Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 27.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Cиxaя]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано27.01.11 16:22



ама това не са предразсъдъци! как ще реагираш, ако някаква непозната в рейса те доближи и пробва да се запознаете? откъде и знаеш точните намерения? а каква е вероятността да е хомосексуална и да загрее веднага? това е тъп начин за запознанство, сори



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано28.01.11 00:32



Бе, не мога разбера, какъв е този страх от грешки? По-добре ли е да си стоя вкъщи и да разсъждавам какво съм можела да направя, ако ми е стискало? Ми, не. Не всяка свалка е животоопределяща, платоничната любов определено не е алтернатива и освен това е зле да се живее тук и сега. Аз това си повтарям, докато заговарям някого в автобуса =))

In for the kill.

Редактирано от casjop на 28.01.11 00:35.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jingleballicks ()
Публикувано28.01.11 11:25



Че ти малка ли си? Вече си на деветнадесет,а когато станеш абитуриентка,кой ще питаш какво да следваш?


Що се отнася до непознатата в автобуса,забрави я. Ти си се влюбила физически,но дори не й знаеш характера какъв е,какво й харесва и т.н. Истинската любов се познава по това,че изведнъж се срещаш с нея,влюбвате се от пръв поглед и после ако стане някаква грешка и се разделите, след време пак искаш да си с нея и правиш всичко възможно да я спечелиш отново.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.