Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Може ли съвет ?  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 18:55



Здравейте! Искам да се обърна към вас искайки съвет, как да постъпя в една ситуация, просто защото няма с кой да го направя.

Та... всяка сутрин пътувам със една очарователна жена /20-25г./, и от много време искам да я заговоря с надеждата да потръгне нещо, но уви - не ми стига смелост (или не винаги пътува сама). Въпросът ми е, ако вие сте в такава ситуация и пътувате от много време заедно и започвате да се влюбвате в тази жена, как бихте постъпили, да я заговорите и т.н. - да потръгне разговор. Не мога повече да си мълча, гледайки я... полудявам когато е на сантиметри от мен.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор witch777 ()
Публикувано14.01.11 20:30



колкото и да ти харесва, като идея е доста тъпо. има около 95 % вероятност да не е гей жена, а щом е хубава най вероятно си има и приятел. не се занимавай с глупости.




Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: witch777]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 20:58



Е аз не искам нищо повече попринцип, освен да знам името й, и евентуално да си говорим сутрин в скучния градски транспорт. Просто незнам как да стане това... как да отида и да заговоря жена, за пръв път ми е и съм адски объркана и неискам да оплескам нещо, защото я виждам всеки ден.





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 21:57



Ами - незнам... не съм на твое място. Може би бих се опитал да я заговоря и да я поканя чисто приятелски на кафе...
От собствен опит знам, че и хетеро-жените могат да бъдат прелъстени... но е много по-трудно. Но ако разчиташ на нещо повече с хетеро-жена - имай предвид, че винаги рискуваш да бъдеш зарязана заради мъж.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 22:59



Рисковете са ми последния проблем, просто тази жена ми е влязла под кожата, не мога да откъсна поглед от нея и тя го вижда. Колкото до трудното прелъстяване... незнам

, нито знам дали си има приятел, нито нищо, пък и в действителност наистина не очаквам нищо кой знае какво, просто евентуално приятелство, пък по-натам ще видим. Ти например как би заговорил непозната жена?



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 23:01



Ами... много зависи. Няма стандартизиран подход. Не те познавам, за да предположа каквото и да било. Пробай нещо чисто момичешко в стил клуб уинкс.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 23:10



Като ми говориш така, абсолютно нищо не разбирам от стила уинкс. Принципно нещо от рода на "Здравей, може ли да се запознаем?"

? Като казах и по-горе за пръв път ми е и абсолютно съм неориентирана...



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано15.01.11 00:43



Филмът е само в твоята глава. Заговори я, не виждам какъв е проблемът. Нали пътувате заедно в градския, да не си на стоковата борса?

In for the kill.


Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано15.01.11 01:03



Не си малка (а и да си - все тая) - оправяй се. След съветите как да забиеш мацка, ще искаш и съвети какво да правиш с нея и т.н. (спирам въображението си до тука). Сама намери пътя към обекта на желанието си. Може да чуеш някой съвет или концепция, но единствено и еднолично ТИ носиш отговорност за постъпките си. Много инфантилно е да смяташ, че някой може да ти даде рецепта за начина по който да действаш и да живееш живота си.

Успех.
Пол

Редактирано от DAEMON на 15.01.11 01:04.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано15.01.11 04:53



Според мен casjob е права. Едно просто "Здравей, може ли да се запознаем?" едва ли би я уплашило. При все, че би трябвало да е свикнала да те вижда всеки(или почти всеки) ден.
От месеци, аз лично се учудвам колко по-прост е животът, когато не си го усложняваме излишно със собствените ни предрасъдъци.
Действай. По-лошо нещо от това да ти отговори с "Не."(в което дълбоко се съмнявам) не би могло да се случи.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано15.01.11 06:12



Spored men tova "moje li da se zapoznaem" samo po sebe si bi te pritesnilo. Po-dobre prosto q zagovori, ne s vupros kato tozi, neshto po-neprinudeno - da ne zvu4ish seriozno, a nqkak igrivo i veselo, usmihvai se i v tozi stil- naistina zavisi ot nastroikata ti i ot tipa 4ovek, koito si - az sum mn kontaktna i suvetut mi e v tozi stil, no ako ti ne si izmisli neshto, koeto na teb bi bilo udobno, trqbva da se 4uvstvash udobno v kojata si, za da predizvikash simpatiq ot drugata strana- tova e edinstvenoto sigurno neshto v takava situaciq- budi spokoina, polojitelna/usmihnata i sebe si drugoto idva samo nqkak si:) Mojesh da q zagovorish kato i kajesh neshto za roklqta, paltoto, o4ilata.... ili kakvoto tam e oblqkla v tozi den, koeto te kefi, za vremeto, za vsi4ko mojesh da q zagovorish- prosto budi spokoina i vesela i uspeh!


Vsi4ko e vuzmojno


Кирилица, моля

Редактирано от DAEMON на 15.01.11 07:07.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Cиxaя]  
Автор socalledc ()
Публикувано15.01.11 09:45



Аз имам извратено чувство за хумор и ако някой,който седмици наред ме е зяпал докато пътуваме,независмо от пола,ми каже "Здравей,може ли да се запознаем" ще кажа "Защо?" и с това бих го сепнала и отказала най-вероятно,особено ако е по-неуверен.
По-безопасно и успешно ми се вижда,ако отправиш комплимент за нещо,с което е облечена или аксесоар и така естствено ще тръгне разговора."Страхотна блуза/чанта/гривна/обувки".Като повечето "женски" ще почне да ти обяснява,че всъщност блузата е стара/но е прана с Персил/ или обеците са й подарък от гаджето и ето ти- хем разговора потръгнал,хем си се сдобила с допълнителна информация за нея

Дори да не се запознаете първия ден това ти дава съвсем непринуден мотив да я заговориш и на другия ден и така...
Друг е въпроса какво би се получило от това запознанство.
Успех!



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Jesica]  
Автор socalledc ()
Публикувано15.01.11 09:50



Ха!С този жълт шрифт и латиницата чак сега,долепила муцуна до монитора,те прочетох и виждам,че се повтаряме

Сори,за което,но пък виждам,че имаме еднакъв подход



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Cиxaя]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано15.01.11 10:01



"Здравей, може ли да се запознаем?" звучи доста тъпо само по себе си, макар че мацката, ако я е харесала ще й реагира добре дори ако й каже "Здравей, днес слоновете са особено сини, не мислиш ли?"

, така че какво значение има всъщност какво ще й каже, важното е другата страна какво усеща, все пак каквото и да й каже е най-добре също да спомене "пътуваме май заедно често и реших да те заговоря / да се запознаем", мисля, че така е любезно от една страна и логично, от друга.

Редактирано от Vanilllaa на 15.01.11 10:04.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Jesica]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано15.01.11 10:03



Съгласна съм с тебе





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: socalledc]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано15.01.11 10:06



е, това е гадно "Защо?", ама реално и аз бих реагирала горе-долу така, макар че няма да я попитам директно ще я изгледам доста въпросително... имайки предвид почти същото





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано15.01.11 11:55



Комплиментите определено вършат работа...парфюм, чанта, прическа..все ще има с какво да я похвалиш.И няма жена, на която не би и харесало това.Особено ако целта ти е само да се запознаете...



Тема Re:нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Виливaр (Counselor)
Публикувано15.01.11 12:09



Заговори я относно нейн аксесоар, шал ръкавици, украшение, чанта или каквото прави най-голямо впечатление. ( но не подхващай за хубавите й очи или нещо подобно. Косата става, ако си говорите за прически или шампоани)



Всички жени обсъждат това помеждуси, независимо от сексуалната си ориентираност. И така се оформят познанствата и по-късно приятелствата.

Успех

Do what works or do what's right?

Редактирано от Виливaр на 15.01.11 12:10.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор H i d e (елфически гном*)
Публикувано18.01.11 16:49



Ами,отиваш и й казваш : Добро утро,с билет или карта сте?



*ще се оженя за фея

Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано18.01.11 18:23



Всъщност запознанството мина добре, но на следващия ден... все едно нищо не се бе случило и започнаха едни отбягвания от нейна страна... и една мъкаа от моя...





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано18.01.11 20:09



Животът продължава. Важното е, че си пробвала.

In for the kill.


Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано18.01.11 20:20



Ами, случват се и такива неща. Особено ако не сте открили общи интереси. А и ако е усетила натиск от твоя страна...



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано18.01.11 20:47



Незнам какво е усетила и какво не, но знам какво усещам аз

Исках само да се запознаем и да си говорим, да направихме го (общо взето разговорът беше най-нормален,като за пръв път) и на другия ден... Както казаха по-горе, важното е, че събрах смелост да го направя.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано18.01.11 21:19



Никой не е казвал, че хетерожените са лесни. Прецени сама... може да няма смисъл да се отказваш все още



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано18.01.11 21:33



Ами незнам често казано, на какво иска да каже с държанието си... Това, че примерно не си говорим, въпреки че сме се запознали, може да значи, че прост не иска да си говорим, а аз да ходя да досаждам. Но все пак си мисля, ако пак останем насаме скоро да я заговоря...

Не искам да се отказвам, но пък и не съм от "досадните" типове.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано18.01.11 21:36



Пожелавам ти успех. Като минимум това ще ти е ценен урок за в бъдеще.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано18.01.11 22:30



Ами дано, благодаря за съветите и подкрепата

, надявам се нещата потръгнат...



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано19.01.11 05:44



a moje bi prosto se pravi na "interesna"- tipi4no v stil na mn jeni....kakto znaem:)
ne moje6 da znae6 sus sigurnost kakvo zna4i durjanieto i, za6toto sigurno i tq neznae kakvo to4no iska. ako po-kusno i stane6 interesna po-nqkakuv na4in, pak 6te ti govori:)


Vsi4ko e vuzmojno

Пиши на кирилица, МОЛЯ ТЕ!!!

Редактирано от DAEMON на 19.01.11 09:33.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Jesica]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано19.01.11 16:42



А какво се очаква да направя, за да предизвикам интерес в нея?





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано19.01.11 23:09



На колко години си,извинявай?

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано20.01.11 10:58



да бъдеш интересна:) тук влиза да си спокойна, да не ти пука и .....другото сама си го измисли.

Всичко е възможно



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: SVETl]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано20.01.11 15:16



На 19...





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано20.01.11 16:16



..... уффф.... от 19 до 25 разликата е цял живот. На "големите" понякога не ни стига време да дишаме дори...



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано21.01.11 00:30



Аха... и затова карате "малките" да страдат по вас може би? Интересно.... както и да е, вече сутрин след сутрин се убеждавам, че ситуацията е безнадеждна, така, че...

Явно ще си остане поредното разочарование! Благодаря ви за съветите, още веднъж!



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано21.01.11 01:00



И кое точно му е привлекателното на това да нямаш време? =)

In for the kill.


Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: casjop]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано21.01.11 01:19



Не съм казала, изобщо че нещо е привлекателно, аз самата идеално знам, какво е да нямаш време и да седиш по цяла нощ будна, ежедневието ти да е изпълнено с динамичност и т.н. Въпросът е до човек, как ще успее да си организира времето... но както казах мисля, че всичко приключи...





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано21.01.11 01:30



Аха. Че то започвало ли е? :-)

In for the kill.


Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано21.01.11 07:52



Това беше грубо вече... Не си минавала през такава връзка май и нямаш идея за какво говориш



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: casjop]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано23.01.11 15:22



Хах, добра уловка... за жалост - не и като гледам няма да започне, но както и да е... животът продължава





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано23.01.11 15:25



Ами първата ми връзка със момиче /1год.по-голямо от мен/ продължи почти 2 год. и приключи скоро и общо взето всичко беше супер, но просто не се разбирахме напоследък и решихме, че е по-добре да се разделим, но сме си приятелки. Незнам през каква връзка трябва да съм минала, за да разбера поста ти...





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано23.01.11 17:12



За съжаление ще трябва да изчакаш още 15-20 години за да разбереш. Знам че ти е сложно и ти съчувствам. По-добре се постарай да се изучиш и да си стъпиш на краката. Освен това и "успех" - друго не се сещам, което да мога да кажа



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор witch777 ()
Публикувано26.01.11 21:29



нещо не е минало както трябва. нормалните хора не се държат така след запознанство.




Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: witch777]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано26.01.11 23:10



Хахах... позна

Не може да се каже, че е минало зле, напротив - запознахме се, всичко беше ок, но немога да ги разбера жените какво искат... явно трябва да я опозная повечко.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано26.01.11 23:22



Тогава, още по-малко ще ги разбираш какво искат



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано26.01.11 23:59



Именно... попринцип във връзките, които съм имала всичко си е било ок (намирала съм подход) , но в тази жена има нещо, което ме пленява и не знам как да действам с нея. Сякаш е първото момиче което срещам и забравям всичко около нея.





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jingleballicks ()
Публикувано27.01.11 13:02



Така си е... много често не се получава с този човек,който искаме най-много...



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано27.01.11 15:15



очарователно по детски!





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: ur4e69]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано27.01.11 15:50



А какъв е подходът на възрастните и от какво се впечатлявате?





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано27.01.11 16:06



проба-грешка. ако стане, стане. ако не, вперьод. да не зацикля човек в някакви чувства



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: ur4e69]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано27.01.11 16:09



А когато грешките станат неизбежни, и сме готови на всичко за нея?



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Cиxaя]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано27.01.11 16:22



ама това не са предразсъдъци! как ще реагираш, ако някаква непозната в рейса те доближи и пробва да се запознаете? откъде и знаеш точните намерения? а каква е вероятността да е хомосексуална и да загрее веднага? това е тъп начин за запознанство, сори



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано28.01.11 00:32



Бе, не мога разбера, какъв е този страх от грешки? По-добре ли е да си стоя вкъщи и да разсъждавам какво съм можела да направя, ако ми е стискало? Ми, не. Не всяка свалка е животоопределяща, платоничната любов определено не е алтернатива и освен това е зле да се живее тук и сега. Аз това си повтарям, докато заговарям някого в автобуса =))

In for the kill.

Редактирано от casjop на 28.01.11 00:35.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jingleballicks ()
Публикувано28.01.11 11:25



Че ти малка ли си? Вече си на деветнадесет,а когато станеш абитуриентка,кой ще питаш какво да следваш?


Що се отнася до непознатата в автобуса,забрави я. Ти си се влюбила физически,но дори не й знаеш характера какъв е,какво й харесва и т.н. Истинската любов се познава по това,че изведнъж се срещаш с нея,влюбвате се от пръв поглед и после ако стане някаква грешка и се разделите, след време пак искаш да си с нея и правиш всичко възможно да я спечелиш отново.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.