Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 18.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови  
Автор Aleksandrov (непознат )
Публикувано04.06.08 23:55



От мнооого сигурен източник в районното научих,че наскоро овчарчето Калитко(по прякор:"КМЕТА") е подало жалба в РПУ Елхово за системен телефонен тормоз от лицето А.А.Въпросният господин,доскоро изпълняващ длъжността"регионален координатор на КНСБ" бил недоволен от ползвалите услугите му по време на местните избори сегашни ВластИмащи и бидейки безработен към настоящият момент се преквалифицирал от защитник на Онеправданите пролетарии в телефонен терорист.Същият редовно прозвънявал на GSM-a на човека с Тоягата(даже и в малките часове) и нарушавал тежкия Му кметски сън.На злосторника бил съставен констативен протокол,в който той(за свое оправдание) отбелязъл,че безпокоил Първия в Общинската администрация воден единствено от патриотични подбуди за които времето било без значение.Да,ама ответника не му го вдигал(телефона) което си било за негова сметка.Пукнах се от смях,докато четях този памфлет и реших да го споделя с вас





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: Aleksandrov]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано05.06.08 06:53



Опази на ГОСПОД Че кмета сегашния не го остави въпросния АТАНАС В Общината нямате си на идея колко глупости могат да вършат простите хора
А относно изборите несъм сигорен с какво му помогна на Киров освен да всява неразбирателство и смут глупости и ред други простотий в Щаба му добре че на време го разбра

Ако не го познавате не знаете каква досада е този ми ти Атанас Какво да прави човека телифония си номер ли да сменя заради него АЙДЕ СТИГАСМЕ ГО ОБСЪЖДАЛИ ВЪПРОСНОТО ЛИЦЕ аТАНАС ПРОСТО НЕ Е ЗА ТОЗИ ФОРУМ
МЕСТОТО МУ Е В НЯКОЙ ДЕТСКИ ПАР ДА ПРАВИ СНИМКИ ЧЕ УЖ ТОВА МОЖЕШЕ ДА ПРАВИ МИСЛЯ САМО



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: Aleksandrov]  
Авторпoлицaй (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 09:36



Александров, Александров???!!!!!
Да те светна, че РПУ е институция, в която се оплакват и ВластиИмащите. И те са ХОРА!! А Кмета дали е Овчар по прякор или на дела, какво ти влиза в работата? Явно човекът е човек от НАРОДА. А това, че го наричате всички тук ОВЧАР, а въпросният Синдикален Атанасов го титулува и Калитко, е въпрос на ЗЛОБА и НЕЗАДОВОЛЕНИ АМБИЦИИ.
Полицията е за това, да се жалват хората. Нима е лошо, Киров да се оплаче от тормоза на Атанасов? Че да не е по-различен от нас Кмета? Е, той може и да е Овчар, а ти какво ли умееш? Аз знам!!! Да събираш клюки и да плюеш тука! Знаем те и тебе, как кършиш ръце пред Калиткото и му се молиш в кабинета за ...

- знаеш за какво, нали? Смелост се иска да кажеш в очите на човека какъв е, ТИ Я НЯМАШ. Хайде стига вече с тия ПРОСТОТИИ.
зНАЕМ И КОЙ ТИ Е сигурния източник!!! епитетите и определенията за хората, също са предмет на полицейски надзор!! Така, че УМНАТА !!
За какъв патриотизъм у Атанас може да се говори? Просто е смешно това.



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: пoлицaй]  
Авторrevolta (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 10:09



Доколкото ми е известно, така наречения А. А. и в момента си изпълнява длъжността Регионален координатор на КНСБ, така че си има правомощията да търски господин К, доколкото ми е известно даже и като обикновен гражданин има правото да го потърси, а всякаква среща му е отказвана. Така че истината има много лица, дали звъни и не му вдигат, или му отговарят и той мълчи е въпрос на който може да отговори само полицията, ако си направи труда да провери телефонните сметки на двамата абоната ... не виждам защо да не може да се говори за патриотизъм, за човек който защитава работниците в спорове с работодателите ... А относно предизборната кампания смея да твърдя че стратегията и голяма част от организационната работа беше организирана от въпросния А. А., както и самия аз съм ходил поне два-три пъти да оправям повреди по нужните за кампанията компютри "в името на общата идея", което означава че за това не съм взимал хонорар, по молба на въпросния А. А. ! Да не говорим за дизайна и направата на всички предизборни материали, което също е дело на А. А. В крайна сметка нещата все повече и повече се забатачват ...



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: revolta]  
Авторпoлицaй (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 11:56



нормално е всеки да търси г-н Киров! И аз съм го търсил, но не системно, през 20 минути..и то след полунощ, в малките часове. Прав е човека според мен да се оплаче. След като Атанасов го е търсил по работа, да го потърси на работното му място, а неговото системно звънене по моб.апарат е вече тормоз. Та Киров доколкото зная има семейство и деца. Атанасов няма ни едното, ни другото и едва ли знае, какво е тел.звън да събуди спящото ти дете. На никого не би било приятно! Аз също бих се оплакал за такова нещо!
Не прави чест на колегата ми, който е преекспонирал нещата и е направил едно човешко оплакване в КЛЮКАРСКА НОВИНА тук.



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: пoлицaй]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 12:38



ЗАЩО ВСИЧКО В ТОЗИ ГРАД СЕ ИЗОПЪЧАВА. ВЪПРОСНИЯ Г-Н АТАНАС ДОКОЛКОТО ЗНАМ НЕ Е ОТ МУШЕННИЦИТЕ В ЕЛХОВО И ОЩЕ ПОВЕЧЕ С КАКВОТО МОЖЕ Е ПОМАГАЛ НА ВСЕКИ КОИТО ГО Е ПОМОЛИ С ЕДНА ДУМА СИ ВЪРШИ ЧЕСТНО РАБОТАТА НА КОЯТО Е НАЗНАЧЕН.НО НИЕ ЕЛХОВЦИ НИЩО НЕ ОЦЕНЯМЕ САМО ПЛЮЕМ КОИТО НИ ПАДНЕ
ТОЙ НАИСТИНА СВЪРШИ ДОБРА РАБОТА ЗА НАЗНАЧАВАНЕТО НА КМЕТА НА ТАЗИ ДЛЪЖНОСТ И КАКВО СТАНА ,ТОЙ КМЕТА ДА СЛУША ТАЗИ МУШЕННИЧКА ЗОЯ ,КОЯТО НАЙ-ВЕЧЕ ИСКА ДА ГО ОЧЕРНИ ПРЕД ГРАДА НИ, ИМЕННО ЗА ТОВА МОЖЕ БИ АТАНАС МУ ЗВЪНИ И ИСКА СРЕЩИ С НЕГО/НО ГЛАС В ПУСТИНЯ/ДАНО НАЙ-ПОСЛЕ РАЗБЕРЕ КОИ МУ СА ПРИЯТЕЛИТЕ И КОИ ВРАГОВЕТЕ ДАЙ БОЖЕ ИНАЧЕ ТЕЖКО НИ ГРАЖДАНИ



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: пoлицaй]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 19:33



а що се отнася до АА, зь мен той е един ...Просто нямям думи!!!!
Щом един човек може да задгърби дългогодишно познанство и приятелство за една простотия.... Не ми говорете за него! За него приятел е само този, който му върви по гайдата и винаги се съгласява с него- също както при ТАТО



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: 666]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано06.06.08 07:24



Привет
А бре вие какво правите бре щоне вземете да спрете да говорите глупости знаете ли ако един такъв фотограв като атанас беше в общината какво щеше да е не а много плещите
бил се жалвал Киров
мисля че всички знаем какъв е реда по който човек може да отиде при един кмет
а аз не зная Кмета да е отказал на някого среща освен на въпросния фотограф АТАНАС
КНСБ МИ БИЛ ЧЕ ЗАТОВА НИ Е НА ТОЗИ РЕД ДЪРЖАВАТА ОТ ТАКИВА КАТО НЕГО
и СПРЕТЕ ДА ДРЪНКАТЕ НА Кмета ДА НЕ КАЗВАМ КАКВО ЧЕ Е СРАМОТА
знаемги всички тези разбирачи дето сега преказват
а по време на избори гледат на къде ще духне ветреца
Спрете че е срамота
нека ползваме този Форум за истински неща
а не за клюкарник





Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: Aleksandrov]  
Авторпeй cъpцe (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 13:02



Що за неблагодарност от страна на Кмета към въпросния Атанас.Аз не познавам кмета ,но познавам другия и смея да твърдя ,че е коректен и етичен в отношенията си с другите.Даже прекалено,че да си помисли кмета ,че е и простак.Защото ако забравяш или както в случая ,въобще не оцениш стореното добро ,първо като човек ,а по-после и като кмет за какви човешки ценности можеш да претендираш.Ако не беше Атанас и още няколко други като него Киров нямаше да бъде кмет.На всички беше ясно че чучуло да бяха издигнали от ГЕРБ щеше да бъде избрано.Нима не му е ясно на Киров,че хората от Елхово гласуваха на изборите за Бойко Борисов и идейте му,че ако
след четири години има нови избори ,тогава ще се гласува за личност от ГЕРБ или някоя друга партия и това в никакъв случай няма да бъде той.Тази грешка да загърбиш хората,които те направиха кмет допусна и Димитров /бившия кмет / във втория си мандат и си отиде.



Тема Re: овчарчето Калитко се жалва в РПУ-тонови [re: пeй cъpцe]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 18:18



Бре, бре, бре... щом и на това подобие на човек се обръща внимание тук, не се сещам до къде ще стигне този град?
Приятели, моля ви пишете за реката, за гората за дупките по улиците, но не и за грешките в природата. Оставете АА с петнадесет годишния панталон и черно под ноктите да си живее спокойно живота...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.