Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 26.05.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: :)]  
Авторнopa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 16:37



Всеки знае че качеството струва пари,НО в нашите магазини хем е скъпо,хем най-ниското качество(надценките,които слагат са 100-150%),поне съм ходила в Димитровград и виждам на какви цени са същите дрехи там.Най-ярък пример за това е магазина Джамбо Бебе,този срещу кафето на Караулана.Най-скъпо продава от целия град,дори има разлики над 10 лева за една и съща дреха в сравнение с останалите магазини.А и дрехите им са с ужасно качество.То не се забогатява за една година а и не се намират на Шансзализе.
И Поля понякога надува някои цени ,но се съобразява с качеството на дрехите.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: нopa]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 16:45



То това момиченце дето хвърчи в небесата си мисли че всичко що хвърчи се яде,намери си един абдал да и върви подир гъза и да го командва ,нафири си гавата и кой като нея.то не се забогатява от такъв магазин а се прехранва,тя като надула ценити си мисли че ще забогатее ама резултата май е налице



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: нopa]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 16:54



Скъпа Нора, понеже говориш неща за които се съмнявам защото имам магазин и продавам неща от Димитровград, имам бизнес предложение за теб!
Предлагам ти да ми носиш стока от Димитровград на която аз ще слагам само 35% като си запазя сегашните цени в магазина. Това ще рече че твоята печелба ще е 150% - 35% = 115% . Нека сключим договор с теб за една година при тези условия. Но те уверявам че нещата няма да бъдат в твой интерес. Ще се окаже че няма да може да си покриеш разходите за транспорт, защото уверявам те слагам приблизително този процент и то върху цената на едро, която ти ако отидеш да си пазаруваш от Димитровград няма как да получиш а на дребно ще бъде поне с 20% по висока.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: zara]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 17:11



Повечето от вас имат много елементарни разсъждения относно търговия:) Не виждате ли че не останаха хора в Елхово? За какво разнообразие от стоки може да говорим при условие че това което се вземе трябва да се продаде за да се купи нещо ново. Съгласен съм че търговеца трябва да има вкус който повярвайте ми дори да е безупречен, ще е в противоречие на мнозинството защото малко от нас знаят как да се обличат. Съгласен съм също че цените трябва да бъдат добре премерени и да гарантират достатъчно печелба за оцеляване на магазина. Трудното е обаче че за съжаление няма как да има добър оборот в градчето ни което значи:
1. по високи надценки защото печалбата е зависима от оборота и надценкатаи съответно едното се компенсира с другото
2. повече залежала стока
3. по малко разнообразие
Понеже някои са недоволни от качеството което всички знаем струва по скъпо как смятате че ще се продават скъпите неща в Елхово? Нека предположим че 10% от населението би си ги позволило но дали това ще е достатъчно за да се покрият разходите на търговеца?
Нека да не влизаме повече в подробности, просто гледайте по обективно на нещата:) Няма особен смисъл да се злослови и говорят глупости за този и онзи, защото замислете се не са толкова много хората които все пак са останали в това градче и се опитват да развиват някакъв бизнес. На който не му харесва да запретне ръкави, да си сложи главата в торбата и нека сам опита от "меда" на предприемача:))))))



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: zara]  
Авторнopa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 20:27



ох оь ох

Направо ставаш смешна моето момиченце.
Отиди моляте по другите детски магазини в град Елхово и си свери цените.
Стоки като твоите на 2 пъти по ниска цена.
Например Ивета има якета и дънки като твоите.
Дънките и са по 11 лева а твоите по 22.
Но няма смисъл да си хабя думите за човек който не разбира нищо от търговия

И така като те гледам скоро магазинати няма да го има,сама ще се откажеш.
Само се чудя как ще си продадеш залежалата и ужасно безинтересна стока



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: нopa]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 14:48



аз наистна съм отчаяна от нашия град
отидох да търся дрехи на дъщеря си ми то да умреш от студ в тези магазини
как да му меря дрехите на детето
А за този Джамбо съм без коментар
Вратат отворена,никакво отопление,кочан.
Направо си излязох.
А една моя приятелка ми разправя че тая продавачката все в кафето на Караулана седяла на топло и като отидеш трябва да я чакаш по 10 минути да дойде
така работи ли се бе дами.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: BEHИ]  
Автор di_me (непознат )
Публикувано09.12.08 17:15



има вече и нов магазин,така че проверете инего,за да доварчите темата



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: di_me]  
Авторбeни (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 17:59



Къде се намира този нов магазин???



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: BEHИ]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 19:29



Здравейте мами,
съвсем случайно открих тази тема и изчетох всички коментари. Поздравления на авторката на темата за хрумването й. Хубаво е да можем да се изкажем и да съберем информация за това което ни вълнува. Но не мисля че трябва така да се нападаме тук. Все пак темата е с цел да се ориентираме, да се оплачем или похвалим за стоките, обслужването и т.н. Наистина всеки магазин си има плюсове и минуси и всеки от нас има лично мнение и е прав за себе си.

На мен ми харесва магазина до църквата цените и обслужването са добри според мен. И магазина Буболече никак не е лош. Магазина на Ивета също е доста добър понякога някои цени са надути но все пак хората трябва някак да преживяват. Наистина е трудно да се развива бизнес в малък град като нашия. Все пак града ни е малак и неможем да очакваме чудеса нали? Но и на мен не ми харесва Джамбо бебе и съм съгласна с всички коментари по-горе относно него.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: бeни]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 20:01



Бени,
вчера ходих в новия магазин. Намира се на Ал. Стамблолийски. Туристическото дружество ако се сещаш (нали не е проблем че ти говоря на ти?). Преди имаше магазин за килими Деспа на същото място. Точно до него е мебелен магазин. Като се спускаш от Часовника надолу по Ал.Стамболийски има няма 100 метра и погледни на отсрещния тротоар блока под него е. Витрината е голяма с големи надписи и картинки. Казва се "ДЕТСКО ЦАРСТВО". Има стълби, но продавачката явно ме забеляза, че отивам към магазина й и ми помогна с количката. Каза ми че за в бъдеще мислят да направят рампа за количките (сигурно изчакват дали ще им потръгне)


С две думи какво има вътре:
Шишета и биберони от марковите (Авент, Нук, Чико) и от по-евтините (Бейби кеър, Дисни) и всякакви гризалки, дрънкалки и аксесоари за бебета
Козметики за малките (кремчета, сапунчета, кърпички и т.н.)
Пантофи и обувки за малки и по-големи деца
Дрехите им са от новородени до 128 размер. Питах заради една приятелка дали ще зареждат и за малко по-големи и каза че ще има след около 10 дена ново зареждане да мина пак. Дрехите са български, турски и китайски. Има и спално бельо за бебета и по-големи деца. Цените мисля че са доста добри, но всеки може да иде и да си прецени магазините и без това не са чак толкова много в Елхово.
П.С. Памперси имат за момента само на Хъджис дано заредят и други.
Храни нямаше, но продавачката каза че планират да заредят скоро.
А и ми хареса че е свеж и слънчев магазина, приятно е вътре. Продавачката е любезна и си разглеждах спокойно целия магазин сумати време и все пак не успях да я нервирам, че напоследък има страшни продавачки дано първото впечатление не ме излъже за тази. Мисля пак да ида ако има нещо ще пиша. Айде стига че ферман стана.

Пишете и вие ходихте ли вече и с какво впечатление сте?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.