Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 01.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Египтология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Алаксандрийският фарнови  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано22.05.01 12:53



Здравейте!
Обещах, че ще отворя тази тема и си изпълнявам обещанието. вече казах, ч според мен една от възможностите е Алесандриският фар да предствлява предватели на извънземните. Но той определно се различав от други такива като пирамидите.
Да започенм с това, че обикновено форомевете сигнелизират да близостта на бряг или риф, за да не се блъснат корабитев тях. Но Алексндрийският фар осветява площ от 40 километра!!!
Второ - фаровете в моретата сигнализарат орасност. Да разгледаме и това му значение. Това веднага ме навежда на няколко хипотези:
А) Ако приемем, че Пирамидите са предаветел на звънземни, то и Александрийскаят фар трябва да е такъв - все пак сторила го е същата цивилизация. Но Фактът, че той излъчва видими сигнали, а пирамидит - невидими ми показава че той е предавател от по-висок тип.
Б) Във вселената има повече измерения отколкото предполагаме. В едно от тях (да речем - в шестото) се намира извънеземна галактика, която е на същото място, на което е слънчевата с-ма. Отвемена време извънезминте осъществяват прехвърляне (умишлено не употрубявам думчкта честа "често ", защото не знам как тече времето при ТЯХ) м-у измеренията. Възможоно е АЛЕКСАНДРИЙСКИЯТ ФАР да показва едно най-честиет места на тези прехвърляния или пък мястот където се намира центъра на планата или нещо подобно.

P.S. За тези които не знаят какво представлява измерението ще обсня скоро, а с останалите пак така скоро ще си поговорим за понятията - нещо което трябва да направя и в "НЛО".



Тема Re: За Алаксандрийският фарнови [re: Pushachat1]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано22.05.01 13:41



Xipotezata ti e dobra no dosta dosta maglqvo formulirana a i ne vidqx mnogo mnogo dokazatelstva. A priemash li vazmojnostta te da ispolzvay podobni na nashite struktori toest morskite farove za savsem drugi tseli. Neiskam da sam losh kritik no vse pak Pushachat1 postarai se da opravish malko neshtata taka shte napravish temata dostapna za vsichki klubari a ne samo za opredeleni xora zapoznati s s samo naxvurlqnite ot teb tochki.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: За Алаксандрийският фарнови [re: Nekros]  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано23.05.01 19:11



Не си никак лош критик , напротив - добър си!
Грешките които посчаш ги имам, но имам причини за тях.
На първо време - времето ме притиска отвсякъде. на второ - твърде много неща имам даказва тук и не мога да ги вместяв еднатема, затова само нахвърлих общата схема и казах,че в скоро време ще я разяснявам.
По приницип допускам, че фаровете в морето може и да служат за друго, но не знам за какво. Ако предложиш логично обяснение или посочиш човек, който зане такова - готов съм да го приема.
Пра в си за доказателставата, но тази теория е понеч хипотетична, отколкото дакзана. Освен това аз само излагам фактите, никого не зъдължавам да ги приема. Все пак ще се опитам да намаря такива. Така добре ли е?

P.S. И не забравяй - чакам обснение за какво служта фаровете. Може и по е-майла, може и по "дир" - а. важното е да го получа.



Тема Re: За Алаксандрийският фарнови [re: Pushachat1]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано23.05.01 19:19



Ami shte ponislq varxo temata shte se porovq zashtoto za podobni neshta triabvat malko podgotovka. Che imash idei e mnogo polezno za vsichki. Az obicham da poglejdam ot vreme na vreme prez chujdite ochi i da vidq sebesi v nova svetlina. No tochno sega sam malko zaet s temata za atlantida i egipet tarsq vazmojnite vrazki i kakvo podqvolite se e sluchilo s atlantida. Veche imam nqkoi odgovori no te sa absoliutno nedokazuemi i shte gi priemat mnogo malko xora.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Правя поснение ... за доказтлектвената частнови [re: Nekros]  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано27.05.01 17:59



Здравейте!
Извинете, че ме нямаше няколко дни, но точно сега релаксирам след абитуринетския си бал и не съм се освестил напълно. та значи - обещах да ви драсна няколко реда доказателствена част за Алксандрийския фар в подкрепа намоите твърдения и смятам да го направя ТУК И СЕГА!
Не помня дали казах, но в един вестник пишеше, че Великата китайска стена била изградена от същия материял като Пирамидите, а съшо гака ии като подмарсиянските градове. Освен това тя изпращала сигнали към Марс. По тази логика и Пирамидите трябва да изпращата сигнали към Марс. те са свързани чрез тайни тунели със Сфинкса (питайте Лео и Еон ако не вярвате). Египтянинте са строили четири архитектурни забележителности (за толкова се сешам) - пирамидите, Сфинкса, Александрийският фар и Александрийската библиотека.
функицията на Александрийската библиотека е архив. Там би трябвало да се архивират всички тези данни. Някой ще попита - а защо ги няма сега там. Отговорът е прост - тя е горяла (не помня точната година) с повечето от документите в нея. Някой ще ме парира - нали арабскията шейх Саладиня е възстановил? да, НО НЕ ЦЯЛАТА! Ето защо Александрийскията фар трябва да еприличала по функция на пирамидите или Сфинкса т.е да е предавател и това да е било записано в Алксандрийската библиотека. Това ме навежда на мисълта че повечето от предавтелите на извънземините вероятно са направени да изглеждат като архитектурни забележителности (бих ви дал още по подробни примери, но за това трябва да навлиза в областта на теолгията въобще, а не само в египтологията.)

Е, сега по-ясни ли изглеждата нещата или още трябва да обяснявам ?



Тема Re: Правя поснение ... за доказтлектвената частнови [re: Pushachat1]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано27.05.01 18:03



A kak tochno infoto ot fara svinksa i piramidite se ozovavalo v bibliotekata.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Ta nachi vulniнови [re: Pushachat1]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 19:24



Mozhe li da mi poqsnish kakvi vulni se izpolzvat za comm s izvunzemni
pisha diploma po radio wave technologies(inclDsp no kakto i da e) vazhnoto e che shte se opitam da te razbera
i drugo
kude sa namirat tezi podmarskianski gradove
sushto mi e interesno naistina

ne che neshto losho no



Тема Re: Правя поснение ... за доказтлектвената част [re: Nekros]  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано28.05.01 12:51



На този въпрос не съм много сигурен, но предполягам, че в началто извънземните са започнали да наблюдават развитието на земните жители ОТБЛИЗО. ние обаче не сме били еволюирали истински и сме ги вземали за богове. Когато с времето сме започнали да помъдряваме те са решли да започнат да ни навестяват по-рядко, а да накарат хората от по-бързо развивращите се цивилизации да построят предватели, за да бъдат наблюдавани. Тъй като обаче не са можели да оповестят намеренията си пред всички са ги казали на точоно посветен кръг от хора - фараони и жреци (Pharaon eстествено ще отрича). Те пък са имали лични писари, които са архивирали всичко това в Алксандрийската библиотека, но инфото е изгоряло и не е възстановено.



Тема Re: Ta nachi vulniнови [re: Pharaoh]  
Автор Eon (Universe)
Публикувано28.05.01 14:05



CYDONIA!!!
oblast ot mars, v koqto sa nablyudavani dosta "stranni" strukturi.
4 piramidi, lice porazitelno napodobqwashto Sfinks, grad s krepostni steni, i t.n.
Snimki ot Mars
Ta obshtata kartina koqto se oformq v glavata mi e slednata:
Bedstvie ot priroden ili izkustven proizhod pri4inqva gibelta na miti4niq kontinent ATLANTIDA koyto se namirar v centara na Atlanti4eskiq okean.
Okeanat e narechen na imeto na kontinenta, a ne obratnoto!
tam e imalo baza na izv civil. koyato se predstavqla za bogove na mestnoto naselenie kato mu dalo mnogo poznaniq v razli4ni sferi na jivota ili ne se e predstavqlo za bogove a samite atlanti znaeli che te sa izv. i sa ustanovili vrazka s tyah i sa jiveeli zaedno. Drevnite atlanti bili mnogo razviti v tehnologi4no otnoshenie i v duhovno predpolagam.
NA KONTINENTA ATLANTIDA E IMALO PIRAMIDI!
tova e predpolojenie ot samiya mene(i tvardenie) koeto e mnogo veroqtno da se okaje istina. Sled potopa na Atlantida koyto e upomenat v mnogo drevni knigi chast ot ocelelite se pruskat po sveta s letqshti prevozni sredstva
Nqkoi otivat v egipet drugi v yujna amerika treti v kitay i t.n.
Kato se predstavqt za bogove pred mestnoto naselenie koeto e bilo mnogo nerazvito. Ottam idvat legendite za potunaliq kontinent. Primer za takiva predstavqniq na bogove e egipetskiq bog Tot koyto idval ot mnogo daleche ot iztok ot edin ostrov(Atl.)
sushto taka i v yujna amerika bogat na aztekite may che beshe ili na inkite zabravih mu imeto beshe mnogo izvesten se kazva che e doshal ot ostrov ot zapad i e nauchil na mnogo neshta inkite. Saotvetno i egipetskiq bog gi e nauchil na mnogo neshta. I zapochva stroeja na piramidi i v kitay ii v egipet i v yujna amerika
kato tova e dokazatelstvoto koeto napulno razbiva teoriyata za izoliranostta na civilizaciite v perioda okolo 8000-9000 g. pr. n.e.
Po tova vreme egipet e bila zelena cvetista dolina.
Imalo e i mogo drugi monumenti koito v posledstvie bili razrusheni.
Pod egipetskite piramidi ima ogromna kuhina kakto tvurdi P1.
mnogobroyni tuneli koito vodyat neznayno kade.
Pod egipetskite piramidi ima mnogo stranni neshta koito chakat da budat otkriti ako veche na sa. Ima mnogo teorii za tova za kakvo slujat piramidite no az chestno da kaja se chudya koq e vyarna.
A drug e vaprosa veche ako pochnem da govorim za tochnostta s koyato sa stroeni piramidite v egipet ili yujna amer.
takava tochnost i dnes naukata ne moje da postigne.
Nyakoi danni na piramidite saotvetstvat tochno na razlichni aspekti na dvijenieto na planetata ni....
do santimetri ....
a tazi piramida pod bermudskiya triug. moje da prayakoto dokazatelstvo za piramidite na atlantida
zashtoto vse pak malka chast ot teritoriqta se pripokriva.

tova e.
(zasega)
vazmojno s izv civilizacii da kotaktuvat v drugi izmereniq zatova da ne moje da gi zasichame
ili da kontaktuvat s t.nar. vulni na tesla


izvinqvayte che snimkata ne se vijda moje da ya vidite na adres:

http://www.msss.com/mars_images/moc/4_5_00_cydonia/index.html
KEEP SEARCHING!
ALL LIES LEAD TO THE TRUTH

Редактирано от Eon на 28.05.01 14:08.



Тема Re: Ta nachi vulniнови [re: Eon]  
АвторGray (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 15:14



kak podqwolite uspq da pusnesh snimka??????????? pls help!!!!!!
za postinga nqma da se izkazwam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.