какво му у струвало. Сигурно сте прави да мразите или да обичате който си искате, но там някакви хора си вадят хляба... Дайте и вие толкова хляб на едни други хора и тогава да говорим...



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
АвторDsF (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 16:15



Костов доказа, че има качества.
Тук темата за него е свързана с бъдещето на БСП. Явно накои хора си мислят, че без БСП няма да има Елхово.
Това е трагедията на нашия град. Искаме още да бъдем управлявани от Костовци.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: DsF]  
Авторпapтиeц (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 16:51



Нищо не мислим това за БСП са наши неща,ако не участвате защо се месите. Подкрепям 6666 винаги разсъждава точно и логично,навреме и аналитично на бялото черно не казва никога учете се от него. А тази тема бе пусната сега точно преди конференцията да очерни Костов. И ефекта доколкото го познавам ще е обратен на очакванията,ако е имал за себе си съмнение да остане сега вече със сигурност ще го направи. Пожелавам му успех.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: DsF]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 17:01



абе ви нещо много се самозабравихте,това ми прилича на хитлер"ние и никой друг"драги Елхово е БИЛО и ще БЪДЕ дори и вас като партия да ви няма ,а някой беше писал по горе с пари всичко може анадъм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.