Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 14.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:29



Оставете я тая Катя, тя вече и в Ямбол стана чак известна. Проблема е че наистина има наредба за животните и тя трябва да се прилага. Не може босовете на Елхово да си разкарват злобните кучета без каишка и намордник из главната учлица, а подплашени хлапета да търчат разпищени да се крият под масите на заведенията.Елхово е пълно с безстопанствени помияри, озлобени и нападащи хората. Отидете около краварника /бившия/ на града. Там родителите не смеят да си пуснат децата на улицата да играят, защото псетата непрекъснато ги нападат. Трябва да умре някое дете ли в Елхово за да се сети кмета да поиска да се изпълняват решенията и правилниците на общинския съвет. Има ловно дружество да се включат в акция и да ги унищожат . Ако има еколози и защитници на бездомните псета в Елхово да им ги дадат да си ги приберат в къщите и да се грижат за тях, а не само да пищят като ужилени , че и кучетата имали права. Децата ни също имат права.Право на безопасна игра и защита на живота.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 11:26



МАЛКО КЛЮКАРСКО Е ,НО КОЯ Е ТАЗИ КАТЯ КОЯТО ОБСЪЖДАТЕ ПОСТОЯННО?



Тема Re: Животните в Елховонови [re: POHИ]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 11:58



експертка към общината отговаряща за писането на проекти. Има я в центъра на снимката която е качена в сердата е с къси къдрави русоляви коси.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: ......]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 12:05



АХА ДЕТО Е ДО КИЧУКОВА НЕ Я ПОЗНАВАМ ИЗГЛЕЖДА ДОБРЕ ДРУГО НЕ ЗНАМ



Тема Re: Животните в Елховонови [re: mnenie]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 14:44



Нека не откланяме темата в погрешна посока.Като желаете да обсъждате конкретни личности, създайте персонални теми, та да стова ясно за кого иде реч.Тук темата са животните ката самобитност на града, проблемите с тях и предложения по които да се има в предвид.Отговорностите на отделният гражданин и отношението му към съседа ,който му е по-лесно да натири добитъка,пък който е на улука да му мисли. Какво и пъдари ли трябва да ходят,вярно винаги ги е имало преди и май с това самосъзнание, няма друг начин.А, то лесно, бръкнеш ли му в джоба на човек влиза в правият път,и после те такива ,те унакива. Вземете се хора в ръце,лйаната ги създаваме ние, пък искаме друг да ни бърши.-Бай Иван с коня няма да влезе в тези форуми, ние сме хората.Пък те разпоредбите нека ги има,но Бай Иван ще им тегли една и ще каже-Аз съм човика,те ще ми казват на мене!Вчера се излюпиха и днеска ще ме учат ножки как се правят! Друго беше при Бай Тошо,животни ли,та те кокошки не даваха да имаш. - Народопсихология!!!
Пък ако отворим темата и за кучетата, тя става еднааа.....ум да ти зайде. Зощо обаче не съм виждал безпризорни по улиците от прословутите зверове дето някой разхождайки ги ,плашел деца и майки? Ами няма и да видите защото преди много години ДРУГАРИТЕ,за да могат безпрепятстведо да влизат в дворовете на нашите бащи и дядовци ИЗБИХА НАЙ-БЕЗПРЕЦИДЕНТНО една българска порода, която днес различни лаици назовават с различни непристойни имена,а то си е БЪЛГАРСКО КАРАКАЧАНСКО КУЧЕ,което от векове е бранило българският двор от посегателствата на недоброжелатели. Тогава самите стопани обективно са преценяли възможностите на кучетата си и без да обръщат внимание на някаква псевдохуманност са си ги кастрирали и развъждали, и проблеми не е имало,току само някое побесняло да убия и то самия собственник,зощото са имали морал и отговорност.А, то сега какво,-ИСКАМ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ И ТО ДА Е ГОЛЯМ,СТРАШЕН! Но какво е това?- САМОНАДЕЯНО БЕЗСМИСЛИЕ!!!Та това да не ви е вещ,омръзва ми и хоп отваряме вратата и готовоооо!
А, тези дето разкарват тези карамани,по добре им сваляйте шапка,зощото първото нещо поради което го правя е егото,исконните традиции на бългаите и не на последно място носталгията по нещо почти загубено и истинско,а малко са българските неща с които можем да се гордеем.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Автор guld (непознат )
Публикувано28.05.08 14:58



И за сведение на всички незнаещи,зам.кмета не е ветеринарен лекар ,а агроном по професия. Ако въобще това има някакво значение за в моментото му амплоа. Все пак мисля, че доуточнението е от особена важност.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
АвторHOHA (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:35



абе г/не или г/жо ние не говорим за това което ти си писал/а ,а обсъждаме коня,магарето имаше и овчици който се разкарват из главната улица и серат чак до хотела/за тях бай.......еди кои си трябва да бъде глобен не мисли че той е толкова прос и не разбира че това не е правилно.
Бездомните кучета също ,ти съгласен/а ли ще бъдеш твоето дете да пипа тревата където този звяр е пикал не нали
Тези теми дето ги развиваш са само приказки домашни кучета е имало и ще има



Тема Re: Животните в Елховонови [re: HOHA]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:54



коне си скитат из града гомям и паша те си имат



Тема Re: Животните в Елховонови [re: HOHA]  
Автор guld (непознат )
Публикувано28.05.08 17:14



Значи трябва по-простичкоооо,така.В развитите общества многоуважаема никой не иска и не чака да бъде глобен от някой орган,това просто е обидно,но има марал.Сигурен съм,градът е малък,имате си представа на кого биха били тези представите ли наживотинския свят,а вие колко пъти направихте забележка някому?На никого, как ще обиждаме хората те ако не мизеруват ще ги имат ли?Така ,добре.И колко жалби сте отправили в писмен вид там където трябва, николко.Ха направете поне една,входирайте я и после имате право да се жалвате в съдебната система и да търсите отговорност.Ще ви стане драго ,че сте задвижили машината.Така е трудно ,но сигурно и децата ще са ни здрави и ще ни е приятно да се разходим, но какво да се прави всеки би казал тези перипетии не решават нещата ,и точно аз ли.Това са правилата,като не щете не се жалвайте ,излезте и се скарайте с лелката с козите-пълнещи града ,улиците и домовате ни с бълхи на цената на благоденствието на ярешка кълка и половин литър козе мляко, но за вас само притеснения и яжби.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:30



Аз лично съм отправял жалба. И никой до ден днешен не ми е отговорил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.