Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 23.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: doktoras]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:38



Да я оставим тази тема, че само си чешем езиците. Там не дават пари, какво друго да правят хората освен да отбият номера с тъпотии...



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: 666]  
АвторГepaka (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 12:20



Мисля че недаването на пари не е мярка на непрофесионализъм, и учителите получават малко но се носи че елховските възпитаници са добре подготвени и успяват навсякъде. Тая Дидка изпъкна на преден план защото се махнаха Милка и Румяна, иначе кой ли беше чувал за нея - мисля че и от тогава не са правени новини както трябва, искаш не искаш нея гледаш ! Чудно ми е защо и спорта го няма - тая кабелна все по-голяма боза става - де факто не виждам какво правят там по цял ден, преди поне едни новини имаше като хората, а сега са супер орязани, омръзна ми да слушам само за кмета Елховския и Боляровския - или супер се мазнят на Масрито, или това е най - лесния начин да си правят новините и така ги прявят! Айде вкарайте някоя болна тема , боклуци навсякъде, в този форум хилядо скандала - няма ли кой да погледне и да се насочи, да напише нещо ! Другаде правят разследваща журналистика, а тука никой не се обажда - 105 тия мрънкаше малко, ама сега гушна комата ( доколкото разбрах снабдява всички общински структори с материали и нема да гъкне повече, сигурен съм). И програмен директор имат вече, едно такова дебелогъзесто - виждал съм го да се мотка по центъра - ама май само това прави, още една длъжност а никакво подобрение - барем да бяха дигнали заплатите на другите или по някакъв друг начин да ги стимулират да правят качествена продукция, а пардон - евала за някакво предаване за хората в Елхово, чувам отзиви че добре е станало ама не съм го гледал - Ве2 бил в него, Вася Василев тоя дизайнера - интересно ми е кога ще го повторите да го видя и него !!!



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: Гepaka]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 20:46



Малко си объркал хората Васил Василев е дизайнер, а този който си посочил е само местен смотаняк. За другото си прав. Както по горе съм казал в региона няма журналисти, а такива, които желаят да се научат също не се намират. Тук ще ми опонират няколкото завършили, недозавършили момиченца, но нека да напишат нещо, че да го прочетем и тогава да говорим.
Надявам се в този форум да се пишат малко по сериозни неща, че ако някой иска да се понаучи. В този ред на мисли... Преди малко слушах реклами по странджата... Жалка работа. Говорен дефект при изговаряне на С, Ш, Ц, Ч... Меко и диалектно говорене... Ужас ви казвам. Има логопеди, да се обърне това момиченце към тях, че и гадже не би си свалило с това говорене, или ако го свали то ще умре от смях...





Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: 666]  
Авторзaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 11:57



Давт снощи в новините по кабелната за празника на ЦДГ "Невен" и че кмета бил дал подаръци- а вие уважаеми кабеларки като сте толкова запознати заете ли че той подари 2 топки за общо 8 групи - или може би само му пишт актив на кмета - егати и големите подаръци - две топки. А за екскурзии на общинарките до Одрин може да се пръскат пари, а на децата само две топки! как не го е срам!!!



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: Гepaka]  
Авторsam (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 16:57



да това предаване и интересно гледал съм няколко предавания
с вела попова, с ивана кърева и с васко василев-в2 нашите съграждани бяха представени и в личен и в професионален план много ми хареса с интерес ще следя кои ще са сведващите гости. към автора браво че ни представяте нашите съграждани





Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: sam]  
Авторneizvesten (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 18:08



Ще има още едно такова предаване и спират момето което ги правише влезе в директен конфликт с новата им програмна директорка и резултатът е ясен отива си.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: neizvesten]  
Авторsam (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 17:23



вярно ли е това? много жалко

тъкмо харесах нещо
ми коя е тази програмна директорка и каква е ? че какво толкова са делили?



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: sam]  
Авторhmmm (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 18:51



е каква - комплексарка ще да е щом си гони хората Обаче новите попълнения с говорните дефекти са "супер" нали



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: hmmm]  
АвторNnext (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 20:41



Супер и още как.Комедията е пълна ..Трябва да има и на какво да се смеем!



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: kaбeлap]  
Авторнeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 23:17



Аз вече половин година съм без кабелна ииииии съм много доволна.Последните три месеца се обаждах от мобилния, за да питам кога ще гледаме телевизия ,а не снежинки.Пълво ме разледваха милиметър по милиметър да не би вторият приемник да е включен незаконно.Вземете си булсатком и си гледайте каквото си искате/без да има вероятност да ви сменят програмата/ с прекрасно качество.И докато няма реакции няма да има и дежурна група па като няма кабелна събота и неделя или след 17 часа.Ама техника каза ,че тогава са на "Галина паласт" да работят разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.