Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 12.05.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: axa]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 17:31



към АХА


ЗАЩО НЕ ГИ ОПИШЕШ ЕДИН ПО ЕДИН

ТО ТАКА ОБЩО КАЗАНО Е МНОГО ЛЕСНО



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: xaxa]  
Автормaмa 1 (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 14:50



слушайте майки

аз мисля че колкото повече магазини се отварят в града толкова е по добре за нас понеже имаме по голям избор

имам позната която също иска да отвори такъв магазин но неможе да намери помещение

нека има разнообразие

оставете ги намира хората да работят



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: мaмa 1]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 12:29



Именно за тва става въпрос,но на някои май не му харесва... Както и да е..
Сега в Хелената няма ли свободни помещения или наема идва множко,за друго помещение немога да се сетя в момента.Срещу сладкарницата имаше една козметика,но май са я взели,защото правят ремонт.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: axa]  
Автормaмa1 (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 14:27



мерси АХА
звъняхме по номера който е даден за помещението в Хелената,но помещението което и хареса на моята приятелка ,бившото на Караулана било предплатено за 3 месеца тоест и ноември включително.Мъжа дето ми вдигна каза че все още никой не е дошъл но неможе да го даде след като е взел 3 наема напред.Иначе да ти кажа наема е като навсякъде 500 лева,а ремонт няма да се прави.
Има и едно малко което дават за 200 лева но и е малко на моята приятелка,понеже иска да продава и играчки.
Нещо друго не се ли дава??
Наема да е до 500 лева.

Мерси предварително





Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: мaмa1]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.08 13:39



Привет на всички майки.
аз съм майка на 2 момичета и също ще направя коментар по темата понеже смятам че е добре да се знае какво , къде и на какви цени можем да намерим за нашите малки слънчица в нашия град.
Вчера и днес обикалям по магазините да търся якенца,обувки и дрешки за зимата.
ХАРЕСАХ НЯКОЙ НЕЩА В МАГАЗИНИТЕ НА ПОЛЯ И ИВЕТА.
Цените ме устройват.Поля има китайски обувчици,които не са лоши и са много евтини.
Ивета има хубави чорапки,чоропогашници,дънки,които са от 10 до 18 лева и са много хубавички.Има и сладки блузки за по малките.
После ходих до Караулана но там нещо не си харесах нищо.
Буболечето има хубави костюмчета за момченца ,но моите са момиченца


След това влязох в магазина дето беше на Гораличеви,но доколкото зная са го продали.
За съжаление там не видях нищо хубаво.
А и стоката е много стара,миналогодишни модели,а цените са най-високите в града.Едно дънки,което при ивета същото е 14 лева там е 22лева.Девойката дето продава естествено си хвалеше стоката,но уви .Все пак града е малък и не е трудно да се сравнят цените-хем скъпо хем няма качество но както и да е.
Имаше хубави якенца при Пенета,но ми се видяха малко скъпички.

Е това е от мене.

Дано съм била в полза.

Споделете и вие вашите впечатления за да ни е по лесно в избора



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: янa]  
Авторжyли (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 08:39



Здрасти на всички мами,

И аз пазарувах вчера.

НАЙ-ХУБАВИ дрехи има в момента в магазина на Ренета и мисля че са достъпни като цени.Има страхотни блузки и жилетки,много сладки като нашите дечица.
А най -ужасни пазарски стоки има в магазина срещу кафето на караулана-ДЖАМБО БЕБЕ,собственичката май се казва ТЕОДОРА.
По отвратителна стока не съм виждала.За цените нямам думи по скъпи от на Ренета.Да не говорим че избор никакъв,застояла стока от миналата година.
Някакви фалшиви китайски обувчици за 12 лева-същите ги има в книжарницата на Вълев за 5 лева.
Тия хора ни смятат за абдали.
Ивета и Караулана също имат хубави неша,но са по обикновени в сравнение с тези на РЕнета.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: жyли]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 12:32



хайде бе жули не се подгубвай толкова големите дрешки има два парцала на куп и като ги погледна ми приличат на втора употреба,а иначе не знае къде стъпва разби едно семейство и сега си вири носа но на какво отгоре знаем се поне



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: мaмa]  
Авторнopa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 16:31



бъдете обективни и честни във вашите изказвания

от седмица обикалям детските магазини да купя нещо за децата си и да ви кажа искрено не съм особено очарована
Или евтини дрехи като за социално слаби или няма избор.
В МАГАЗИНА НА Рени има хубави неща но малко на брой ,избор никакъв магазина е малък и няма място,може би затова не зареждат повече .
Харесах едно яке от Караулана и една рокличка от Поля.Това беше всичко.
Буболечето няма нова стока а на следващия магазин Джамбо Бебе мисля че е май Теодора е продавачката само дрехи с ужасно качество на високи цени.
А и избор никакъв.Дали има стока за 4000 лева.
Все се чудя на тези наши магазини.Искат да имат работа а не им се влагат пари за стока.
ДАНО ДА СЕ ОТВОРЯТ ОЩЕ ДЕТСКИ МАГАЗИНИ ЗА ДА ИМАМЕ ПО ГОЛЯМ ИЗБОР ЗА НАШИТЕ ДЕЦА.



Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: нopa]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 09:58



На Вашето мнение съм. Когато тръгнеш из града да купуваш дрешки за децата си опираш до пазара. Там пък всичко е под всякаква критика. Въобще града ни го замяса на село с един хоримак, в който има само продукти от първа необходимост. Дано някой от собствениците на магазини се усети и вземе, че направи едно хубаво зареждане - с качествена стока и няколко асортимента, както и номерация. В един момент ние се оказваме принудени да купуваме онова, което има - без значение дали ни харесва или е подходящо.





Тема Re: ДЕТСКИТЕ МАГАЗИНИ В ГРАДАнови [re: mama]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 12:45



качеството струва пари,това на всеки е ясно,няма как хем да е евтино хем качественно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.