Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Египтология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Valso pochti v desetkata udari!!!нови [re: valsodar]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано01.06.01 10:58



To moje da e izgradento ot egiptqnite no s poznanieto na atlantite. Az sam vijdal atlantida i znam na kakvo sa sposobni te.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re:нови [re: Pharaoh]  
Автор Eon (Universe)
Публикувано01.06.01 19:32



ne znam no imam chustvoto che samo s mene
se zanimavash
a ima mnogo grugi hora tuk
koito kazvat raboti koito sa sushto "porvurnq"(ebasi gadnata duma deto izpolzva az naricham li tvoite postingi povyrni a?) no ti ne im obrashtash vnimanie

kakvo iskash pak tochno ot mene
varvi se zayajday s drugite



KEEP SEARCHING!
ALL LIES LEAD TO THE TRUTH


Тема Re: Ta nachi vulniнови [re: Eon]  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано01.06.01 19:43



Eон, винаги съм се удивлявал колко смислени теории вадиш.Това например една невероятно правдоподобна теория, в която единстеното несигурно нещо е дали Атлантида а съществувала и ако да - дали на мястотокоето и опредял Платон?


DON'T TRUTH NOBODY!



Тема Re: teorii za P1нови [re: Pushachat1]  
Автор Eon (Universe)
Публикувано01.06.01 19:58



atlantida e sashtestvuvala
i to po sredata na atlanticheskiya okean
tochno tya e spirala toploto techenie gulfstriym
koeto e zatoplyalo bregovete na severna evropa
taka poradi atlantida gulfstriym ne e mogul da stoplya
bregovete na severna evropa
tya go e obrushtala pak nadolu na yug togava e bil lednikoviya period v evropa
i sled kato tya potuva okolo 8000 9000 g pr.n.e.
to techenieto veche se nasochva na sever poradi lipsata na prepyatstvie
i stoplya severna evropa zaedno s mnogo drgugi klimatichni faktori
zatova togava svarshva lednikoviya period i evropa se osvobojdava ot ledovete
a i mnogo danni dokazvat che predi okolo 10000-11000 godini
v sectara na atl. okean e imalo kontinent
namirani sa pod vodata malki mnogo kletachni koito mogat da jiveyat samo v sladka voda, ostanki ot neshto kato materiali za stroene na sgradi
nyakakuv vid pochva, smes, 4ervena na cvyat, neshto kato kirpich
a imenno platon spomenava che jilishtata im na atlantite sa imali chervenikav ottenak
imashe i drugi dovodi no gi zabravih.
tova e.

KEEP SEARCHING!
ALL LIES LEAD TO THE TRUTH


Тема Да , дублира се.нови [re: Eon]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано01.06.01 20:25



Има наистина покритие с разселението на атлантите, положили основите на едни от най-мощните и велики цивилизации в следатлантската епоха.
Все още никой антрополог не може адекватно да обясни едновременното развитие на еднородни култури в толкова отдалечени географски точки.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: teorii za Eonнови [re: Eon]  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано03.06.01 17:58



Еон не отхвърлям хипотезата ти и внейната същност я смятам доста възможна, но ти предлага да видиш и още една възможност.:
Атандида е била по-голяма отколкото я описава Платон тя се простирала чак през Тихия океан и е опирала в Азия. През перода, който споменаваш сатава голям катаклизъм и по - голямата част от нея потъва в Мариянската падина, а останалата се превръща в днешния континет Северна Америка.

Знам, че звучи малко налудничаво но погледи нещата от друга гледна точка - египтяните са получили знанията си от някъде другаде (да речем от атлантите), но пък е станал катаклизъм от който е била затрита Атлантида. Това поражда два въпроса:
Защо при него не са засегнати и други контиенти (очевидно не е бил толаква голям)
Второ - Защо никой не е открил на океанското дъно и селда от Атлантида?

Според мен потъването на въпросният континет е станало в Мариянскста падина, галвно защото никой все още не може да провери това.

P.S. има и още една хипотеза - на някои карти не съм виждал Северна Америка по времто на Атлантида. Допускаш ли, че тези два континета може да са един и същ. Ако знаеш със сигурност, че не са много те моля кажи ми го.
P.P.S. Разбира се никой не те задължава да приемш тези теории. Аз просто поиках да ДОПУСНЕШ, че и те са възможни и да си кажеш мнението, а също и как би ги оборил.

TRUST NO ONE!
THE TRUTH IS OUT THERE!
I WANT TO BELIEVE!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.