Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 22.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Битте, моля ти се!нови [re: 4ipolina]  
Автор dete (копеле)
Публикувано05.02.03 05:05



Стилът ми на обличане - хехехее, какво му е на стила, цветен, аз имам много малко черни дрехи (Сега съм с тъмносин, чак черен анцунг, и черна тениска, на която пише АЕЦ Козлодуй, ама не казвай на другите). Иска ми се да имам оранжеви-любим цвят ми е. Като бях скоро в София и като ходехме по магазините със сестра ми, къдеющо видех оранжево да се мерне пред погледа ми, отивах до него и го разглеждах. така налитах на какво ли не, първо вниманието ми се привличаше от цвета, после от самото нещо...така и на един куфар налетях...а сестра ми беше почти готова да ми купи една чанта, само защото беше оранжева :)) Като бях малка въведох модата "пола с маратонки" :) соу прауд!!
Ти си третият човек, който иска да поздравя морето от негово име. Питам аз-какво правите така далече от морето?!?!?!? един път гледайки Витоша и пътувайки с автобуса, си мислех, кога ли ще стигнем морето...Ах...гадна София, само планини и затворени пространства!! Не е ли това провинция? Дааа!!!

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: Туксъм. Койсъм?нови [re: dexter_sum]  
Автор dete (копеле)
Публикувано05.02.03 05:14



Аз искам да вярвам в промяната към по-добро.

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Планините и Софиянови [re: dete]  
Автор 4ipolina (pro!)
Публикувано02.03.03 02:38



Привет отново, Дете. Не можах да устоя да не ти отговоря на постинга, макар и след толкова време. Нали трябва да си защитя града - макар и толкова мръсен и пренаселен. Не е най-красивата столица на света, особено много й липсва една хубава река, ама си е наша и по своему чаровна. Колкото обичам спокойствието сред природата, толкова и суетата на града. А пък Витоша никога не съм я възприемала като ограничител на пространството - когато нещо ме е криво или пък се спеча от работа, ми стига само да погледна към планината и да си представя колко е хубаво и безметежно там горе на върха. И веднага отпускам спеченото. Имала съм опит с морски човек, който едва ли не се страхуваше да тръгне да се катери нагоре, но след втория път й хареса много и се сдобри с планината. Когато ходя в Дания, напр., Витоша много ми липсва - онази северна страна е равна като тепсия: най-високата точка е на 170 м.надм.височина. И отвсякъде море и пристанища, защото цялата е острови и полуострови. Май ще ти хареса - когато грее слънце е мн просторно. Но когато облаците захлупят всичко в сивота, все едно небето ти е паднало на главата и те притиска надолу и задушава. Много депресарско, in deed. Това и на теб не би ти допаднало. А Витоша поне подпира обгазеното небе над София и ни предпазва от лекарското предписание на Прозак и други антидепресанти :).
За лилавото измислих - купи си лЕлави слЕнчеви очЕла. И готово.

Без коментар


Тема Re: Планините и Софиянови [re: 4ipolina]  
Автор dete (копеле)
Публикувано04.03.03 02:38



Абе чудех се аз какво стана с тази тема, с теб въобще, но все не намирах време да я потърся, че и отсъствам от нета за по няколко дни понякога.
За лилавото - нося обикновени цайси и няма как да си купя слънчеви, но е добра идея, мерси :)
Не че не обичам Витоша и планините...занеш ли как всъщност ми липсва планина около мен, но съм свикнала някак с морето и ...друго е.

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.