Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 10.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: пapтиeц]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 17:06



ще остане ами нали няма очи този охлюв и се опира на група подмазвачи ще го сменим да дойде му края колкото и да стягате редиците



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 17:28



За това става дума батка, за това....
6666 ли си, не знам и не ме интересува, но света не се върти около ФЧК, изглежда си мислите, че никой друг освен вас и вашите хора не трябва да управляват, че само те могат да ръководят, единствени, от бога помазани и поставени... без думи.
Бедна ви е фантазията и се радвам за това, че ако можехте да си представите за какви ви смятам, ще ме разстреляте на секундата.
Точно казано на място "Познавам много хора, които днес правят добър бизнес, но са започнали от там." - именно, това е проблема ви, всичко е свързано, съшито е с бели конци и започва да се разплита. Кой от къде с чия помощ и пари... Ще почакам колкото трябва и всичко ще излезе на яве, само се надявам да имам възможността да научавам и изкарвам кирливите ви ризи на бял свят. Не съм аз съдника ви, народа ще бъде. Защото парите не са били ваши, а сте ги откраднали от тези, които работят, давате им заплати, достатъчни да им затворите устите и със страх ги управлявате, че и това ще изгубят. И това ще мине и бъдете сигурни, ще става по-добре.
И не си мислете, че няма умни хора в този град, за всичко си има време и място. Точното време и място!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторypa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 18:05



Шестак! Нещо много се унесе в ония времена когато беше шестак. Сега нали си ДАНС. А седни с на оная работа.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ypa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 18:31



Бе хора защото четете като дявола евангилието? Майната му на Костов и на БСП и т.н. Хайде да го махнем от там и да изберем друг шеф... Да сложим Гръков а? Невен ли потурчи? Да сложим този дето затри "продакшън"? Може и някой от ликвидационните съвети, които затриха селското стопанство. Нацепихме земите на по 2 декъра и сега правим комасации... Хич не ми пука ни за сини, ни за червени - важен ми е комата на масата. В този смисъл няма как да кажа нещо лошо за човек, който дава хляб на хората. Ако някой е изтъкнал повече факти в този форум от мен ще му сваля шапка, но няма такъв. Бъра бъра само. Дайте го този младия интелигентния, който ще е по можещ и знаещ... ама гледайте да няма стадо в Трънково, че тези ги видяхме. Това е гадното, че няма алтернатива, заради това скачате всичките. Защото от Костов, Димитров, Захариев, Зоя, Леонид и т.н. по свестни няма. Ще кажете, че не се дава шанс на младите, че партиите са вързани и само наши хора се оправят. Много се лъжете. Познавам споменатите хора, може да са гадни партийни кучета, но са уморени и са готови да предадат това което знаят на някой, който е готов да работи, но да може и да знае. Ама го няма... Бере грозде в Испания, мие чинии в Англия... знае, че тук сме само големи устати боклуци и няма за нищо на света да се върне.





Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано29.10.08 19:12



Имам тревожни сигнали за хода на отчетно-изборната кампания в БСП – Елхово.
Разпадат се основни партийни организации, партийните събрания нямат кворум, вземат се нелегитимни решения.
БСП – Елхово може да се окаже извън закона, с правните последици от това.
Устав на БСП
Чл.11. Решенията в партийните организации и органи се вземат при наличие на кворум повече от половината от членовете им.
Делегатите на конференцията се избират при наличие на кворум.
При липса на кворум, няма легитимно решение.
Нелегитимно решение – нелегитимен делегат – нелегитимна конференция -
нелегитимни решения – нелегитимни органи на БСП – Елхово.
Само предупреждавам.
Нелегитимно представителство на БСП – Елхово ще я извади от правнозначими отношения с органите на държавната власт и на местното самоуправление, с ръководствата на други партии и организации.
А предстоят избори: за евродепутати и парламентарни.
Политиката на интриги, клевети и манипулации доведе БСП – Елхово до:
Обезкървяване,
Обезлюдяване,
Маргинализиране и
Ликвидация.
Христо,
в твой интерес, в интерес на БСП – Елхово и на община Елхово, в интерес на БСП,
подай си оставката като председател на ОбС на БСП – Елхово.
Не ме интересува фабриканта Костов, пожелавам ти успех.
Оспорвам твоите политически качества.
Направил съм Анализ на състоянието на БСП – Елхово.
Предоставил съм го за публично обсъждане.
Предложи го като документ на конференцията, паралелно с Отчета ОбС на БСП – Елхово. Така е по Устав:
Чл. 9. Отношенията в дейността на партията се осъществяват върху основата на вътрешнопартийната демокрация, изразяваща се във:
1. Участие в изработването, провеждането и оценката на политиката на БСП.
4. Свобода при изразяване на мненията и многовариантност при обсъждане и решаване на проблемите.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 6666]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 19:28



"От свиня мас и от комунист власт се вземат само с нож!!!"
Лошото е, че не Костов дава хляб на хората. Едно поставено лице не ги умее тези неща, това, че е на ръководна длъжност, не го прави бог. Тук виждам само омраза, тя не се е появила от нищото, омразата е от страх от проблеми. Работят хората и се молят за "комата на масата" и се дава точно толкова. Щом е вдигнал предприятието, защо не им увеличава пропорционално заплатите или печалбата отива " при човека". Защо има толкова омраза - от любов за добре свършена работа и благодарност ли?
Кой искаш да сложиш 6666?
Защо посочваш познати имена. Защо посочваш негативите, тях всеки ги знае. Това е на национално ниво, от уморените да управляват. Посочи някой нов, непознат, чист...не можеш, просто не се сещаш, живота ти се върти около тях "Защото от Костов, Димитров, Захариев, Зоя, Леонид и т.н. по свестни няма."
Те, са в играта. Играят я отдавна и са уморени. Не даваха кокала, а сега искали, какво искат, някой научен, ами да го научат, никой не се родил научен. Не пускаха никого в играта, да не им вземе кокала, а сега го дават на някой научен, защото трябва да е от играта, иначе ще плюете по него както и сега. Кръгът се завъртя. Честито на печелившите.
П.П.
Не всички са напуснали, има и странници.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: xaxo]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 09:32



шестак много си надъхан явно в този форум само бесепари пишат защото си нямат друга работа впрочем те са на работа но само се водят.
Г-да Вие обиждате елховлии като казвате че освен Димитров,Захариев,Леонид,Зоя и др. , други кадърни в този град няма ,така да направим малко разбор на нещата:
1.Кой в този град съсипа предприятията за да ги приватизират? -горе посочените.
2.Кой изкупи на безценица или ч/з безпл.акции и сега ръководи печалившо същите тези фалирали/безнадежни/предприятия- горе посочените хора.

3.Как става печеленето на търговите в общината и от кой?- пак от горепосочените хора. и т. н. и т. н.
Хора те не Ви дават хляб , а от вашия труд и страх трупат капиталисмятам че вече сте го разбрали.
Казвате много умни НЕ ние им дадохме власта и понеже са много подли те я използват умният човек никога не може да бъде подъл защото той мисли какво как да го направи и не му оставя време за мръсотии,а те имат хора на които плащат само това да следят и се разправят с всеки неудобен .
А сега Зоя в криза общината помага - къща паметник на културата за хил.левове и се изправя на крака/само че без да плаща осигуровки на работниците/
Леонид пак общината помага -сметоизвозване а вижте ни града в каква мръсотия е.
и т.н. и т. н просто не ми се пише повече защото изглежда много хора няма да ме разберат.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: fff]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано30.10.08 12:46



От 6666 и Гулд по разумни и трезвомислещи личности не съм срещнал във форума. Винаги е интересно да прочетеш тяхна позиция по определен въпрос, човек научава и друго често различно мнение освен своето. Шестака ви казва че не е адвокат на никой и дава само факти вие го свързвате с Лемекон. Искате промяна направихте я и сега попаднахте в задънена улица, имате цялата власт но поради пълна неопитност и некомпетентност която може да се придобие но е необходимо време а живота не чака,се занимавате с партии. Ако искате да променяте нещо в определена партия трябва да сте вътре ако сте отвън може да си дрънкате колкото щете в рамките на работното ви време но файда няма да видите. И да ви кажа писнало ми е от мърморковци които от 5 извора вода ще донесат и ще дадат 1000 акъла да ми обяснят как няма да стане,а аз без да имам отношения с Лемекон се радвам като ги гледам че при тях нещата стават. Дали ръководството им е кадърно,дали работниците са съзнателни повече от другите не знам но виждам че оцеляват и се развиват. А за конференцията на БСП ще дам прогноза-сегашния председател ще бъде преизбран почти единодушно за нови 3 години и това ще е неговата атестация за свършената му работа от хората които наистина работят и ще работят с него и които са вътре в партията. А сегашните лаячи ще забравят темата само след 10 дни,но такива е имало и ще има защото те са средно статистическа извадка от обществото ни и докато то не преболедува ще е така.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: reformator]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано30.10.08 12:57



Възприетата от БСП - Елхово линия на интригантство, клевети и манипулации, на откъсване от жизнените проблемите на хората, на разцепление, на затваряне и капсулиране на общинското партийно ръководство в тесен кръг на удобни и послушни членове, загубата на диалог с обществото, липсата на диалог в партията, доведе до изборното поражение на БСП – Елхово на местните избори 2007.
На първи тур от 8 866 гласували за общински съвет, БСП получи едва 2 264, при потенциал на партията от близо 5 000 гласа. Ако не е разпределението на мандатите на Хеър-Ниймаер, реалното влияние на БСП – Елхово се изразява в 4,25 общински съветника от 17 членния общински съвет на община Елхово.
БСП – Елхово не показа коалиционна култура, не потърси контакти в лявото политическо пространство, БКП, Атака, Евророма, БЗНС, БХрК. Тя е в изолация, жалка, слаба, безлична, смачкана.
Пред нея има два пътя:
Да продължи линията на щрауса, че нищо не се е случило, до пълната ликвидация на организацията на БСП в общината или да намери сили и да излезе от кризата.
Какво да се прави?
1. Конференцията на общинската организация на БСП – Елхово да избере качествено нов партиен съвет, да намери хора, млади, авторитетни, образовани, честни и почтени, с енергия и воля да се справят с положението.
2. Конференцията да избере председател от състава на новия партиен съвет.
3. БСП – Елхово да се извини за своето управлението на община Елхово от 1991 г. – до ноември 2007 г.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: reformator]  
Автор shopov62 (непознат )
Публикувано30.10.08 17:39



Нещо наистина не схващам.
На 08.11.2008 г. БСП – Елхово ще има отчетно-изборна конференция или ще прави панахида /черковна служба за помен на умрял/.
Не разбирам възторжения ентусиазъм на “червения реформатор” във възхвала на “вожда и учителя”.
На какво се радваш “червен реформатор”?
Чети ми Анализа на състоянието на БСП – Елхово и ходи й запали свещ в църквата, моли се да й се опростят греховете към община Елхово.
А после вземи почети Устава на БСП.
Чакам разумна и обоснована антитеза на моята теза:
Политиката на интриги, клевети и манипулации на БСП – Елхово доведе до нейното обезкървяване, обезлюдяване, маргинализиране и ликвидация.
С кого ще ходим на изборни битки “червен реформатор”?
Ти нито си червен, нито се реформатор.
Къде са ни двайсетгодишните членове,
Къде са ни трийсетгодишните, четирийсетгодишните, петдесетгодишните?
Чети ми Анализа и Устава на БСП.
И не се изказвай неподготвен.
БСП – Елхово е в изключително труден момент.
Има много работа за вършене, но без открит и честен диалог в партията, със заравяне на главите в пясъка, ние сме обречени.
Не превръщайте конференцията в панахида.
И мислете, умно и самостоятелно, критично и без страх: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.