Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 30.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Животните в Елхово  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 12:47



аз искам да обсъдим този въпрос,може ли в един град да се разкарват коне ,магарета,кучета и още някой други животинки.Не съм против тях, но как общината допуска да ходят така из града ни и то в центъра.
Няма ли отговорник които да санкционира собствениците,та ние нали сме уж в европа вече.
Аз мисля ,че сигурно има ,но е по-лесно да си седиш на бюрото на топло да си получаваш заплатичката и еб......съм ма.... на всичко,защо да си нарушават рахатлъка.
Та нали и животните са защитени и те трябва да се разхождат, пък знаеш ли може те да видят какво става в градчето ни да оправят нещо, защото ние по-висшите от тях не виждаме нищо, нито че боклуците стоят по една седмица в кофите и вунят,че се разхождат животни в центъра и серат където им падне,че мръсотията по улиците е голяма.
А като казах за мръсотията по улицата, та нали плаща държавата на тези безработни ,защо не полагат поне малко труд за да си заслужат парите,впрочем те пометват по малко ,но пак няма контрол.Спирам защото написах много ,но защо ли .????
кучетата лаят керванът си върви



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 13:03



аз пък искам да питам кмета нещо
Г-н кмете, добре зочнахте с освежаването на центъра по точно градинката пред църквата,но защо всичко свърши преди да приключи?
според мен където и да съм хидила никъде не съм видяла скамейки на тротоара всички са сложени в самата градинка.Тези гомеми дървета пред църквата не трябва ли да се отсекат ,че да се вижда по добре красивата ни църква,да се обиколи с чемшир като жив плет и т.н.Нали имате специалисти в озеленяването,те нямат ли малко фантазия/поне за това не се искат много средства/безработни дал господ иска се инецатива само/или те само знаят едно и също смяна на цветята в градинката пред кафето и паметника като роботчета са.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 13:04



Нона.има назначен човек в общината за да отговаря за безпризорните животни и кучета.той е комшия на кмета.едно пиянде,което по цял е нагъгано и виси на покер автоматите.това са кадрите на кмета.а ние нека се възмущаваме.кметчето си седи зад бюрцето,лафи се със секретарката и хич не му пука за неуредиците.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 13:34



споко..цифровия..остави Кмета да си свърши работата...ще се приема Наредба за безпризорните животни..както е по закона и ще се изгради приют за такива животни..апропо..Кмета в момента не е зад бюрцето...а за одобрение на поредния си проект...в София...така че не плюй като не знаеш...



Тема Re: Животните в Елховонови [re: oз]  
Авторemo64 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 14:31



Съгласен съм за безпризорните животни.Не може в центъра на града да се разкарват безстопанствени кучета котки и магарета с каруци. А ти последната/ия/, от къде си толкова наясно къде е кмета. Какъв ще е новия проект . Искам да чуем. Защото ако ще е поредната говорилня за кефа на експертките, аз лично не виждам голяма файда за гражданите на Елхово от него.Така че ако наистина искаш да милеем за новия ни кмет светни ни по въпроса за новия проект да добием представа. защото от последния както0 се разбра детски учителки и културтрегери са ходили на екзкурзия в Одрин за да разглеждат шивашки цех. Те ли ще са новите шивачки на тоя град или бизнесмените. Ако можеш да ми обясниш този последен парадокс в нашия град обясни ми го и ще спра да се заяждам с общинарите. Ама не виждам как ще ми обясниш. Учителки на воаяж в Одрин, в компанията на кмета да разглеждат шивашки цех и някакви други фабрики. Че се снимали и за смомен да ги видим кой са. Ей това чудо искам да ми обясниш. Цитирам официалния преслист на общината:
Изпълняващият длъжността кмет и неговите заместници, както и директори на дирекции е разисквана структурата на администрациите в българска и турска община. Структурата на управление на общините е различна, което определи и проведената дискусия.

Голям интерес предизвика у групата Фабриката за производство на конфекционно облекло – мъжко и дамско. Във фабриката работят 400 човека, някои от които се извозват от съседни населени места. Капацитетът е 1600 броя облекла за един ден. Работниците, предимно млади хора, са преминали обучителни курсове за подготовка, след което са подложени на тестове, разработени в Германия. За работещите има осигурена топла храна в модерна столова, проектира се детска градина, за да са спокойни майките. За желаещите да спортуват има волейболно игрище. И много зелени площи, дървета, храсти и цветя.

Следващите срещи са в търговско – промишлената палата, в която членуват всички, които имат някакъв частен бизнес и новоизградения евроцентър. Консултират се , подкрепят се инициативи, регулират се производства, оказва се помощ при разработване на проекти.

[image]http://www.elhovobg.org/g/displayimage.php?album=46&pos=13[/image]



Тема Re: Животните в Елховонови [re: emo64]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 14:32







Тема Re: Животните в Елховонови [re: ......]  
Авторsoccratt (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 15:04



За животните в Елхово си има наредба. Никой собственик няма право да пуска животните си без надзор да бродят из града, но уви никой не взема мерки. Сега пък и парка ни вече не го мяса на нищо. Купуваха косачки - вече не може да им се хване броя, но парка дори не е изкосен, а камо ли както предни години да бъде обезпаразитен. Те и градинките в града не са обезпаразитени. А какво ще кажете за градинката до Читалище "Развитие" - децата на Елхово играят в тревата, пълна с бълхи и кърлежи и купчинки животински фикалии. Това ли е "ПРОМЯНАТА" Да тънем в мръсотия и мизерия. Това за съжаление е жестоката истина, колкото и на някои да не им се иска да си го признаем.





Тема Re: Животните в Елховонови [re: oз]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 15:41



оз радвам се ако е така дано прочете всичко което написах и предприеме нещо



Тема Re: Животните в Елховонови [re: ......]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:57



ЕЙ бога ми умрях от смях. Това на предната снимка ли са новите бизнес дами на Елхово и шивачки. Ми те само общинарки и даскалки бе. То верно че големи съкращения сред даскалята, ама за тия знам, че си имат работа като такива. Голям майтап. Какви са тия излагации. До там ли стигнахме по бизнес форуми да водим даскалки и общинарки. ЧЕта статията за посещението и разбирам, че било бизнес форум . Къде са на тая снимка Бизнесмените на Елхово бре? Що ги няма. Да не са държали фотоапарата.





Тема Re: Животните в Елховонови [re: oз]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:13



Не те знам какъв оз си.дали полковник или фатмак ама наредба за животните си има,но никой не я изпълнява,а и разбра,че контрол по нея изпълнява Гошо Патката.а като си толкова гъст с кмета искай наредбата да я прочетеш и да не се пъниш като оз на плаца.а защо не кажеш Катето с него ли е за да защитават проектите двамата и няма ли да го заведе в Сандански като стария да преспат две вечери в онзи луксозен хотел и да му покаже и покаже на киров какво може.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:29



Оставете я тая Катя, тя вече и в Ямбол стана чак известна. Проблема е че наистина има наредба за животните и тя трябва да се прилага. Не може босовете на Елхово да си разкарват злобните кучета без каишка и намордник из главната учлица, а подплашени хлапета да търчат разпищени да се крият под масите на заведенията.Елхово е пълно с безстопанствени помияри, озлобени и нападащи хората. Отидете около краварника /бившия/ на града. Там родителите не смеят да си пуснат децата на улицата да играят, защото псетата непрекъснато ги нападат. Трябва да умре някое дете ли в Елхово за да се сети кмета да поиска да се изпълняват решенията и правилниците на общинския съвет. Има ловно дружество да се включат в акция и да ги унищожат . Ако има еколози и защитници на бездомните псета в Елхово да им ги дадат да си ги приберат в къщите и да се грижат за тях, а не само да пищят като ужилени , че и кучетата имали права. Децата ни също имат права.Право на безопасна игра и защита на живота.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 11:26



МАЛКО КЛЮКАРСКО Е ,НО КОЯ Е ТАЗИ КАТЯ КОЯТО ОБСЪЖДАТЕ ПОСТОЯННО?



Тема Re: Животните в Елховонови [re: POHИ]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 11:58



експертка към общината отговаряща за писането на проекти. Има я в центъра на снимката която е качена в сердата е с къси къдрави русоляви коси.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: ......]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 12:05



АХА ДЕТО Е ДО КИЧУКОВА НЕ Я ПОЗНАВАМ ИЗГЛЕЖДА ДОБРЕ ДРУГО НЕ ЗНАМ



Тема Re: Животните в Елховонови [re: mnenie]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 14:44



Нека не откланяме темата в погрешна посока.Като желаете да обсъждате конкретни личности, създайте персонални теми, та да стова ясно за кого иде реч.Тук темата са животните ката самобитност на града, проблемите с тях и предложения по които да се има в предвид.Отговорностите на отделният гражданин и отношението му към съседа ,който му е по-лесно да натири добитъка,пък който е на улука да му мисли. Какво и пъдари ли трябва да ходят,вярно винаги ги е имало преди и май с това самосъзнание, няма друг начин.А, то лесно, бръкнеш ли му в джоба на човек влиза в правият път,и после те такива ,те унакива. Вземете се хора в ръце,лйаната ги създаваме ние, пък искаме друг да ни бърши.-Бай Иван с коня няма да влезе в тези форуми, ние сме хората.Пък те разпоредбите нека ги има,но Бай Иван ще им тегли една и ще каже-Аз съм човика,те ще ми казват на мене!Вчера се излюпиха и днеска ще ме учат ножки как се правят! Друго беше при Бай Тошо,животни ли,та те кокошки не даваха да имаш. - Народопсихология!!!
Пък ако отворим темата и за кучетата, тя става еднааа.....ум да ти зайде. Зощо обаче не съм виждал безпризорни по улиците от прословутите зверове дето някой разхождайки ги ,плашел деца и майки? Ами няма и да видите защото преди много години ДРУГАРИТЕ,за да могат безпрепятстведо да влизат в дворовете на нашите бащи и дядовци ИЗБИХА НАЙ-БЕЗПРЕЦИДЕНТНО една българска порода, която днес различни лаици назовават с различни непристойни имена,а то си е БЪЛГАРСКО КАРАКАЧАНСКО КУЧЕ,което от векове е бранило българският двор от посегателствата на недоброжелатели. Тогава самите стопани обективно са преценяли възможностите на кучетата си и без да обръщат внимание на някаква псевдохуманност са си ги кастрирали и развъждали, и проблеми не е имало,току само някое побесняло да убия и то самия собственник,зощото са имали морал и отговорност.А, то сега какво,-ИСКАМ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ И ТО ДА Е ГОЛЯМ,СТРАШЕН! Но какво е това?- САМОНАДЕЯНО БЕЗСМИСЛИЕ!!!Та това да не ви е вещ,омръзва ми и хоп отваряме вратата и готовоооо!
А, тези дето разкарват тези карамани,по добре им сваляйте шапка,зощото първото нещо поради което го правя е егото,исконните традиции на бългаите и не на последно място носталгията по нещо почти загубено и истинско,а малко са българските неща с които можем да се гордеем.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Автор guld (непознат )
Публикувано28.05.08 14:58



И за сведение на всички незнаещи,зам.кмета не е ветеринарен лекар ,а агроном по професия. Ако въобще това има някакво значение за в моментото му амплоа. Все пак мисля, че доуточнението е от особена важност.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
АвторHOHA (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:35



абе г/не или г/жо ние не говорим за това което ти си писал/а ,а обсъждаме коня,магарето имаше и овчици който се разкарват из главната улица и серат чак до хотела/за тях бай.......еди кои си трябва да бъде глобен не мисли че той е толкова прос и не разбира че това не е правилно.
Бездомните кучета също ,ти съгласен/а ли ще бъдеш твоето дете да пипа тревата където този звяр е пикал не нали
Тези теми дето ги развиваш са само приказки домашни кучета е имало и ще има



Тема Re: Животните в Елховонови [re: HOHA]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:54



коне си скитат из града гомям и паша те си имат



Тема Re: Животните в Елховонови [re: HOHA]  
Автор guld (непознат )
Публикувано28.05.08 17:14



Значи трябва по-простичкоооо,така.В развитите общества многоуважаема никой не иска и не чака да бъде глобен от някой орган,това просто е обидно,но има марал.Сигурен съм,градът е малък,имате си представа на кого биха били тези представите ли наживотинския свят,а вие колко пъти направихте забележка някому?На никого, как ще обиждаме хората те ако не мизеруват ще ги имат ли?Така ,добре.И колко жалби сте отправили в писмен вид там където трябва, николко.Ха направете поне една,входирайте я и после имате право да се жалвате в съдебната система и да търсите отговорност.Ще ви стане драго ,че сте задвижили машината.Така е трудно ,но сигурно и децата ще са ни здрави и ще ни е приятно да се разходим, но какво да се прави всеки би казал тези перипетии не решават нещата ,и точно аз ли.Това са правилата,като не щете не се жалвайте ,излезте и се скарайте с лелката с козите-пълнещи града ,улиците и домовате ни с бълхи на цената на благоденствието на ярешка кълка и половин литър козе мляко, но за вас само притеснения и яжби.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:30



Аз лично съм отправял жалба. И никой до ден днешен не ми е отговорил.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:24



Ами кой да ти отговори.Андонова не и остава време от подмазване на новата управа.няма да седни да ти отдговаря я.Пиши пак.не я оставй да си вее п...... а да седне най после да си върши работата.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: xxx]  
Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:29



Мисля ,зам. кмета трябва да вземе и той да се занимава с конкретни свои дела.Не е ли той човека по тези неща.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:36



Дяна отговаря за жалбите в Общината.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: xxx]  
Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:41



Ми тя много работи,брей всеки нея спряга.Остава и тя да решава, и кво правим .Ми что ни са тез по-нагоре.Тя жената всичката ли да я върши.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:54



Ми и аз взех да се чудя с тая Дянка, бре. Тя като я гледам в последно време навсякъде увряна. То не бяха проекти не бяха жалби, не бяха турци , не бяха тържества. Ще рече човек като и гледа изявите че е като кмет на тоя град бре. Що наистина не я избрахме на изборите нея за кмет. Тя аслъ навсякъде навряна.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
Авторgaf (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 13:48



НЕКА ЕДНА СУТРИН КМЕТА И НЕГОВИТЕ ПРИДВОРНИ ДА УВАЖАТ КРАЙНИТЕ УЛИЦИ НА ТОЗИ КРАСИВ ГРАД.НЕКА ВСЕКИ ЕДИН ДА НАСТЪПИ ЕДНО ГОЛЯМО ЛАЙНО СЛЕД КОЕТО ЦЯЛ ДЕН ДА СЕ ЧУДИ ЗАЩО МИРИШЕ ОКОЛО НЕГО.ДА ВИДЯТ ОТ КЪДЕ И КАК ЖИВОТНИ И ЖИВОТНИ СЕ СИПЯТ ПО УЛИЦИТЕ;ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ,СТЕФАН КАРАДЖА,ПОБЕДА,НЯМА ДА ХОДИМ ПО НАВЪТРЕ КЪМ ЦЕНТЪРА. ВАРДАР,МАРИЦА ВЕЛИКО ТЪРНОВО, ИВАН ШИШМАН ВСЕ УЛИЦИ НА ВОЙВОДИ И ИЗВЕСТНИ НАШИ РЕКИ;ХАДЖИ ДИМИТЪР ,ЖЕ ПЕТКОВ АНГЕЛ КЪНЧЕВ, ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ И ДРУГИ ВСЕ ВИДНИ.ДА ВЪРНЕМ БРАТЯ ПРОСЛОВУТИЯ ГОРАНА ПОНЕ АЛАРМА БЕШЕ НО И КОНЕТЕ СИ ИМАХА ЛА-Й-НЯН-КИ.СЕГА ДЕЦАТА СИ ИГРАЯТ НА УЛИЦАТА С ПРЯСНО ИСРАНО ЛАЙНО.НЕКА И ВАШИТЕ ДЕЦА ДА НАСТЪПЯТ ИДА СИ ПОИГРАЯТ С НЕГО ПОЖЕЛАВАМ ВИ ГО А АКО ИМА НАЧИН И НЕКА ДА ГОИЗБЪШАТ ПРЕД ВХОДА НА ДОМА ВИ.САМО НАШИЯТ ГРАД НЕМА ПАРИ ЗА ВИК ИНСТАЛАЦИЯ САМО НАШИЯТ ГРАД НЯМА ПАРИ ЗА АСВАЛТИРАНЕ,ВСЕКИ В ТАЯ ОБЩИНА АКО СЕ СТРЕСНЕ ПОНЕ МАЛКО МИСЛЯ ЧЕ ЗА ТРИ ГОДИНИ ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ БАЯ РАБОТИ.ДА ВСИЧКИ ЗНАЕМ ЧЕ ИСКАТ НО ТАКА НЕ СТАВА.СТАВА И С АКЪЛ.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 17:30



а сега ,за грижата за нашите деца,
случайно в неделя видях ,че пръскат за кърлежи май,ама да Ви кажа съграждани как се пръскаше-вървяха мисля че трима души с маски за две минути де ,пръснали къде не и това беше
Въпросът ми към общината е-къде бяха служителите които отговарят за това ?
колко пари ще бъдат дадени пък каква работа свършиха та те бяха на разходка само дори не минаха през цялата градинка
Ето за това става въпрос контрола, да ама не общинарите почиваха та нали се измарят от работа през седмицата,да но ще платим ние гражданите
аз много държа ако някой от общината прочете това да напише кой отговаряше за тази дейност и къде беше?



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Авторk..66 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 22:03



не мислите ли ,че има много нови бунища , парка въобще не се влиза , градинките не са окосени , а уж били пръскани и ................. то преди 8-9 месеца нещата не бяха толкова зле.Не знам кой крив, кой прав ..................., но вместо по-добре ..............то став по-зле - инфлация, безработица , мизерия и скука в тъпото Елхово .Уж имаше предизборни обещания, срещи и надежди , а то кво .....................???!!Гадост и еснафчищна



Тема Re: Животните в Елховонови [re: k..66]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:22



Кмета Киров явно е чел тези писания защото гледам пред блоковете косят усилено тревите. А дано има полза от този форум.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:44



и пред нашия блок косиха вчера. Евала.........



Тема Re: Животните в Елховонови [re: gaf]  
Авторпeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 17:15



Браво гаф. Точно така. Да видят и да настъпят и те осраните от животни лайна по улиците на града.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: пeпo]  
Авторdj (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 23:03



Ами чудесно! Радвам се за вас! Аз живея в така наречената зона "Ц" и не съм забелязала такава промяна. Продължавам да газя всякакви "акита" и не стига това, ами ако недай си боже пред двора си имам и една песъчинка ще ме глобят от общината, а боклуците на други съседи не виждат! До кога ще си играем на наши и ваши?



Тема Re: Животните в Елховонови [re: Пeпo]  
Авторkocaч (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 14:59







Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 09:47



Чел не чел, отдавна им беше време на тревните площи , а и на много други неща.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нoнa]  
Автор belka1 (непознат )
Публикувано17.08.08 23:12



да-може в един град да се разхождат кучета,коне,магарета,невестулки,къртици,катерици,диви зайци и др.
аз ги пуснах да се разхождат-пускам ги на разходка от 14 до 16 ч.държат се културно.пият по една бира и се прибират обратно.





Тема Re: Животните в Елховонови [re: belka1]  
Автор234 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 09:56



При кмет ОВЧАРИН какво очаквате да видите да се разхожда по улиците.Вие се радвайте скоро да не почнат да си пасат овцете до градинката вдо църквата.
Той поне едно време Янко Горана ги оправяше такива



Тема Re: Животните в Елховонови [re: мнeниe]  
АвторKrassimir (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 00:32



Мила/Миличък... така както си вредите сами на себе си, която и да е животинка няма да успее да ви навреди. Аз точно обратната картинка съм виждал. Не "псетата" нападат децата, а децата мятат камъни безпричинно по тях... На първа линия научете на възпитание децата си и тогава ги пускайте по улиците да си "играят"... Тогава току-виж нещата се наредят. И не се сили да ми връщаш отговор, защото едва ли ще погледна тази тема отново.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 1214]  
Авторzip (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 21:49



Тоя наш измислен град трябва да го закрият!Простащина и селения!



Тема Re: Животните в Елховонови [re: Krassimir]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 22:05



ще я видиш Краси и ти и женати клюкарката

а добър вечер

а ти твоите дето целия град ги приказва що за стока са аааааа



Тема Re: Животните в Елховонови [re: 234]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 19:02



Abe, vie ot kade padate nali tezi kucheta sa bili na nqkoi "grajdanin" ot elhovo, i po kasno izhvarleni na ulitcata. Tova sme si go napravili NIE, ne roptaite za kuchetetata ami gi vzemete i gi preberete po dvorovete si.....NE vi e vinoven kmeta, te tezi kucheta sa si bili tam ot pone 10 godini a posle i potomstvoto im, da vzemem da obvinim togava i vsichki stari kmetove ot predi 44 godina......



Тема Re: Животните в Елховонови [re: нeли]  
АвторKrassimir (Нерегистриран)
Публикувано01.01.09 21:56



Нели нали? Е, чак сега поглеждам темата. Неслучайно ти казах да не отговаряш на темата, за да не се излагаш, но ти явно не слушаш... А ние си говорим за детско възпитание.. Децата ми, КОГАТО СЕ ПРЪКНАТ НА БЯЛ СВЯТ, ще си ги мисля, но дотогава това няма как да стане ;)



Тема Re: Животните в Елховонови [re: HOHA]  
АвторKrassimir (Нерегистриран)
Публикувано03.01.09 14:17



По-добре да е домашно куче нали? Тяхната пикня по тревата е по-приятна. Доказа колкото можа, спри да се излагаш. И думата звяр? Зверовете, мила, са далеч от улиците и не скитосват кофите за боклук. И нека ползвам този коментар, за да изкоментирам форумчето, което сте спретнали тука, че прегледах 3-4 теми и останах крайно възмутен от това как хора се опитват да се злепоставят, да клюкарят и злобеят на воля? Аз идеи не видях да сте изложили и по някакъв начин да сте говори право по тема. Винаги се отклонявате от темите, следвайки лични разправии и плюене. Ще се радвам да разбера каква точно е идеята за този форум? Да се карате, да се плюете, да обиждате или да се изгражда някакви гражданска инициатива, която един ден може да изложи някакви модели и да се опита да се подпомогне града. Или наистина целта не е за помощна, а точно такава, каквато я описах и държите да си остане такава. И аз може да съм бил малко груб в коментарите си, но няма как да се сдържам вече, четейки единствено злобни коментари за това, за онова и после пак за това и т.н. Никаква идея, никакво развитие.



Тема Re: Животните в Елховонови [re: Krassimir]  
АвторXъш (Нерегистриран)
Публикувано03.01.09 20:33



Нека белките/йоркипетата/да се множат!Те вече са повече от нас!Оле!



Тема Re: Животните в Елховонови [re: Xъш]  
Автор2487 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.09 22:07



Наистина толкова йоркипета никога е нямало и то по главната улица!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.