Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 20.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Животните в Елховонови  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 12:47



аз искам да обсъдим този въпрос,може ли в един град да се разкарват коне ,магарета,кучета и още някой други животинки.Не съм против тях, но как общината допуска да ходят така из града ни и то в центъра.
Няма ли отговорник които да санкционира собствениците,та ние нали сме уж в европа вече.
Аз мисля ,че сигурно има ,но е по-лесно да си седиш на бюрото на топло да си получаваш заплатичката и еб......съм ма.... на всичко,защо да си нарушават рахатлъка.
Та нали и животните са защитени и те трябва да се разхождат, пък знаеш ли може те да видят какво става в градчето ни да оправят нещо, защото ние по-висшите от тях не виждаме нищо, нито че боклуците стоят по една седмица в кофите и вунят,че се разхождат животни в центъра и серат където им падне,че мръсотията по улиците е голяма.
А като казах за мръсотията по улицата, та нали плаща държавата на тези безработни ,защо не полагат поне малко труд за да си заслужат парите,впрочем те пометват по малко ,но пак няма контрол.Спирам защото написах много ,но защо ли .????
кучетата лаят керванът си върви



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 13:03



аз пък искам да питам кмета нещо
Г-н кмете, добре зочнахте с освежаването на центъра по точно градинката пред църквата,но защо всичко свърши преди да приключи?
според мен където и да съм хидила никъде не съм видяла скамейки на тротоара всички са сложени в самата градинка.Тези гомеми дървета пред църквата не трябва ли да се отсекат ,че да се вижда по добре красивата ни църква,да се обиколи с чемшир като жив плет и т.н.Нали имате специалисти в озеленяването,те нямат ли малко фантазия/поне за това не се искат много средства/безработни дал господ иска се инецатива само/или те само знаят едно и също смяна на цветята в градинката пред кафето и паметника като роботчета са.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 13:04



Нона.има назначен човек в общината за да отговаря за безпризорните животни и кучета.той е комшия на кмета.едно пиянде,което по цял е нагъгано и виси на покер автоматите.това са кадрите на кмета.а ние нека се възмущаваме.кметчето си седи зад бюрцето,лафи се със секретарката и хич не му пука за неуредиците.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 13:34



споко..цифровия..остави Кмета да си свърши работата...ще се приема Наредба за безпризорните животни..както е по закона и ще се изгради приют за такива животни..апропо..Кмета в момента не е зад бюрцето...а за одобрение на поредния си проект...в София...така че не плюй като не знаеш...



Тема Re: Животните в Елховонови [re: oз]  
Авторemo64 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 14:31



Съгласен съм за безпризорните животни.Не може в центъра на града да се разкарват безстопанствени кучета котки и магарета с каруци. А ти последната/ия/, от къде си толкова наясно къде е кмета. Какъв ще е новия проект . Искам да чуем. Защото ако ще е поредната говорилня за кефа на експертките, аз лично не виждам голяма файда за гражданите на Елхово от него.Така че ако наистина искаш да милеем за новия ни кмет светни ни по въпроса за новия проект да добием представа. защото от последния както0 се разбра детски учителки и културтрегери са ходили на екзкурзия в Одрин за да разглеждат шивашки цех. Те ли ще са новите шивачки на тоя град или бизнесмените. Ако можеш да ми обясниш този последен парадокс в нашия град обясни ми го и ще спра да се заяждам с общинарите. Ама не виждам как ще ми обясниш. Учителки на воаяж в Одрин, в компанията на кмета да разглеждат шивашки цех и някакви други фабрики. Че се снимали и за смомен да ги видим кой са. Ей това чудо искам да ми обясниш. Цитирам официалния преслист на общината:
Изпълняващият длъжността кмет и неговите заместници, както и директори на дирекции е разисквана структурата на администрациите в българска и турска община. Структурата на управление на общините е различна, което определи и проведената дискусия.

Голям интерес предизвика у групата Фабриката за производство на конфекционно облекло – мъжко и дамско. Във фабриката работят 400 човека, някои от които се извозват от съседни населени места. Капацитетът е 1600 броя облекла за един ден. Работниците, предимно млади хора, са преминали обучителни курсове за подготовка, след което са подложени на тестове, разработени в Германия. За работещите има осигурена топла храна в модерна столова, проектира се детска градина, за да са спокойни майките. За желаещите да спортуват има волейболно игрище. И много зелени площи, дървета, храсти и цветя.

Следващите срещи са в търговско – промишлената палата, в която членуват всички, които имат някакъв частен бизнес и новоизградения евроцентър. Консултират се , подкрепят се инициативи, регулират се производства, оказва се помощ при разработване на проекти.

[image]http://www.elhovobg.org/g/displayimage.php?album=46&pos=13[/image]



Тема Re: Животните в Елховонови [re: emo64]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 14:32







Тема Re: Животните в Елховонови [re: ......]  
Авторsoccratt (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 15:04



За животните в Елхово си има наредба. Никой собственик няма право да пуска животните си без надзор да бродят из града, но уви никой не взема мерки. Сега пък и парка ни вече не го мяса на нищо. Купуваха косачки - вече не може да им се хване броя, но парка дори не е изкосен, а камо ли както предни години да бъде обезпаразитен. Те и градинките в града не са обезпаразитени. А какво ще кажете за градинката до Читалище "Развитие" - децата на Елхово играят в тревата, пълна с бълхи и кърлежи и купчинки животински фикалии. Това ли е "ПРОМЯНАТА" Да тънем в мръсотия и мизерия. Това за съжаление е жестоката истина, колкото и на някои да не им се иска да си го признаем.





Тема Re: Животните в Елховонови [re: oз]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 15:41



оз радвам се ако е така дано прочете всичко което написах и предприеме нещо



Тема Re: Животните в Елховонови [re: ......]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:57



ЕЙ бога ми умрях от смях. Това на предната снимка ли са новите бизнес дами на Елхово и шивачки. Ми те само общинарки и даскалки бе. То верно че големи съкращения сред даскалята, ама за тия знам, че си имат работа като такива. Голям майтап. Какви са тия излагации. До там ли стигнахме по бизнес форуми да водим даскалки и общинарки. ЧЕта статията за посещението и разбирам, че било бизнес форум . Къде са на тая снимка Бизнесмените на Елхово бре? Що ги няма. Да не са държали фотоапарата.





Тема Re: Животните в Елховонови [re: oз]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:13



Не те знам какъв оз си.дали полковник или фатмак ама наредба за животните си има,но никой не я изпълнява,а и разбра,че контрол по нея изпълнява Гошо Патката.а като си толкова гъст с кмета искай наредбата да я прочетеш и да не се пъниш като оз на плаца.а защо не кажеш Катето с него ли е за да защитават проектите двамата и няма ли да го заведе в Сандански като стария да преспат две вечери в онзи луксозен хотел и да му покаже и покаже на киров какво може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.