Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано15.01.11 06:12



Spored men tova "moje li da se zapoznaem" samo po sebe si bi te pritesnilo. Po-dobre prosto q zagovori, ne s vupros kato tozi, neshto po-neprinudeno - da ne zvu4ish seriozno, a nqkak igrivo i veselo, usmihvai se i v tozi stil- naistina zavisi ot nastroikata ti i ot tipa 4ovek, koito si - az sum mn kontaktna i suvetut mi e v tozi stil, no ako ti ne si izmisli neshto, koeto na teb bi bilo udobno, trqbva da se 4uvstvash udobno v kojata si, za da predizvikash simpatiq ot drugata strana- tova e edinstvenoto sigurno neshto v takava situaciq- budi spokoina, polojitelna/usmihnata i sebe si drugoto idva samo nqkak si:) Mojesh da q zagovorish kato i kajesh neshto za roklqta, paltoto, o4ilata.... ili kakvoto tam e oblqkla v tozi den, koeto te kefi, za vremeto, za vsi4ko mojesh da q zagovorish- prosto budi spokoina i vesela i uspeh!


Vsi4ko e vuzmojno


Кирилица, моля

Редактирано от DAEMON на 15.01.11 07:07.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Cиxaя]  
Автор socalledc ()
Публикувано15.01.11 09:45



Аз имам извратено чувство за хумор и ако някой,който седмици наред ме е зяпал докато пътуваме,независмо от пола,ми каже "Здравей,може ли да се запознаем" ще кажа "Защо?" и с това бих го сепнала и отказала най-вероятно,особено ако е по-неуверен.
По-безопасно и успешно ми се вижда,ако отправиш комплимент за нещо,с което е облечена или аксесоар и така естствено ще тръгне разговора."Страхотна блуза/чанта/гривна/обувки".Като повечето "женски" ще почне да ти обяснява,че всъщност блузата е стара/но е прана с Персил/ или обеците са й подарък от гаджето и ето ти- хем разговора потръгнал,хем си се сдобила с допълнителна информация за нея

Дори да не се запознаете първия ден това ти дава съвсем непринуден мотив да я заговориш и на другия ден и така...
Друг е въпроса какво би се получило от това запознанство.
Успех!



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Jesica]  
Автор socalledc ()
Публикувано15.01.11 09:50



Ха!С този жълт шрифт и латиницата чак сега,долепила муцуна до монитора,те прочетох и виждам,че се повтаряме

Сори,за което,но пък виждам,че имаме еднакъв подход



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Cиxaя]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано15.01.11 10:01



"Здравей, може ли да се запознаем?" звучи доста тъпо само по себе си, макар че мацката, ако я е харесала ще й реагира добре дори ако й каже "Здравей, днес слоновете са особено сини, не мислиш ли?"

, така че какво значение има всъщност какво ще й каже, важното е другата страна какво усеща, все пак каквото и да й каже е най-добре също да спомене "пътуваме май заедно често и реших да те заговоря / да се запознаем", мисля, че така е любезно от една страна и логично, от друга.

Редактирано от Vanilllaa на 15.01.11 10:04.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: Jesica]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано15.01.11 10:03



Съгласна съм с тебе





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: socalledc]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано15.01.11 10:06



е, това е гадно "Защо?", ама реално и аз бих реагирала горе-долу така, макар че няма да я попитам директно ще я изгледам доста въпросително... имайки предвид почти същото





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано15.01.11 11:55



Комплиментите определено вършат работа...парфюм, чанта, прическа..все ще има с какво да я похвалиш.И няма жена, на която не би и харесало това.Особено ако целта ти е само да се запознаете...



Тема Re:нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Виливaр (Counselor)
Публикувано15.01.11 12:09



Заговори я относно нейн аксесоар, шал ръкавици, украшение, чанта или каквото прави най-голямо впечатление. ( но не подхващай за хубавите й очи или нещо подобно. Косата става, ако си говорите за прически или шампоани)



Всички жени обсъждат това помеждуси, независимо от сексуалната си ориентираност. И така се оформят познанствата и по-късно приятелствата.

Успех

Do what works or do what's right?

Редактирано от Виливaр на 15.01.11 12:10.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор H i d e (елфически гном*)
Публикувано18.01.11 16:49



Ами,отиваш и й казваш : Добро утро,с билет или карта сте?



*ще се оженя за фея

Тема Re: Може ли съвет ? [re: greeneye_m.d.]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано18.01.11 18:23



Всъщност запознанството мина добре, но на следващия ден... все едно нищо не се бе случило и започнаха едни отбягвания от нейна страна... и една мъкаа от моя...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.