Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 01.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Не Ви ли дразни......................  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:25



Елховци, не Ви ли дразнят схлюпените бараки и къщурки по околовръстното. Разни кошари и паланки, които всеки минаващ от там вижда. Едно време Чунчев беше решил да ги събори всичките, но така и си останаха заради отказ на собствениците. Няма ли възможност да се направи нещо по този въпрос. Виждам че тук влизат и пишат много общинари направете нещо вие сте тези които имате власт. Тези бараки създават лош имидж на града Ни. Всеки които минава по околовръстното ги вижда.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:34



Един от тях (с колибите) е мой съсед. Мисля, че Димитров се опита да ги махне, но доста от тях оспорваха заповедта му в съда. После не знам какво стана.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: знaeщ]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:00



На мене също ми е направило грозно впечатление този пейзаж около връстното. може би новата Ву управа трябва да предприеме сериозни мерки и да събори тези бараки.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: koмшия]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:33



Така като чета в този форум новата управа се саморазправя със старата. Явно бараките ще продължават да грозят града.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Авторюpиcт (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 16:01



Не става въпрос за това - знаещ казва, че някои от тези хорица с бараките са обжалвали в съда заповедта на кмета, с която се задължават да ги премахнат. А при нашата съдебна система, нали знаеш какъв цирк се получава. Не е толкова лесно да ги махнеш законово. И остава да разчитаме на "гражданската съвест" на тия баракаджии - все едно "да чакаш от умрял писмо" ?!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: юpиcт]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:55



Ами да се направи референдум. В закона нали има такава възможност. Да излязат всички елховци и да дадат своя глас. Така както бургазлии за нефтопровода. До кога ще търпим тези грозни картини около връстното.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:58



Оф, стига сте се излагали , бе хора - какъв референдум ви се присъни?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
Авторreformator (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 11:59



Не е необходим референдум това ще е грешно трошене на пари пак.Има си закони имаме си и наредба необходимо е воля за изпълнение и контрол от тези които ги оторизирахте да управляват 4 години. Да ще ги понамразят 30-40 дребни животновъда даже няма да гласуват на следващи избори за тях но града ще види че кмета и екипа му поставят едно начало на ред който трябва да се спазва защото всички ние освен права имаме и задължения към обществото към общината в която живеем.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: reformator]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 16:57



Правилно , хареса ми разсъжденията ти реформатор.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 11:18



Аз мисля че референдум е добра идея.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: мнeниe]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:54



Това което бушува в корема ти, мнение, не е мисъл-просто те напъва и трябва да отидеш до нужника. Мислите се раждат на едно друго място, но там колкото и да се напъваш, нищо няма да се случи, защото при теб аномалията е тежка и непоправима...
Като се върне Юри ще ти обясни и ще ти направи справка в българското законодателство, що е то референдум, кога се прави, как се прави и КАК НИЩО НЕ СЛУЧВА СЛЕД НЕГО, освен малко медийна, в случая форумна шумотевица.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Юpka]  
Авторcмeшko (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 17:00







Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Юpka]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 19:39



Абре, ти и тука ли си осрала, Юрке? Глъмичко си и глъмичко ще си останеш.Има олигофреноспециалисти в помощното ходи се прегледай при тях.Ще ти изпишат минерални бани в Наречен, тъкмо по пътя може да се срещнете с Юри оригинала. Чета, че той бил в Хисаря.тТам не е за тебе, много жега . Ще ти се откачат нервите пък и голям град, ще се изгубиш.А и много чужденци, току виж някой си паднал по хермафродити. Ех, ти анонимнико безличен.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
АвторЮpka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 19:47



Дай да се разберем П.- ти Пепо ли си или мнение?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Юpka]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 21:47



Te са двама различни, а аз съм третия Пепо има и още един дето е втория. И Има три мнения също различни. Поне толкова преброих де.А ти Юрке май си сама, всъщност не си сама, Пепо1 е прав, страдаш от шизофрения и се размножаваш според писачите тук.Колкото псевдонима се появят толкова и ти копираш, наистина си глъмичка и клониш към тежък медицински случай.Всички те разбрахме още преди една седмица коя си. Трай си дупе, че нали знаеш. Те ония двамата са на Златанов, ама аз съм тука. Забравих май си падаш по Юри, но той нещо не те разбра и избяга в Хисаря. Да беше си написала, колко си падаш по него той е мъж щеше да ти влезе в положение. Ама чак да му крадеш ника и да сереш навсякъде по темите му. Кой бил еди какъв си, еди кой си. Май тебе те напъват едни лайна отзад, да вземем да ги пробием ли. Да текнат по бързо де...............в кенефа имам предвид.Че май не остана тема свястна в този форум която не осра с твойта олигофренична мисъл. Ходи да гледаш децата си, ако ти е скучно. И не забравяй да наглеждаш мъжа си, че нещо тръгнал в едни чужди посоки. Ами като се задява жена му по форумите с чужди мъже.Айде умната и не забравяй, аз съм тук и те наглеждам.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Pepo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 15:14



Като ви чета уж повечето сте с претенции ,а се сипят едни обяснения кой кой бил, едни заплахи и закани. Това ли е целта? Темата беше за бараките край околовръстния път. Апропо, сетих се че имаше идея за кръст там, но нещо позаглъхна?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Miro]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 16:54



Прав си Миро. Тъкмо някой започне хубава и смислена тема и се появява една Юрка която оплесква всичко. Хем без мнение, хем се лигави с хората които пишат. а темата си беше хубава и смислена. Тези бараки загрозяват околовръстното.А за кръста какво е било , имаш ли идея.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Miro]  
Авторчyжд (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 17:18



Няма да имате кръст в Елхово. Инвеститора и кмета Ви нещо не се разбраха и кръста тръгна за Болярово. Прав е човека. Пари хвърля. Дарителството е сложна работа, както да можеш да дадеш, така трябва да можеш и да вземеш. Не ви завшждам с този кмет. Голям мъка ще се мъчите още три и половина години.





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
Авторmnenie3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 20:18



Браво на инвеститора, че правилно е преценил потенциала на кмета ни. Тежко ни наистина за следващите 3 години.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано07.07.08 15:56



Мисля прословутия кръст е по желание на двама големи ЕЛХОВЛИИ,и мисля нещата опират до процедура.
Не съм наясно много с нещата ,но съм убеден че над Елхово кръст ще има.
ХРИСТИЯНСТВОТО ТРЯБВА ДА ВЪЗКРЪСНЕ У ВСЕКИ ЕЛХОВЛИЯ И ДА ВЪРНЕМ ВЯРАТА В СЕБЕ СИ И БЛИЖНИЯ.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 17:40



И на мене ми хареса идеята за кръста. Жалко, че не се получи.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Авторчyжд (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 17:44



Споменах, че няма да има кръст. Научете си подробностите сами, но в Болярово върви процедура, изчистват се проблемите по проекта и вероятно до края на лятото ще започне изграждането. Божа работа е тази и вие сте недостойни да имате дори символа на християнството. Замислете се, огледайте се... Колата ви лети към пропаста и май спиране няма. Като гледам и какво сте избрали за кмет и за съветници... изгонени даскали, бивши военни, ФЧК то с кучетата... един не става. Толкова сте зле, че вързано куче ще ви охапе, готов кръст загубихте. След три години и табелите на града ви няма да ги има.





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 17:52



Що не си гледаш боляровската мизерия, ами си седнал да се правиш на интересен. И къде ще го сложите този кръст- на пътя за Мамарчево??? Дарителят на кръста е елховлия и е категоричен за мястото, така че не се бъзикай повече, ами се радвай на боляровската ви "идилия"!!!!!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Miro]  
Авторчyжд (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 18:06



Не съм от Болярово, но ме е яд за случващото се в Елхово, а вие си помнете думите, аз ще съм на откриването на кръста в Болярово... Да ме подсетите какво ще се открива в Елхово? Да бе черноземския мост след 5 години...





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 18:14



Да не забравите да поканите "чужд" на откриването в Елхово. Щом не си от Болярово, а си навътре с техните работи, и те боли за Елхово, защо си "чужд"?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Miro]  
Авторao (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 07:12



Бе, хайде да си ходи чужд от където си е и да не се бърка в нашия форум - всяка жаба да си знае гьола!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Автор ioancheto (непознат )
Публикувано08.07.08 16:27



Не Ви ли дразни............................ТОЯ ТЪП ФОРУМ!





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: ioancheto]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.07.08 15:12



Както забелязвате тук повечето неща изписани са врели не кипели от знайни и незнайни мислители и драскичи,и макар позитивизма да е малко все пак е добре човек ,който и да е да изкаже мнение и психически да разтовари ,макар и анонимно , така ще се научим да говорим това което мислим и дано някой ден го изкаже и на глас без каквито и било притеснения.
А относно прослувутият кръст,мисля такива неща се поставят на видни места, а то на Болярово какво му е видното .А , да сетих се след някоя и друга година ще са към община Елхово.
А мястото на нашият кръст не е случайно мисля, най-важното е че ще се вижда добре от околовръстното ,а това има конкретен замисъл и смисъл,не смятате ли?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 18:54



Дано..................



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Pepo]  
Авторчyжд (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 22:11



Бе хора не четете ли? Проверете това, което ви пиша не се надумвайте с мен. След три дни ще ви кажа и следващото нещо, което ще загубите... Не го правя от злоба, а за да се замислите и да си подредите нещата. Не, че е възможно де... Вие избрахте...





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
АвторMapcи (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 22:41



Няма по-големи неверници-атеисти от жителите на Болярово, затова да им сложат не един , а два кръста! Дано това да ги направи християни! А при нас положението е толкова зле, че и господ не може да ни помогне!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mapcи]  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано10.07.08 13:51



Не съм съгласен Марси с теб,ние сами можем да си помогнем в нашите възможности е необходимо е само ЖЕЛАНИЕ и постоянство.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: чyжд]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано10.07.08 14:19



Уважаеми съграждани ,с ужас разбрах,че чуждият е абсолютно прав ,за наше съжаление. За това стягайте се!!!
Какво точно съм разбрал от първа ръка.- Нашият многоувожаван кмет не проявявал абсолютно никакъв интерес към предложения и проекти от такъв характер.Но защо предусещам,че момчето се дразни от всичко на което предходящият е учавствал в полагането на основите.
Смятам ,че така не може господин кмете! Нищо не ви дава право да се държите по този инфантилен начин.Постът ви предполага да превъзмогните всички свои комплекси и да направите всичко възможно за благоденствието на това градче.
Този кръст му е точно там мястото!!!
Съжалявам ,че общественото ми полужение не позволява да обединя хората около тази идея и да ви пренудим да довършите започнатото.
Този симвул е нужен на града!!!
Задействайте г-н Кмете, г-жа Зоя Димитрова да си свърши в най-кратък срок работата по уформяне документите за промяната на статута на парцела.Възлагайте работа на добър архитект и напред, на пролет за ВЕЛИК ДЕН да се поздравим с нещо добре свършено.
В противен случай Господ няма да стане каил за всички ваши начинания,дела и стремежи, а от това ще страдаме ние , а вас ще забрави ,ще ви сочим с пръст и ще потъните в забвение!!!
Младо момче покажи ,че си българин и християнин!!!СЪБОДИ СЕ,ЗА ДА НЕ ТЕ СОЧАТ И ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: reformator]  
АвторMapcи (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 16:14



Има една реклама, която напомня,че нещата ще станат, но трябва и акъл. Дано днес управляващите да намерят в себе си здрав разум и направят нещо за града ни, за днес живущите тук, а не само за починалите почетни/но пак не за всички почетни/ граждани.
А ние останалите простосмъртни-ще чакаме с християнско търпение и любов да изтече този мандат!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 08:24



Няма да се събуди Киров. Дълбокия политически сън е перманентно състояние на неговия дух. Кръст за жалост е необходим на елховлии. Не само като християнски символ, но и като символ на прочистване на нашия дух и възвръщане на нашата изгубена вяра. За справка: За своите два мандата Димитров три пъти направи ремонт на църквата, като символ на града Ни. Зная че някои ще кажат, че сигурно за да си изкупи граховете. Едва ли. Просто като всеки христоянин Димитров съзря в църквата обединител на вярата и духа. Не Ви ли е хубаво, когато на всеки религиозен празник всички се събираме там.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: мнeниe]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано11.07.08 15:03



До скоро не смятах ,че трябва да ме дразни това и онова в бездействието ,по-скоро мудността на градоначалникът наш,но с времето търпението се изчерпва като виждам ,че еродираността ,дипломатичността и експедитивността дори и не се появяват от някъде .Как я смята този човек ?
Та той се е затворил в себе си ,ръководи се от някакви непонятни правила типични за човек с тесен кръгозор.С това догматично мислине до къде ли ще я докара? Как смята ,че ще обезпечи доверието на хората?
Вече напълно съм сигурен,че този човек няма качества за заеманият пост.
Но въпреки всичко ,все таки основните направления се движат.Постигнатите резултати и обезпеченост явно са добри.Възможнали е такава автономност в едно управление ?Как се постигат тия параметри?
Явно съществуващата инерция си има някакъв двигател.Успокоаващо ли е това или дразнещо? Накъде и как вървим? Та нали администрацията не работила и била некомпетентна!До кога ще се препъваме и ще се бием в гърдите без да имаме конкретни заслуги? Нека истината блесне господа!
Ако ли не ,тя рано или късно ще ви плесне!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Автормнeниe 8 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 17:43



А Вие guld имате ли качества за поста който заемате?Разбрахме от преден Ваш пост че имате високо обществено положение как сте го заели ако може споделете.Иначе анонимно може почти всичко само онзи отгоре гледа и отрежда....





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: мнeниe 8]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 21:29



Като гледам стила и начина на поднасяне на информацията,считам, че човека е доста ерудиран и напълно наясно със ситуацията.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: мнeниe 8]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано30.07.08 14:00



При други обстоятелства ,бих ви отговорил с най-голямо удоволствие в прав текст,но имайки в предвид обстоятелствата смятам ,че не е редно.Но пък бих ви осветлил за ваше успокоение,че имам най-висша обрязователна степен , професията ми е призвание, но за жалост занимавам се само в свободното ми време, но пък то е доста , нещата са вълнуващи и бих казал професията ми е хоби.
Защо не работя ли? А ми защото не удобрявам обществените порядки на слободия, а компромис със съвеста си не правя.Но все таки мисля допринасяме нещо за общественото развитие,а може би и повиче ,но това само времето ще покаже.
А може би болшенството от нас са се родили твърде рано!?
НО ЩЕ СЕ БОРИМ!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 21:13



guid, внучката ми разсъждава като вас. Ще споделя това, което казвам на нея за да не се обидите лично: Ако аз съм с най висша образователна степен, ако съм си платил от джоба за да я завърша, не мога да си позволя да имам високи лични изисквания. Няма начин, някой сериозен и добре плащащ ръководител да ви вземе от университетската скамейка и да ви даде високо платена, престижна и удовлетворяваща личното ви его длъжност. Пиле шарено - казвам на внучката си - ще целунеш хиляди тъпи задници докато докажеш, че си голямата работа... В противен случай си оставаш млад, после остаряваш мрънкалник, който и едно дърво не е оставил след себе си. Всеки нискограмотен, гурлив плочкаджия има правото да те заплюе, защото дори и след като си отиде от този свят той, ние ще тъпчем по плочката сложена на чаршията от неговите ръце. Това скъпи ми приятели е голямата работа - камъните, по които някой ще върви след нас.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 6666]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано31.07.08 22:57



Принципно отценям високо мнението ви, и съм съгласен че това е грозната реалност ,но явно съм грешно разбран. В моя защита , не съм се жалвал че съм неотценен,а по-скоро че не заработвам задължително професията си .Да тя ми е хоби и не спирам да се развивам бидейки актуален, дори новатор.Доволен съм от признанието на хората ,но не смятат за сега да бъда задължително обществено полезен , а само по моя преценка. И знайте това е постигнато с огромен труд и лични средства.Решението ми принципно е, да бъда полезен на хора уважаващи първо себе си и знаещи как да си подредят живота и особено свободното време.
Разбира се дразня се от повечето неща които се случват бавно и неправилно в живата ни ,но какво да се прави в България е така.Няма принципи и морал и за това ни е такъв халът- Стремим се към яйцето , а не помисляме ,че дупето е тясно.И така ще е ,докато умните се спотайват набедените ще се въздигат и подуват от самозабрава, а народа страда ли страда от собсвената си глупост.
Но, така ли е в нормалните общества?
А за младостта си , отцених изчакването е най- големият и враг. Абе изглежда неразбирането си е до човека и си остава проблем на взимащият се на сериозно,но не е ли нормално ,до кога с тая клоунада.
Доволен съм от живата си и се опитвам да се занимавам с неща които ми доставят голямо вътрешно удоволствие, пък и се печели добре.
Всичко е въпрос на традиции,постоянство и възможност да обновявяш собственият си капитал,пък то признанието виж че дофтасало пък и в комбина с щастието.
Най-важно да сме здрави! Желая го на всеки добронамерен ,трезвомислещ и неплагеатсващ човек.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 14:06



интересно... Добре, да предположим, че има няколко нормално мислещи човечета, които биха си загубили времето да правят нещо за града си и не са решили да откраднат непремено??? В случая имаме добра стока примерно... Какво правим? Искаме да я продадем, да я запазим като музеен експонат или не сме сигурни в качествата на стоката си и оставаме да си говорим празните приказки тук и да чакаме някой да избере друг, който пък може би можел да ни оправи??? Ето харесва ми начина ви на мислене, има и доста други хора, които не са тук за да се дразнят или да търсят клюките... Давайте да видим какво не ви харесва, как бихте искали да го видите, а акъл на кмета да даваме - умряла работа... Сигурен съм, че ще намерим 10 важни неща, които желаем да се случат в този град и някой, който има ясна представа как може да се случи това. После ще му дам пари да го свърши...





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 6666]  
Автор guldi (непознат )
Публикувано01.08.08 23:19



Слушайте уважаеми,защо долавям нотка на височайш поглед ли наблюдение из висините.Слез бе приятел на земята, бъди поне веднъж искрен и недей с тази нотка философска, и махни го този показалец!
И какво изкаш да кажеш с тези музейни експонати, и в какво си готов да плащаш за идеи?
Сигурен съм ,ако застанем очи в очи изумлението ще е пълно.
Какво изкате да се случи хей така? Започвате да се повтаряте, само имената са различни.
Малко са хората тук които истински обичат родното си място и гледате все навън, а то там е същото.Мнозина елховлии съм виждал в големият град и мога да ви уверя ,че и там се оглеждат в неизвестното.Личат си ,че не плуват в собствени води.
А виж, професионалистите са друго нещо,те винаги се пускат из дълбините и винаги изплуват на повърхността, за да сверят часовника с хоризонта и слънцето. В това мисля се крие кармичността на всеки и мястото където живее.
Вие какво очаквате някой от вън да дойде и да ви оправи леговището,ами няма да се случи.Дупенцата сами трябва да си бършим , а фаянса с препарати по наш фкус и предпочитание на ароматите, а иначе нужникът си е нужник.
Първата ми идея е всеки да се зарови в собсвенните си нещица и да направи така , нещицата да се превърнат в проекти в които всеки добър предприемач да пожелае да се включи. Мисля не е кой знае колко идеалистично.В крайна сметка Китай завзе света , а в Елхово има можещи.Как да ги познаем?!

Редактирано от guldi на 01.08.08 23:25.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Автор dokk (непознат )
Публикувано15.08.08 09:27



Привет на всички
Не мислите ли че за пореден път оцапахте и до не узнаваемост ТЕМАТА КОЯТО Е ПУСНАТА
Мисля и е редно да се пише по това за което е въпроса стига с това не уважение към всички теми ами пускайте ги във ваши постове зашо обърнахте нещата в друга пусока или тук на някого не му изнася това за глупоста и мизерията която гледаме всеки ден по Околовръсния път
И на това има решение всички сме пътували из европа и сме виждали как са ОБЕЗШУМЕНИ ТЕХНИТЕ ОКОЛОВРЪСНИ МАГИСТРАЛИ СЪС СПЕЦИАЛНИ ШУМО ИЗОЛИРАЩИ ОГРАДИ
Това е решението и е най правилно Тогава нема да се виждат и грозотийте от пътя



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: dokk]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 17:37



да това е хубава идея и е вярно,но аз искам да споделя и още нещо - мръсотията в града ни.
Много ми се иска когато някое дете яде нещо и пусне книжката на улицата майка му да го накара да я вдигне и постави в кошчето за боклук ,така ще му стане навик.
Много ми се иска също градинката пред църквата да се разчисти/е тя беше почистена малко/тези боринаци да се изрежат дори и дървета/ ненужните/да може хората от друг град не да питат къде е етнографският музей ,а да се вижда , той е все пак гордост за града ни.
Много ми се иска да има осветление по улиците нощно време, а не да е тъмница ,а в същото време когато е още светло крушките да светят и т.н. ит.н.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: poни]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 18:38



в момента чистотата в града е под всякаква критика,направо се притеснявам да не плъзне някоя зараза от тези преливащи казани и кошчета за боклук!Никога не съм виждала Елхово толкова мръсно





Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: val]  
Авторirra (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 19:07



Съгласна съм че Елхово никога не е било по мръсно колкото е сега.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: irra]  
Автор doktora2 (Dok)
Публикувано16.08.08 12:36



РОНИ
Дървета та са нужни и не е редно да се изрязват това че не се виждал музея ми глупаво е все пак да унищожим нещо от природата за да се вижда музея
Не е ли по добре да има повече карти на града поставени на тъбла на възлови места в града отколкото да затриваме природата



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: doktora2]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 12:50



ЕЛХОВО НЕ Е МИЗЕРЕНСЕГА

ЕЛХОВО Е КОЧИНА
ЕЛХОВО Е КРАВАРНИК И ОВЧАРНИК
КАТО КМЕТА
НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ БЕ кмете

ТИ ГДЕ ЖИВЕЕШ

ТРЕВИ ,ХАРТИИ МИЗЕРИИ ,ЛАЙНА,ФЪШКИИ,КУЧЕШКИ ГОВНА,МИРИЗМИ
ТО В СЕЛАТА Е ПО ДОБРЕ
НЯМАМ ДУМА ДА ГО ОБИДЯ
НЕ ЗАСЛУЖАВА И ПЛЮНЙАТА СИ ДА ХАБЯ ЗА НЕГО



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 123]  
Автор265 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 12:55



Не се ядосвай 123,
не си хаби нервите за този овчар
Той може би трябва да си смени диоптъра на очилата
А и няма обоняние от овцете дето са му го претъпили с годините

Просто не беше за кмет
Жалко че времето не може да се върне
То е пародия на община

Изгонил и паската.Човека с байпас без работа иска да го умори
Молил го ревал му ама то дюбюл



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 265]  
Автор71 (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 22:50



Някои наясно ли е за това рещение на общинския съвет?
112/10/4/ Общински съвет-Елхово:

1.Изменя решение 93/9/1/ по т.2 за отдаване под наем на общински имоти ², ²² и ²²² зона, с изключение на общинско празно място за монтиране на гаражи , като в частта “плюс 10% от минималната работна заплата” става “плюс 5% от минималната работна заплата”.

Базисните цени за отдаване под наем на общинско празно място за монтиране на гаражи се изменят при годишна база:

· за ² зона – 50 % от минималната работна заплата;

· за ²² зона – 40 % от минималната работна заплата;

· за ²²² зона – 30 % от минималната работна заплата;

2.На основание чл. 37, ал. 3 и чл. 39, ал. 1, т. 4 и ал. 2 от Закона за нормативните актове задължава председателя на Общински съвет да изпрати приетите изменения за обнародване във вестник “Елховска дума”.

Аз се опитах да получа инфо. от Методиева,а тя ка то ми се развика мале...
И накрая разбрах,че наема ще да ми е 120/150 лв. годишно.А как ще ме накарат да платя като зная,че в центъра наема за гаражите не са плащани от години.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 71]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 08:30



А, не Ви ли дразни, че в 21,15ч. уличното осветление още не е пуснато и по улиците на града е тъмно като в рог? Ало, Кмете, слез на земята - и от крушките ли ще икономисваш?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: XX]  
Автор71 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 12:25



Ама той нарочно не пуска осветлението за да не се виждат боклуците натрупани по тротоарите и около контейнерите. Ама така е.Леонид му строи вилата и не му остава време да нарлави организация да се изнесат боклуците от Елхово.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 71]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 12:53



О горкия той да му имам проблемите! Къд е тази "виличка"



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 71]  
Авторapolo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 22:47



Сериозно ли е това, че Леонид му строи вилата на кмета?И къде е тази вила, я ме светнете и мен?Много бързо изкара парите Киров, кога ги направи, че и вила да строи?До скоро от цънцърлък кафе не пиеше, сега го гледам че се заседява по кафенетата...за да е "сред хората"или кьорсофра-кой знае...А града ни наистина е в окаяно състояние.Осветлението се включва много след като е станало тъмно, в 12 часа вече никакво го няма, в 5 часа сутринта е същото, а хората тогава отиват на работа.Няма ли някой от тия, от които зависи да стане в пет часа и да види какво е, та да се сети да направи нещо по въпроса.Едните му голи обещания на Киров, нищо друго!!!И като се вижда че ниощо не става намя ли малко доблест в този човек да се махне, та трябва ние да му сърбаме попарата от некадърността му, която е очеизвадна!!!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: 71]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано22.08.08 15:31



Прочетох мнението преди време и първосигнално се вбесих.Но след кратък размисъл и бегли прости сметки констатирах ,че става въпрос за някакви 10лв. месечно.Та това е смешно съграждани.Живота е скъп!
Среднастатистически гараж мисля е 3 на 6 метра,общо 18кв.м.
Чия е собствеността върху която сте разположили собствената си гаражна клетка?......На общината.
Ако бяхте вие собственик ,интересно ми е каква сума бихте пожелали за наем,и нямаше ли да поставите клауза за актуализиране според инфлацията и т.н. и т.н..
Да управляващите в този град са постъпили по-скоро социално-прагматично като поставят цена за наем 0,55лв./кв.м. месечно за гаражна клетка,която някой е поставил без да ги пита и където му е удобно.А не помислихте ли за нарушаването на инфраструктурата и евентуално за санкцията на която подлежите.Та после гаражите били парлива тема.Да такава ще да е ,докато има кой да се съобразява с нашите капризи и не до там правилна позиция за общо ползваните пространства .
Би трябвало не да узаконяват по тази начин неправомерно настаняване ,а да държат тарифата за кв.м. в града да е една, а именно мисля някакви 3лв./кв.м.,т.е.54лв.за гараж/месечно.И още повече в някой големи градове в страната постъпиха по-радикално-уведомление за собствен демонтаж на тези съоръжения,в посочен срок,след който общината ги демонтира за сметка на собственика.Така бетонна гаражна клетка от 800 лв. на времето се продаваше за 40,но да изчезна от място.Така хорато почистиха терените си , и в същото време въпреки руптаенето гласуваха за същите които им разчистиха градовете по този на пръв поглед радикален ,но законосъобразен начин.

Редактирано от guld на 22.08.08 15:33.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: guld]  
Автор71 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.08 23:09



Шегувате ли се това е Елхово.Повечето гаражи са на възрастни хора,които ги ползват вместо мазета.Ами блоковете на които се пълнят мазетата не по вина на собствениците,а на старата канализация.При всеки дъжд има по половин метър вода и мазетата седят неиползваеми. Ами да ми платите моя а.С какво аз да го платя.Или да си искарам бурканите и дървата на улицата.Говорите за големите градове, а тук какво с какви пари да го платя и не само аз.И друго,аз надежният платец нарушавам инфраструктурата.Вчера минах покраи махалата и видях ,че игрището се ползва за паркинг.Ами тези които и до ден днешен не си плащат и тези суми.Да минат и да ги опишат.Аз лично ще платя когато и тези около мен сключат договор за ползване.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.09.08 17:56



вече цял месец ако ли не и повече е разкопано в центъра до бирарията,всяка сутрин общинарите минават покрай този насип и куп павета ,но на никой не му прави впечатление,деца се спъват пък и възрастни
господа общинари наканете се най-после да оправите стореното от вас
МНОГО Е ГРОЗНО И КАТО МИНАВАМ ВИНАГИ СЕ ИЗНЕРВЯМ НИМА ВИЕ НЕ ГО ВИЖДАТЕ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.