Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: relef]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 19:10



ami davache edna torbi4ka na pr-kata .Taka che da e.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: 666]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 19:28



а има една Калина Косева нея къде я слагате.Наляво и надясно казва,че е журналистка.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: Ceвдин]  
Авторostavigi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 15:24



остави ги да се изживяват

толкова са жалки



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: nnn]  
Авторmmm (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 17:44



nnn много си компетентна ..............всичко знаеш брейййййййййййй



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: ggg]  
Авторa тaka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 21:06



Зияд Ел Масри е освободен от затвора

С Указ № 120 от 18 декември 2006 година вицепрезидентът Ангел Марин помилва Зияд Туфик Ел Масри и опрощава останалата част от присъдата му. Марин е опростил 2,8 години от присъдата на арабина.
Масри бе осъден за контрабанда на цигари в особено големи размери след процес, продължил повече от 10 години. Част от делото бе за това, че не е декларирал пред данъчните печалбите от фирмата си "Ентер ел Масри".
За цигарите Масри получи само 4 години затвор. Досега арабинът излежа в бургаския затвор само една година, като му се приспаднаха и месеците от предварителния арест. Преди да бъде осъден ефективно, той бе и общински съветник в Бургас.
Масри притежава в Бургас клиника, а в Елхово кабелна телевизия.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: a тaka]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 00:27



ха, добро утро, че това е стара история



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: ostavigi]  
Авторsofian4eto (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 20:44



Красимирче, кой те излъга мойто дете, че ставаш за кабелната? И още нещо да те попитам-кой ти даде дипломата за учителка, та ти дори не можеш и да четеш правилно. Сигурно, който завърши в свободния





Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: sofian4eto]  
Авторdfg (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 21:17



И аз бих посъветвал това момиче да не чете нищо, дори на децата си да не чете приказки. Такъв диалект няма. Добре е да се посети логопед, но резултата ще е само козметичен. За пред хора не става. За телевизия - хич... Чува се смеха на хлебарките в студиото. Още седмица такова четене и пулта в студиото ще изгори...
Моля - някой да спре това момиче...





Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: 123]  
Авторdivaka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:19



четох ви тука писанията и ми стана много любопитно как така сте толкова навътре с нещата? чак и да знаете номера на постановлението , с което е освобеден ел масри.....къде я дават тази информация, че да се наредя и аз барим чуя нещо по-така. а бе четох и малко по-нагоре и ми стана любопитно как така щом като на тва момиче му е толкова навирен носа и като завали джъд ще се удави още е живо- цяла седмица вали , ааз днес я видях да си житка на центъра все още жива?????? неща много от кухнята бреееееее , а там дето бехте писали още за говорителките съм напълно съгласен - голям смях настава , дано ви послушат съвета и да идат на логопед.кой ги избира тезиизобщо и няма ли кой да се сети да допусне друга телевизия в града.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: divaka]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 20:04



не знам кой ги назначава и какви са им конкурсите, ама като гледам как от ден на ден нещата стават по-зле си мисля че на ръководството хич не му пука за елхово и за тая телевизия.жалко, не е лошо да има местен канал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.