Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 04.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: dexter_sum]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано30.01.03 22:26



Тук вече ме заби :-О. Нямам такива спомени, явно частична амнезия. А то за какво се е разправяло там? Кои години е било?

Без коментар


Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: geminiled]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано30.01.03 22:32



Мммм, чакай да позная - Лъвица, Стрелица? Или нещо още по-рогато и от нас? Ако има такова животно, де.

Без коментар


Тема Битте, моля ти се!нови [re: dete]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано30.01.03 22:44



Много е гот, че си ходиш шаренка. Въобще че си имаш собствен стил. И Лилаво се намира, представи както се обличаш пъстро да си сложиш и лилава шапка на главата, например. Ммм, мн яко.

Ако ти се чете нещо от онези гореспоменатите, май бих ти препоръчала Чума на Камю. Мерси за Сартр! Аз след като го бях писала така навсякъде, реших, че по БГ-правописа не върви мн, ама сега ще знам, че е така.

Дали? Да, виждала съм му картини, къде репродукции, къде оригиналите (заслугите са изцяло на артистичната ми майка, която мн ме мъкнеше по изложби разни). Някои неща мн ми харесват. Слоновете например, ако така се казва картината. В Кривото до СУ има доста плакати на Дали - ходила ли си там?
Но иначе предпочитам Ван Гог, Клее, Матисе (късен период), Анди Уорхоул и Фотографията. Абе всичко хубаво ми харесва всъщност. Няма какво да си кривя душата .

Без коментар


Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: 4ipolina]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано30.01.03 22:49



:))Ами здравей и от мене деееее....вие изписахте целия клуб аз още не съм ти казала добре дошла:)))извини ми за което:))

Аз съм единствена, свободна и жива.


Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: 4ipolina]  
Автор geminiled (N/A=DND)
Публикувано30.01.03 22:53



Ъммм, не...
Опитай да ми разчетеш ник-а... (първи жокер) !

Нощта пониква като гъба
и носи привкус на надежда...


Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: powerpufgirl]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано30.01.03 22:56



Благодаря! Верно доста си бъбрим тук, и това е само началото.
Тейк каре (ама не Карето, де)! .

Без коментар


Тема пак мистериянови [re: geminiled]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано30.01.03 23:06



Обичам гатанки. Хич не ме бива, но се забавлявам.
Дотук пресполагам, че Н/А означава Нот Авейлабъл (пак се заклещих на кирилицата). Поне така го попълвам в едни протоколи но английски. Значи си щастливо споделена. Така ли е?
А то е равно на... ДНД да не е от избухливите ТНТ? Ама каза, че не си огнена, пък. Няма на английски зодия, започваща с Д. На БГ има - Дева. Ама те нямат нищо общо с нас. Значи - не зная. Близнаци? Я по-добре дай втори жокер - напр. рождена дата.

Без коментар


Тема АХА!нови [re: geminiled]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано30.01.03 23:09



Боже, коакво тъпо овне съм. Ти викаш ника да ти разчета, пък аз гледам титлата след ника. Ми пак добре, че познах, че си Близнаци и без да се сетя за ника. Ето, по кривия път тръгнах, но пак до истината стигнах. Е, и Вие не сте толкова лоши.

Без коментар


Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: geminiled]  
Автор George Sande (жена на честта)
Публикувано30.01.03 23:18



Добре,пиле,но утре му мисли

Човек е толкова силен,колкото силна е волята му


Тема Re: АХА!нови [re: 4ipolina]  
Автор geminiled (N/A=DND)
Публикувано30.01.03 23:31



Е, като за един жокер само...
Очаквах повече да те изтормозя...

Нощта пониква като гъба
и носи привкус на надежда...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.